papez
25.9.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Bergoglio prohlásil, že jeho kritici vykonávají dílo ďábla

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Bergoglio, jehož hlavním zadáním je islamizace Evropy, koná svoje ďábelské dílo skutečně svědomitě. Nicméně on sám si uvědomuje, že má i své kritiky, kteří ovšem nemají v jeho blízkosti místo. On sám pak své kritiky nazývá pomocníky ďábla.

 

Papež František prohlásil, že konzervativní kritici jeho názorů na otázky, jako je masová migrace a změna klimatu, vykonávají “ďáblovu práci”.

.

Mnozí by tvrdili opak – ďáblův slouha je Bergoglio.

.

V rozhovoru pro jezuitský časopis La Civilta Cattolica papež řekl, že po nedávné operaci je stále naživu, i když někteří lidé ho chtěli mrtvého.

Mezi preláty se hojně spekulovalo o tom, že papežův skutečný stav je horší, než se hlásilo, ale ukázalo se, že to není pravda.

“Připravovali konkláve (volbu nového papeže). Díky Bohu, že jsem v pořádku,” řekl  papež.

Vyjádřil se také ke kritice amerických konzervativců, že jeho liberální názory téměř na každou otázku narušují křesťanskou nadaci katolické církve, a prohlásil, že návrat není správná cesta.

“Osobně si možná zasloužím útoky a urážky, protože jsem hříšník, ale církev si to nezaslouží. Je to dílo ďábla,” řekl.

.

Není náhodou, že kardinál Robert Sarah byl papežem odvolán z funkce šéfa vatikánského úřadu pro liturgii poté, co varoval, že západní civilizace prožívá svou “smrtelnou hodinu”.

Sarah dříve varoval, že “Západ zmizí” v důsledku masové migrace, a dodal, že “islám napadne svět” a “zcela změní kulturu, antropologii a morální vizi”.

Kardinál ve videu (francouzsky s anglickými titulky):

Bergoglio se mezitím účastní PR kousků na podporu masové islámské invaze na západě, včetně jednoho, ve kterém se objevil s rwandským vetřelcem, zodpovědným za zabití francouzského kněze a vypálení katedrály.

Papež František dokonce zašel tak daleko, že všechny akce džihádistických vrahů z Charlie Hebdo jen omlouval, když řekl, že svoboda projevu má své meze a morálně se tak ztotožnil s krvežíznivými fanatiky, kteří zmasakrovali francouzské karikaturisty.

.

Když nemyje nohy muslimům, aby zesílil narativ, že křesťanské země by měly absorbovat miliony lidí ze Středního východu a Afriky, prosazuje globalistickou propagandu klimatických změn.

Papež František chce učinit z “činů proti životnímu prostředí hřích”, čímž pozvedne Matku Zemi jako jakési božstvo nového věku a zároveň vyzývá ke globální správě v boji proti změně klimatu.

V loňském roce papež také nabídl svou podporu sňatkům homosexuálů a řekl, že páry stejného pohlaví by měly být schopny vytvořit “občanské svazky”.

Pokud Bergogliova rétorika slouží k zesílení agendy, o kterou usiluje každý skutečně satanistický globalista, pak to nejsou jeho kritici, kdo dělá “práci ďábla”, ale on sám…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 481 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)