NETANJAHU
25.11.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Benjamin Netanjahu: Musíme chránit své hranice před ilegálními imigranty

Sdílejte článek:

 LIBOR ČÍHAL

Včerejší Lidové noviny sugerují čtenářům, že v případě migračního paktu je Slovensko rozpolcené. Rozpolcenost – člověk by měl tendenci termín chápat ve smyslu dvou proti sobě stojících kvalit v jednom. Proti smyslu slova by bylo tvrzení, že Saúdská Arábie je religiózně rozpolcená, pokud vedle desítek milionů muslimů jsou tam tři stovky křesťanů. Lidovým novinám by neuškodilo hlubší seznámení s českými termíny. Rozpolcenost včerejšího článku: ministr Lajčiak plus pár hereček versus převážná většina Slováků. Ministr dokonce hrozí demisí, pokud vláda pakt o otevření Slovenska masové imigraci v prosinci v Lourdách nepodepíše. Lajčiak rok předsedal OSN a organizaci si zamiloval. Pokud mu Slováci dají možnost abdikovat na post, může se tam vrátit.
 .
 .
Začíná se vyjevovat, kdo je vůbec  autorem nebezpečného paskvilu. Merkelová spolu s podobnou ženštinou  Louise Arbourovou, komisařkou pro lidská práva OSN. Dotyčná se zuby nehty bere za Arabskou chartu lidských práv a nenávidí Izrael. Otevřeně tvrdí, že migrační pakt je závazný, všichni jeho evropskounijní apologeti tvrdí opak. Merkelová našla v Arbourové spojenkyni pro své perverzní vize, za kulisami, pod vedením Německa a Maroka se scházeli letech 2017-18 politici, diplomaté a ong zájmové skupiny, zformulovali dokument a Německo se zákulisním nátlakem snaží přimět své satelity, aby se k paktu připojily. Migrační pakt nikdy nebyl zamýšlen jako nezávazný.
.
Soudružka Louise Arbourová není pouze autorkou migračního paktu, je to zuřivá politická aktivistka. Desetiletí prosazuje extrémní levicově liberální představy o lidských právech. Nenávidí USA a Izrael, netají se tím. Jako komisařka pro lidská práva v OSN pravidelně útočí na Izrael, nebo i na Kanadu. Ta dělá málo pro Indiány. Arabská charta lidských práv, která by Izrael nejraději vymazala z povrchu země, je podle Arbourové modelem pokrokového.
.
 
Merkelová, Arbourová, Lajčiak. Ne. Většina Evropanů se ztotožní s poselstvím Benjamina Natanjahu, které od včerejška visí na twitteru izraelského velvyslanectví v Berlíně. Komentáře Němců k poselství nenechají nikoho na pochybách. „Kéž bychom měli někoho takového“, „Prosím intervenujte u našich politiků, máte velký vliv“, „Úžasné poselství, ale pro Merkelovou, Steinmeiera, Maase a zeleno-rudé levičáky jste nyní už nacistou“, a stovky podobných..
 .
Benjamin Netanjahu:
Přikázal jsem ministerstvu zahraničí, Izrael nebude participovat na OSN migračním paktu a nepodepíše ho. Musíme chránit své hranice před ilegálními imigranty. Dělali jsme to do dneška a budeme v tom pokračovat.
 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 550,00 Kč
Vybráno 15.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 81 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.