migrants-6
2.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Bělošky jako lovná zvěř

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Většina aktivistických sluníčkářů se odvolává na to, že ke znásilnění dochází i v zemích, kde nejsou muslimští vetřelci zastoupeni v takové míře, jako například na západě Evropy. To je pravda, neboť v každé společnosti je nějaké to procento násilníků a různých deviantů. Nicméně do západní Evropy (a brzy i k nám) proudí miliony muslimů, jejichž všeobecný postoj k nemuslimkám je totožný. Jsou pro ně pouhou lovnou zvěří. Právě proto je v multikulturně obohacovaných zemích nespočetně víc znásilnění, než v zemích, které zatím takto “obohacovány” nejsou…

 

Podle zprávy ze 2. března se předpokládá, že oběť znásilnění, k němuž došlo na ostrově Gran Canaria, žila na Kanárských ostrovech delší dobu, zatímco podezřelí pravděpodobně dorazili teprve nedávno na lodi…. Původně dostali vládou poskytnuté ubytování spravované Červeným křížem, ale později byli vyhozeni za porušení pravidel. Poté se utábořili v parku, kde byla žena údajně napadena poté, co se zeptala na jejich situaci. Žena se zeptala, zda by jim mohla s čímkoliv pomoci, ale během několika vteřin to vedlo k jejímu napadení…

Tato žena, která byla popisována buď  jako Irka nebo se uvádělo, že pochází ze severské země, je jen další z bezpočtu “multikulturně obohacených” evropských žen – zejména těch “ze severské země”, které byly znásilněny muslimskými vetřelci. O tom, jak je to se znásilněními právě v severském Švédsku jsem psala detailněji  nedávno v tomto článku.

V uvedeném článku upozorňuji na to, že Švédové už zašli tak daleko, že v jisté studii tvrdí, že s čísly ohledně znásilnění manipulují samy ženy, protože spíš nahlásí cizince – násilníka, než etnického Švéda. Opak je samozřejmě pravdou, po nahlášení znásilnění muslimem musí žena či dívka počítat s pomstou násilníka či jeho rodiny nebo gangu. Pravděpodobně tak zůstává většina těchto znásilnění nenahlášena.

Proč se tento pokračující jev, který jasně ukazuje, že muslimští vetřelci jsou ve vysokém počtu případů i násilníci, nekontroluje? Jeden z důvodů se točí kolem neustále opakované proklamace o “rasismu”. Jako oběti jsou tak již předem stavěni násilníci a oběti samotné – bílé nemuslimky – jsou předem ve jménu protiěblošského rasismu odsuzovány.

Ve Švédsku – hlavní lokalitě znásilňování v Evropě – studie také ukazují, že vetřelci, většinou ze severní Afriky, Středního východu a muslimské subsaharské části Afriky, představují drtivou většinu skupinových znásilnění v rámci gangů (90%!!), jak je zachyceno v článku následujícím titulkem: “Zpráva: 9 z 10 členů násilných gangů ve Švédsku má zahraniční původ.”

Ovšem asi nejznámějšími kauzami, co se týká skupinových muslimských znásilňování, jsou kauzy, které rozmázl britský disident Tommy Robinson. Ovšem skepse vůči zprávám o znásilnění proti nebílým mužům se mění v otevřené nepřátelství, kdykoli je tato otázka otevřeně diskutována. Ten, kdo pak upozorňuje na zrůdné praktiky znásilňovacích muslimských gangů, je nazván rasistou, xenofobem a je perzekuován…

O tom se loni v létě přesvědčila Sarah Championová, labouristická politička a poslankyně za Rotherham (epicentrum hromadných muslimských znásilňování, kde již byly nalezeny tisíce obětí), když byla obviněna z “rozdmýchávání plamenů rasové nenávisti” a “chování se jako neofašistický vrah”. Její zločin? Odvážila se tvrdit, že “Británie má problém s  pákistánskými muži, kteří znásilňují a vykořisťují bílé dívky”.

Ella, která se jako jedna z mála obětí nebála o hrůzách, které prožila, vypovídat, prohlásila v nedávném rozhovoru:

“Prevence, ochrana a stíhání – tomu všemu je úmyslně bráněno, protože zanedbáváme řádné řešení náboženských a rasistických aspektů znásilňování zločinných gangů…. Tímto je jim potvrzováno, že je v pořádku nenávidět bělochy.”

V Oxfordu dokonce dlouhodobě nabádal ke znásilňování tamní imám, který ponoukal své stoupence ke znásilňování a říkal, že bílé ženy si to zaslouží. Jeho sympatizanti (obr. výše) si samozřejmě vzali výzvu za svoje poslání a dopustili se mnoha hromadných znásilnění bílých dívek.

K tomu je třeba dodat, že imámové všeobecně své “ovečky” takto nabádají, přičemž bílé ženy jsou prezentovány jako zcela podřadný odpad. Je třeba si uvědomit, že v této indoktrinaci muslimové vyrůstají a skutečně považují nemuslimy za velmi podřadné, o to víc pak bílé nemuslimky.

Další Britka byla převezena do Maroka, kde byla proti její vůli prostituována a opakovaně znásilněna desítkami muslimských mužů. “Donutili mě věřit, že nejsem nic víc než děvka, bílá děvka,” vzpomínala. “Chovali se ke mně jako k malomocnému, kromě toho, když chtěli sex. Byla jsem pro ně méně než člověk, byla jsem odpad,” prohlásila dívka, která si v Maroku vytrpěla neskutečná muka.

A jsme-li u Maroka, pak je třeba připomenout nedávný otřesný případ dvou Severoevropanek, které byly brutálně zavražděny a byly jim uřezány hlavy. To vše pachatelé nahráli na video, které rozeslali jejich příbuzným a známým, uloženým v kontaktech v mobilech mladé Dánky a Norky. Kauzu jsem nedávno detailněji připomněla v tomto článku.

Dnes jsou to dva roky, co byly dvě Evropanky velmi brutálně zavražděny v Maroku

Dánka a Norka velmi krutě doplatily na to, že si zvolily muslimskou zemi za cíl dovolené

Ale vraťme se zpět do Evropy. Další Britská dívka byla “předávána jako kus masa” mezi muslimskými muži, kteří ji zneužívali a znásilňovali od jejích 12 do 14 let. V dospělosti si soud vyslechl, jak byla znásilněna na špinavé matraci v místnosti nad kebabárnou a donucena k provádění různých sexuálních aktů na hřbitově a jak na ni jeden z jejích násilníků močil, aby ji ponížil.

Další muslim, který málem zabil svou 25letou německou oběť, když ji znásilnil – a křičel “Alláhu akbar!” se jí potom zeptal, jestli se jí to líbí. Také další případ ponižování se odehrál v Německu. Skupina muslimských invazistů pronásledovala 25letou ženu, sprostě ji urážela a křičeli na ni, že je dobrá jen na sex.  “Německé dívky jsou  jen pro sex” – to prohlásili, než se na ni vrhli…

V Austrálii muslimský taxikář osahával a urážel své pasažérky, mimo jiné tím, že řekl: “Všechny Australanky jsou děvky a zaslouží si být znásilněny .”

Výčet tisíců znásilnění či projevů ponižování by vydal na hodiny. A bude to už jen horší, protože do Evropy denně proudí další násilníci. Mnohé z nich nadšeně vítají sluníčkáři, pracovníci neziskovek, často mladé a nemyslící ženy. Tuší vůbec ti, co se účastní demonstrací pod transparentem “Uprchlíci vítejte”, koho vlastně vítají?? Vítají násilníky a vrahy, dobře cvičené džihádisty. Vítají muslimy, kteří jsou odmala učeni nejen k neúctě k nemuslimům, ale jsou učeni i tomu, že bílé Evropanky jsou velmi podřadný odpad, který je dobrý jen k jednomu…

Stručně řečeno, znásilnění evropských žen muslimy má jistě “rasistický” aspekt – nebílí muslimští muži mají tendenci vidět bílé ženy jako podřadné bytosti, které jsou tu jen proto, aby byly degradovány a zneužívány – jde o stereotyp, který se mimochodem táhne už do samého počátku islámské historie. V minulosti pořádali muslimští muži v Evropě hony na bílé otrokyně, což dosud dokládají i historické prameny, stačí se podívat na dobové obrazy, které jasně ukazují, kdo byl prodáván do muslimských harémů. Myslíte, že se někdy budou muslimové omlouvat za braní bílých otrokyň? Samozřejmě, že nebudou. Vždyť je to něco, co dělal jejich lžiprorok Mohamed a konají tak i současní muslimové.

bílé otrokyně byly vždy oblíbeným zbožím, jak dokládají i dobově prameny

Přesto Elliny pokusy zdůraznit tyto “náboženské a rasistické aspekty”, které podnítily její zneužívání, které ona a další evropské dívky a ženy zažily, vedly pouze ke zneužívání ze strany krajně levicových extremistů a radikálních feministických akademiků, jak uvedla sama oběť znásilňovacích gangů. Takové skupiny jdou na internet a snaží se vzdorovat každému, koho považují za nacistu, rasistu, fašistu nebo bílého rasistu.

Je to tedy právě současným zvráceným systémem prosazovaný protibělošský rasismus, co nahrává násilníkům. Ostatně, právě včera jsem zde upozornila na to, jak se Antifa snaží zabránit deportaci muslimských násilníků. Ovšem o jejich oběti se tito “sluníčkáři” nikterak nezajímají.

Antibílý rasismus je nezajímá, protože se zdá, že věří, že neexistuje. Oběť znásilňovacích gangů k tomu říká:
“Snažili se mě neustále kritizovat a ponižovat. A to se děje už několik měsíců. Snažili se mě zavřít, umlčet… Nikdy v životě jsem na internetu nezažila takovou nenávist, jako když jsme upozornila na to, co se mi stalo. Obviňují mě z obhajování bílých pedofilů a z toho, že jsem zlověstná démonická entita”.

Taková je cena za vyřčení nepopulárních pravd – zejména těch, které přímo zpochybňují oficiální verzi, která nám má namluvit, že do Evropy proudí samí přínosní lékaři a inženýři. A především nám má namluvit, že špatnými jsou jen bílí nemuslimové a kdo si dovolí upozornit na muslimskou kriminalitu, je rasista, extremista, islamofob a xenofob. A to dokonce i v dětství dva roky soustavně týraná oběť těchto muslimských zrůd…

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 875 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.