david-gyasi-achilles-cropped-1
14.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Běloši nemají v Evropě co pohledávat, jsou to vetřelci

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Zatím ne, ale už se na tom pracuje. Nejdříve musíme vychovat mládež a lid tak aby tomu věřili. Tak se začíná falšovat historie. BBC která točí historické seriály a poučná videa pro žáky, si dala za úkol přesvědčit lidi že černoši jsou našimi předky také. Historici jim v tom pomahají, jsou studovaní, musí to vědět.

Překlad Homéra je prý nepřesný, plavé vlasy Achilovo prý může znamenat že se jeho černá kudrnatá kštice leskla, prý také Homér říkal že se jeho vlasy podobaly vlně, a tu si představujme černou. Antické sochy prý vidíme bílé, ale bývaly barevné, teda rozhodně černé. Bohové, které v novém seriálu o Troji jsou černoši, to přece je správné, bohové se umí převtělit i ve zvířata, proč ne v černochy?

V kresleném seriálu o starověkém Římu jsou černí senátoři, mají bílé manželky a kávové dětičky, protože Řím býval multikulturní. Francouzská blond královna je hraná černoškou, PODLE HISTORIKŮ ČERNOŠI JSOU SOUČÁSTÍ NAŠEHO STŘEDOVĚKU. To mi připomíná jednu blbku které jsem v USA řekl že v Evropě jsou také gastarbaiteři, a zcela vážně se divila kam až ti Mexičané chodí za prací. Jenže tohle je vysvětlování univerzitních blbů, kteří takto vychovávají lid.

Co se teda chystá? Inu – evropské hodnoty, historie a tradice jsou zesměšňovány, nejen islám patří do Evropy, ale ramadán je údajně STARÁ NĚMECKÁ TRADICE, a v hodně evropských zemích se slaví na náměstích. Muslimové se dostávají do vedoucích funkcí v politice, a zanedlouho se islám tak zabydlí a naše kultura tak odbydlí že se běloši budou cítit jako vetřelci, přece naše historie je plná černochů, bohové, králové, Julius César, naši hrdinové nám černají před očima.

Takže co tu vlastně běloši pohledávají v Evropě? No, když budou sloužit a poslouchat, tak budou trpěni, jejich kontinent to přece není. To je asi v kostce to co se začíná lidu vtloukat do hlaviček.
Takže – 1.- nejsme tu doma, bílá holoto. Islám je evropský a evropská hodnota. 2.- je to tu jejich, staré tradice – jejich. 3.- co tu ještě pohledáváte? Buďte rádi pokud vás tu trpí, buď budete sloužit nebo…

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.