muslimislamukbrit
3.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Bělochům po 20 hodině vstup zakázán

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Mít strach z nálepky rasista, třepat se na každý hlas, chovat se jak Harpagon stačí na zničení bílé rasy. Než se Britové a celá EU vzpamatují, budeme v hajzlu. Já klidně budu nosit dál nálepky jako rasista a rusofilka, než se třepat jak naši politici a politici celé mizerné EU.

Zpráva z Anglie ukazuje, že bílí Britové v Birminghamu budou brzy přečísleni muslimskými migranty. Americký novinář Pearson Sharp vysvětluje jak populační obrat sebou přinesl vlnu násilného zločinu. Dříve to bylo idylické městečko uprostřed Anglie. Všude pole, kostely a rušné centrum s nízkou kriminalitou a malebnými historickými ulicemi.

Poskočme o několik desetiletí vpřed. Tisíce muslimu modlících se všude kam oko dohlédne, to je dnešní Birmingham. Nová zpráva ukazuje, že domorodí Britové mají našlápnuto k tomu, aby se ve své vlasti stali menšinou. Poslední demografické údaje prozrazují, že téměř polovina z nejmultikulturnějšího města Anglie jsou migranti, nebo se narodili v zahraničí. Experti říkají, že bílí Britové budou brzy přečísleni, jak město nabobtnává obyvateli z Afriky a Středního východu. V Birminghamu žijí lidé ze zhruba 200 zemí a cca 50 000 z nich neumí vůbec anglicky.Za posledních 10 let imigranti tvoří 60% růstu populace v Birminghamu, ale také sebou přinesli masivní nárůst trestné činnosti.

Za posledních několik let muslimští migranti vytvořili v Birminghamu oblasti známé jako NO-GO zóny, místa, kde nemuslimové nejsou vítáni.

BĚLOCHŮM VSTUP PO 20. HODINĚ ZAKÁZÁN

Tento rasistický vzkaz byl nasprejován v srpnu 2017 na zeď v ghettu města. Domorodí Britové říkají, že je smutnou pravdou, že tyto oblasti zde zůstanou a tvrdí, že mnoho migrantů nemá vůbec v úmyslu se integrovat nebo se stát Brity. Vládní představitelé říkají, že podobné nápisy se v posledních letech objevily i na jiných místech. Nenávistný vandalismus sice odsuzují, ale nic proti němu nedělají. Nedávný průzkum provedený vládou ukázal, že bílí usedlíci se bojí o svoji bezpečnost a říkají, že části města jsou nyní tabu. Birmingham se vlastně stal tzv. hlavním městem džihádismu v Anglii. Každý desátý odsouzený islámský terorista pochází právě z Birminghamu.

Sparkbrook – jihovýchodní část města – je ze 70% muslimský a stal se symbolem radikálního islamismu. Domy byly změněny na továrny k výrobě bomb, jenže byly použity při smrtonosných útocích na londýnské metro roku 2005, kdy zemřelo 52 lidí. Muslimští extremisté se koncentrovali do několika oddělených lokalit napříč městem, přičemž vyprodukovali 26 z 269 odsouzených teroristů.  Novinář Ross Kemp, který město navštívil, řekl, že Birmingham je až tak násilný, že musel nosit stejnou neprůstřelnou vestu, jakou nosil v Sýrii.

Rozhovor s Britem:

„Chceme ukončit islámskou migraci. Ukončit výstavbu mešit a islámských škol. Zastavit financování ze Saúdské Arábie. Jen na určitý čas. Až se islám v této zemi a v Evropě dá do pořádku, až se reformuje tak, aby zapadl do západní demokracie, až pak začneme znovu stavě mešity. Ale teď přiděláváte jen problémy.“

I přes rozsáhlé množství důkazů birminghamská rada dělá, že nic nevidí. Raději označila město za symbol multikulturalismu. Místní představitelé přiznali strach z toho, že budou označeni za rasisty, takže se aktivně vyhýbají tomu, aby se zapojili do řešení nárůstu džihádistů. Naproti tomu jiní politici varují, že liberální městská rada nepůjde po imigrantech, protože většina muslimů volí liberální stranu. Místní křesťané a kostely byli vytlačeni z centra města. Jedna z hlavních ulic Ladypool Road je nyní domovem 22 mešit. Na vzestupu jsou také případy sexuálního zneužívání dětí muslimskými muži, obvykle z Pákistánu. Místní odborníci upozornili, že rodiče jsou ponecháni v nevědomosti, když je birminghamská rada odmítla obeznámit s nebezpečnou situací. Jeden z členů gangu je podezřelý ze znásilnění 3 školaček, ale byl propuštěn na kauci. V listopadu bylo zatčeno 14 dalších členů gangu za obtěžování nezletilých dívek. Tak či tak, někteří tvrdí, že problémy jsou pouze v Birminghamu. Londýn pod záplavou přistěhovalců z Afriky a Středního východu zrovna oznámil 20% nárůst případů znásilnění. Útoky kyselinou, věc v Anglii kdysi neznámá ale častá v Indii a na Středních východě, jsou také na vzestupu společně s 30% nárůstem vražd.

Rozhovor s muslimem:

Všem zdejším obchodníkům a podnikům vzkazuji: „Bojte se Alláha, bojte se Boha, vzdejte se prodeje alkoholu, přidejte se k nám kázat „dobro“ a zavrhovat „zlo“.

Policie říká, že nechápe tak prudký nárůst, a to i přes fakt, že 84% případů obtěžování a znásilnění dětí mají na svědomí gangy muslimských mužů. Experti předpověděli, že se bílí domorodí Britové stanou menšinou ve vlastní zemi už v roku 2050. Město na hony vzdálené od multikulti ráje, jako právě Birmingham a Londýn ukázala, že tento typ nekontrolovatelné imigrace prostě stupňuje konflikt. Imigranti se odmítají integrovat a radikální islám nabírá na síle. S politiky, kteří chrání viníky jednoduše kvůli hlasům a policie tak vystrašenou z nálepky „rasista“, že raději nic neřeší, vláda vytváří ghetta plná zločinu a islámských extremistů. Birmingham je ukázkovým příkladem pro Západ. Migrační politika otevřených dveří selhává. Ať už vláda koná nebo ne, problém zůstává.

Autor: Pearson Sharp,  Milena Doušková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 771,00 Kč
Vybráno 36.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 588 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.