BARTOSPIONYR
22.4.2021
Kategorie: Politika

Bartoš se chce ujmout vlády

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝČesko-ruská krize není žádnou krizí. Pár našich politiků si honí ego. Předvolává se velvyslanec Ruské federace na kobereček, dělá se bububu a celé to připomíná situaci, ve které by se hysterický mravenec sápal na slona. Při vší úctě k českému lvu je velmi pravděpodobné, že až se ruský medvěd skutečně naštve, ze lva nic nezbude. Je zajímavé, jak jedna část politické scény vytahuje rukávy, to aby ukázala své povadlé svaly, o nichž si dotyční myslí, jak je mají nabušené, a druhá část volá po solidaritě Evropské unie. Nový ministr zahraničí naprosto zapadnul do soukolí, protože hned při prvním vystoupení prokázal svou klaunovskou rétorikou potřebnou schopnost pro post ministra.

V nastalé situaci nesmírně ožili někteří politici. Nejvíce slyšet je Piráta Ivana Bartoše. Je třeba říct, že už dlouho se tak nikdo netěšil na post předsedy vlády, jako tento Sorosem prověřený příznivec Antify. Je natolik nedočkavý, že by nejradši rozpustil poslaneckou sněmovnu a vyvolal předčasné volby. Tím by rád vyšachoval prezidenta republiky. Možná Bartoše samotného trápí, že byl Ústavním soudem shozen volební zákon a musí být schválen nový. Bez něj rozpuštění poslanců bude k ničemu a natěšený a sebevědomý Bartoš tak musí projevit minimální dávku trpělivosti. Samozřejmě se můžete ptát, proč si je tak jistý svým vítězstvím? Doufá, že dohromady s koalicí Spolu dosáhnou Piráti a STAN většiny a mezi sebou se domluví. Nakolik je to reálné, to se teprve ukáže, nicméně pokud navštívíte například na sociálních sítích skupiny podporující tento slepenec, pak je čeho se obávat. Minimálně agresivity a zarputilosti příznivců odchodu Babiše za každou cenu.

Andrej Babiš je pro tuto zemi skutečně katastrofou, kterou jsme tu dlouho neměli. Což však nevylučuje předpoklad toho, že nemůže přijít nic horšího. Může. Když se spojí bývalá pravice s extrémní levicí. Pokud se skutečně Bartoš stane někdy omylem předsedou vlády, nečekejme nic dobrého. Jen pro připomenutí, co by Piráti rádi.

  1. Vysoké zdanění nemovitostí ve výši přes 1% z tržní ceny objektu či bytu a změna bytové politiky vedoucí ke ztrátě osobního vlastnictví. To prosazují i Zelení v Německu, jde však o rozsáhlý projekt nazvaný Great Reset. Jen pro usnadnění, 1% je daň 10000 na každý milion hodnoty toho, v čem bydlíte. Takže byt 2+kk v Praze v hodnotě 5 milionů korun by Vás jen na dani stál každoročně navíc 50000,- Kč. To je několik měsíčních důchodů většiny seniorů. U domů byste se prohnuli mnohem výrazněji. Těch zvýšených daní by bylo však mnohem více.
  2. Nejdříve zruší českou korunu a následně budou chtít přejít na euro, později zlikvidovat hotovost jako takovou úplně. Půjdiu na ruku globálním elitám.
  3. Podporují migraci a přijímání ,,uprchlíků“. Před čím ti chlapci utíkají, to nám nikdo dosud neřekl. Nicméně úprava bytové politiky je tu i kvůli těmto zběhům.
  4. Budou prosazovat vše, co Evropská unie vymyslí, byť to bude sebevětší nesmysl. Češi přestanou být Čechy, Moraváci Moraváky , Slezané Slezany, všichni se dle nich stanou Evropany.
  5. Budou prosazovat zrušení přímé volby prezidenta. Potřebují něčím zaplatit koaličním partnerům a křeslo na Pražském hradu by jistě ODS a její souputníci přijali. Protože mají ve svých řadách mnoho potencionálních kandidátů. Namátkou Petr Pavel, Mirka Němcová, Mirda Kalousek. Všichni by si šli pěkně na ruku a ultralevicové názory by krásně zapadali do plánů Fialy. Ten by sice na předsednictví vlády nedosáhnul, ale ministerské křeslo by to hodilo.
  6. Indoktrinace politickými neziskovkami ve školách by se rozjela naplno. Už dlouho nebylo slyšet o Šimonovi Pánkovi, byl by přizván na scénu.
  7. Vláda Pirátů by znamenala mnoho omezení. Počínaje dopravou, dále v podnikání, obchodu, byly by implementovány všechny eurounijní směrnice bez odporu, došlo by k naprostému odzbrojení obyvatelstva.
  8. Piráti mají záporný vztah k seniorům.

Dalo by se pokračovat dále. Je nepochopitelné, že lidem nedochází, co vše má přijít. Partnerství Spolu může případně některé hrany lehce obrousit, ale je na to dostatečně ideologicky silné? Nebo se dá koupit za rozdané funkce? Bartoš je nadržený na vládnutí. Přitom nic nemá jisté, velmi snadno může skončit tam, kde je. Stačí k tomu začít přemýšlet a eliminovat jeho přání rozumnou volbou. Bohužel hluchoslepých lidí, kterým nedochází, že Západ se změnil k nepoznání proti době, kdy jsme na něj chtěli patřit, je prostě příliš mnoho na to, abychom se vyvázali z Evropské unie.

Místo toho se tu vytváří extrémně protiruská nálada. Zvláště v posledních dnech hrají liberálové vabank. Západní Evropa nám nikdy nic dobrého nepřinesla. Byly jsme napadáni z jihovýchodu, to už od středověku, Germáni po nás šlapali stovky let, Rusové nás tu jednou také zamknuli. Mohli jsme si vybudovat vcelku nutrální postavení. Nicméně v momentální zlé době lze za zlo považovat spíše než Ruskou federaci státy od nás na západ. A Piráti jsou jejich prodlouženou rukou. Možná to zní v v právě probíhající situaci trochu zvláštně, ale současná hysterie vznikla záměrně a má nás připravit o poslední zbytky rozumu. Pojďme to nevzdat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 051 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)