
Bartoš: Chceme brát ANO
JAN BARTOŇ

Ivan Bartoš obhájil pozici předsedy České pirátské strany a na ČT24 dostal v Událostech příležitost propagovat svou stranu. Mimo jiné prohlásil, že se po příštích sněmovních volbách bude jeho strana ucházet o místo ve vládě. Dostal otázku, proč se bude jeho strana snažit přetáhnout voliče ANO.
Objektivně řečeno, přetáhnout voliče ANO by se měly snažit všechny strany, protože je těchto voličů početně nejvíce. Nicméně, záměr „přetažení“ a jeho realizace jsou dvě velmi odlišné kategorie.
Podle sociologických průzkumů jsou voliči hnutí ANO spíše staršího věku, bydlí v menších městech a na venkově a hnutí ANO 2011 volí i (nebo dokonce jenom) kvůli Andreji Babišovi. Existuje tedy otázka, proč by tento typ voliče měl místo své volby volit právě Piráty. Voliči Pirátů jsou naopak většinou velmi mladí lidé, bydlící ve městech. Jeden z uchazečů o předsedu pirátů Mikuláš Ferjenčík například ve svém kandidátském projevu připomněl jeden z „důležitých“ bodů programu pirátů, a to legalizaci marihuany. Výnos z legalizace marihuany by měl podle něj jít na podporu důchodového systému.
Pokud bychom měli brát tento pirátský návrh jako „záchranu“ českého důchodového systému, legalizace konopí by musela do státní kasy přinést desítky miliard korun. Nějaká ta miliarda nebo dvě by totiž tento systém nezachránila. Nicméně, považuji Ferjenčíkovo tvrzení za jeden ze zásadních důvodů, proč piráti nemohou počítat se získáním hlasů od stávajících voličů ANO. Legalizace konopí není pro voliče ANO žádný tahák.
Mnohem více by se voličům ANO mohla líbit politika digitalizace státní správy, tj. komunikace s úřady prostřednictvím internetu. Digitalizací se však dnes zaklíná kde kdo a výsledky jsou spíše chabé. Po zkušenostech s hackerským útokem na nemocnici v Benešově bychom se navíc měli této koncepce trochu i obávat, pokud je vyřazení sítě zařízení tohoto typu tak snadné.
Obávám se proto, že plán Ivana Bartoše na „braní bohatým a rozdávání chudým“ u voličů ANO nezabere. V rozdávání je totiž hnutí ANO spolu s ČSSD a s podporou KSČM naprosto nepřekonatelné. A kromě toho by si Bartoš měl položit i další otázku. S kým by chtěl ve vládě být když ne s hnutím ANO. V tom vidím zásadní problém pirátů, a totiž jejich koaliční potenciál. I ten je dle mého soudu velmi nízký.
Redakce
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)
Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.
***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****
Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč
Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Latest posts by Redakce (see all)
- Raz a dva, zavřete hubu lůzo - 27.2.2021
- Paranoidní a politicky zprzněná Amerika: Ano, zfalšovali jsme volby, ale pro vaše dobro - 27.2.2021
- Umetená cestička po českého Orbána - 27.2.2021
PŘEVZALI PIRÁTSKÝ SYMBOL, tudíž jsou stejná zlodějská verbež !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strana, která nemá v programu vyrovnaný rozpočet a chce zavést legalizaci konopí už dále nemusí nic říkat. tito nesmí vládnout občanům…
A proč by konopí nemohlo být legální ? Když je třeba legální alkohol a cigarety , které škodí zdraví prokazatelně více než konopí…
Jo? Ale di ty brepto. Nevíš nic o salámové metodě. Napřed canabis, pak perník, potom herák a kokain… Dopřej svým děckám závislost, zasloužíš si to.
Podle toho co tu valí za zmaty Polách minimálně jedno tebou jmenované léčivo pravidelně bere. A tráva to nebude.
Tohle tvrzení není ničím podložené a není pravdivé. Nekoukej tolik na ty americké sračky.
Americké sračky? A víte co je drogová závislost? Drogy ukazují ty správnou pravdu. Až když se člověk bez nich neobejde, pak je mu vše jasné, ale už je pozdě. To je pravda.
jojo to je mantra omilana uz dlouho…
jasne, trava muze vest k prestupu na jine drogy. ale to chlast a cigara taky… uplne stejne.
btw, radejc potkat v noci zhulenyho, nez ozralyho…
debile
Samozřejmě malý velký.Na jedince z psychickým postižením ale působí zhoubně.Vaše komentáře to jasně dokazují.Chápu že neziskoFky mají na obchodu z fetem
účast.Ale propagace se taky musí umjet.
Strana určena k rozvratu země!
Děkuji, že jste napsal proč v roce 1921 vznikla KSČ, ano k rozvratu země
debile
D E M E N T E
Amifilcky, podívejte, eto vaše dééélo.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=62&v=9Ui6AJO_9ME&feature=emb_logo
Abychom Piratum nekrivdili tak přiznávám ze urcite mají nejaky bod v svém rádoby programu který je rozumni.
Ale v důležitých veceh ohledne EU, migrace, ekonomiky jsou uplne mimo. Navíc když se podivame jak dopadli v Praze kratce po tom co to tam prevzali pod veleni tak si myslim ze to není zrala politicka strana. Spise to berou jako velice dobře placeni konicek. A to je hodne malo na to pretahnout jakekoliv volice.
Asi máte pravdu, Piráti potřebují ještě dozrát, ale volby v roce 2025 už budou jasně jejich , jednak dospěje generace , která ještě dnes kvůli věku nemůže volit a druhak prostě nebude lepší alternativa…
Ve volbách v roce 2021 tipuji Piráty na 15%.
debile
D E M E N T E
Ano, Piráti ještě potřebují dozrát.
Pak sebrat a zkompostovat.
Bartoš chce legalizaci konopí !? Hulit konopí vítat uprchlíci . No uvidíme kolik mladých lidi se chytne ??
Na legalizaci konopí není nic špatného a mělo by to zajímat i důchodce, dnes jsou důchodci zavíraní do vězení za to, že používají konopí jako léčebný prostředek na své bolesti.
Legalizace konopí by mnohé vyřešila, jednak by se policie mohla konečně zajímat o skutečné zločince a ne o to, zda má někdo doma 5 nebo 10 rostlinek a druhak by to přineslo zisky do státního rozpočtu. A konopí by se konečně mohlo naplno využívat v lékařství.
Případ nemocnice v Benešově je zejména příkladem extrémního diletantství jejich ICT oddělení. Digitalizaci nezastavíte.
Zákaz konopí nikdy nebyl primárně motivován péčí o zdraví lidu, vždy šlo o výsledek likvidace konkurence. Nejprve v oblasti textilní výroby, posléze drogových a farmaceutických kartelů. Farmaceutickým kartelům se podařilo zničit či zneškodnit konkurenční prostředí v oboru pomocí autorského/patentového práva a předpisů pro testování léků. Farmafirmy tak dosáhly stavu, že vývoj je velmi pomalý, ceny jsou zcela nemravné a generika nechráněná patentem se často přestávají vyrábět, protože oproti patentovaným výrobkům nesou jen malé zisky.
Cynicky bych řekl: – konečně strana pro mladé
Gdy vyfasují pomůcky třetího tisíciletí paralelního více výnosného pornoprůmyslu halivůdů?
https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc
Nezapomínejte, že v Řadách Pirátů jsou také hackeři. A tito většinou mladí lidé s Piráty sympatizují. A co vykonají jako první stranický úkol? Hacknou volební výsledky.
Piráti jsou schopni svou zaslepenou ideologií liberalizmu použít veškeré metody vedoucí k vítěznému cíli. Na tohle nebude stačit ani BIS v čele s amatérským detektivem Koudelkou.
Takže hackery si nechají na pozadí a většině mladým voličům slíbí byty, legalizaci trávy a další populistické kroky… už se začali vměšovat do školství jako rušení matematiky bla bla bla.
Nepodceňujte Piráty. Jsou geneticky srovnatelní se zapálenými svazáky padesátých let. To musí vidět i slepý a hluchý.
Příslib útoku na maturitní zkoušku z matematiky už byl dokonce oficiálně vyřčen.
Blbí, vpřed!
Prapor rudý zavlaje!
(tedy vlastně zelenej … nebo černej … nebo … nebo na férovku s Hakenkreuzem?)
Mě se od Pirátů vzešlý termín :
DEMOKRATIZACE soukromého majetku !!!???
Jak krásný termín.Takový podobný bolševickému
rozkulačení,vyvlastnění či liberálně demoGratické.
privatizaci.
Ona se i ta sprostá loupež dá zabalit-do lesklého a vábivého staniolu Pijacku.
Dávám Vám za pravdu .Piráti jsou “mládež”nová,Choroše či Kraďouskova,
Blbost,závist,práskačství pod pirátskou vlajkou.
To si ani Sandokan nezaslouží.
My mladí vpřed !!
maly velky, v roce 2025 te typuji na Bohnice!
až v roce 2025?
Kdoví jestli odtamtud nepíše už teď.
Zítřek patří nám !!
Jan Bartoň volí Piráty? Budiž, má na to právo. Žijeme přece v demokracii (i když pro mne tato demokracie vyvolává nechutenství)
Takže milý pane Bartoni, nevadí vám v čele EU diktát soudružky Merkel? Byla přece prokazatelně členkou nechvalně známé STASI (obdoba NDR naší StB). A tvrdím, že jako agentka STASI dál plní úkoly své domovské bývalé státní policie. Výsledky známe – rozvrat západní Evropy. To jsou dlouhodobé cíle STASI. Ta organizace sice už legálně zanikla, ale pohlaváři a potomci gestapa stále v Evropě kooperují. Pirátům je to ovšem jedno, oni mají tu Antifu, že….
pokud dokáží LIDÉ odlesnit planetu ZEMI od tisíců km2 LESŮ ročně, LOGICKY NASTÁVÁ KLIMATICKÁ ZMĚNA, obvyklé klimatické jevy jsou narušeny.
KLIMATICKOU ZMĚNU PROHLUBUJÍ DEBILOVÉ U MOCI a těmi jsou zelení piráti:
ČR využívá VODU jako zpeněžitelné a měřitelné aktivum státu, avšak k vodnímu blahobytu ČR sporadicky přispívá
ČR PODPORUJE dotacemi nevhodnou druhovou skladbu dřevin k zalesňování po kůrovcové pandemii
ČR prokazatelně zhoršuje VH poměry v krajině ponecháním holin k vysokému odparu VODY
ČR vytváří nevhodné životní podmínky jako důsledek špatné ochrany lesů,snižuje biodiversitu území
ČR schvaluje nevhodnou až nebezpečnou legislativu pro řadu odvětví v ČR
ČR netrestá porušení zákonů a beztrestné šíření parazitů z NP,
ČR nevyžaduje náhradu škod způsobených vlastníky, i správci lesů, z nichž se kůrovcová pandemie šíří
ČR v obrovském rozsahu toleruje ničení českých LESŮ,možná přeletem parazitů i v okolích státech
ČR prohlubuje nedostatek VODY na svém území, zničené lesy nejímají CO2
ČR bude omezovat užití základní životní suroviny VODY, v případech nedostatku VODY jejím zdražováním
ČR bude trpět nedostatkem VODY pro chladící cyklus parních elektráren, způsobí krizi v zásobování elektřinou
a souvislost s článkem o pijátech?
Konopná ekonomik by poslala s energetickou surovinou místo žlutého moru eu a ropáky víte kam i s pijráty.
Kolonie musí být napospas úžerům, sám velký odražeč ode dna s utahováním opasků to neřekl ale provedl.
Digitalizace je cesta k totalnimu dohledu a kontrole. Mladi pokrokovi IT “naspidovani” wodbornici vedou sve ovčany přimou cestou k TOTALITĚ.
Bartoš chce, Baroš žaluje… Pořád dokola. Zajímalo by mě, kolik toho piráti za rok ve vládě udělali pro občany?! Kromě nechutné štvanice na Premiéra a blbých žvástů, zatím vůbec nic!!! Nechápu co tento zoufalý feťák vůbec dělá ve vládě…
nebud labud.
nojo jardo
to bylo pro tebe
Pro přátele a jejich zdraví:
Pečený česnek
Seřízněte paličce česneku vršek. Asi ve 3/4 česneku. Aby byly vidět všechny stroužky „z vrchu“. Potřeme olivovým olejem a dáme péci do trouby. (Můžeme položit na pečící papír). Česnek pečeme zabalený v alobalu na 220°C cca 45- 60 minut. Na posledních 10 minut vyndáme z alobalu a pečeme jej „jen tak“. Pečením se ostrost česneku vytratí a bude mít mírně nasládlou chuť. Bude „téměř tekutý“, zlatohnědý. Doporučujeme konzumovat s nakrájenou více zrnnou bagetou, namazanou pravým českým máslem. Pečený česnek je tak silný, že během 24 hodin vyléčí vaše tělo z řady nemocí a pomůže vám odstranit pár přebytečných kil. Česnek je skvělým přírodním lékem na řadu nemocí a je hojně užíván při dietách. V tomto článku si ukážeme, co se stane, když sníte pouhých 6 stroužků pečeného česneku. Účinky pečeného česneku v 24 hodinách: Pečený česnek vás překvapí svými vlastnostmi. Níže naleznete přesné informace o tom, co se stane s vaším tělem po konzumaci česneku. 1. hodina V první hodině po konzumaci česneku, se začne štěpit a tělo z něj čerpá energii. 2 .– 4. hodina Česnek pomáhá tělu bojovat s volnými radikály a ničí existující rakovinné buňky v těle. 4. – 6. hodina Metabolismus těla začíná vnímat výhody česneku a aktivuje proces odstranění nadbytečných tekutin a tuku v těle. 6. – 7. hodina Antibakteriální vlastnosti česneku putují krevním řečištěm a začínají odstraňovat škodlivé bakterie, které způsobují řadu nemocí. 7. – 10. hodina Během této doby jsou živiny již na buněčné úrovni a česnek chrání tělo před oxidací. 10 – 24 hodina Po první hodině trávení začíná česnek v těle produkovat procesy hloubkového čistění, včetně těchto činností:
*regulace cholesterolu *čištění tepen* prevence proti srdečním nemocem * snížení krevního tlaku* zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu * posiluje imunitní systém *čistí tělo a odstraňuje těžké kovy z těla * zlepšuje pevnost kostí *dodává energii *zlepšuje výkon *podporuje dlouhověkost buněk
Jo ale nesmí ten česnek být z Číny, to se nedá žrát…
Protože český kapitalista kupuje odpad aby vydělal. Čína má dobrý česnek, ale nenažranci kupují sračky určené na vývoz. Němci sem rvou taky odpad, který u nich nejde prodat! Kdybych byl čínan tak prodám taky hovno v igelitu, když to blbec koupí.
U mě: 4. hodina – prdím, 5. hodina – kadím, 6. hodina – čůrám prdelí.
Piráti patří na ráhno či na dno mořeJen absolutní trouba dnes
věří že patří do politiky.Maximálně jako odstrašující příklad zneužití lidské důvěřivosti ve změnu k lepšímu-.
Jaksi nechápu myšlenkový pochod voliče věřící hnutí
z právě takovým názvem
To víte, někdo chce svobodu internetu a nechce platit výpalné vykukům z OSA.
Zatímco ti druzí chtěj trestně stíhaného estébáka ve střetu zájmů, co lže kudy chodí… holt každý máme ty své priority nastaveny trochu jinak..
Ale já neurážím voliče Bureše, protože chápu, že prostě někdo to morální povědomí nemá…
Jaké jsou vaše priority ?
A jinak vy hodnotíte stranu dle názvu, tak v tom případě jsou na tom Piráti ještě docela dobře, oproti geniálnímu ANO bude líp…
Název Piráti je odvozen od svobody internetu, nikoliv od námořních Pirátů , to byste měl soudruhu vědět, nebo toho blbce jen hrajete…?
A co ta vlajka?
Je to zastupna symbolika piratu,takovu vlajku a lebku ze zkrizenymi hnaty meli vzdy mordyri a vrahouni.Ano ti nas chteji jenom okrast ale tito hnusaci s dredy a vredy ti nas chteji primo zlikvikvidovat i ze svymi spojenci-invazisty z Asie a Afriky.
Jaksi nechápu souvislost mezi pitáty a svobodou.
Piráty nehodnotím podle názvu ,ale podle skutků.
Nevidím nic jiného než nanyšlené a drzé práskače,křiváky lísající se po břiše
k páníčkově podrážce,Svobodu internetu likvidují
existence vašeho druhu,pernamentním rozbíjením
diskuzí,urážkami a rozeštváváním všech zúčastněných.Nerad připouštím,že tento obor
záškodnictví vcelku ovládáte.
Pokud mě nazýváte soudruhem a blbcem,tedy máme
něco společného.Neznám jinou příčinu vašeho
oslovení soudruhu,nežli blbost.
oprava:…mezi piráty…
Něco od fantazmagorických podle některých pozérů. Ovšem je tam mnoho věcí které stěží nejsou uvěřitelné a i fakta.
Dalším národem, který by mohl brzy zažít velké změny, je Japonsko. Populace země mizí rychlostí 500 000 lidí ročně. To proto, že nikdo nechce mít v této zemi děti, jejíž budoucnost byla ukradena sionistickými gangstery. Kabinet předsedy vlády Shinzo Abeho je, podle zasvěcených, plný kreténů s nízkým IQ. (V české vládě a parlamentu to je obdobné, pozn. př.) Výsledkem je, že japonská životní úroveň klesá a země je plná chudých starších lidí.
Neočekávám od těch co se vezou na koni že mají schopnosti jen než hromadění pod sebe a čeho nechám bez dalšího.
tadesco.org/trik-mesiasskych-blaznu-ohledne-iranu-se-jim-vymsti-odplata-zacina/
youtube.com/watch?v=Mx8b_Rp31FM
Jestli Babiš odstoupí, tak jsme jako Česká republika, ale hlavně normální obyčejní občané, ztratili poslední možnost, jak se ekonomicky jako tako zvednout na úroveň našich západoevropských přátel. Je to jediný člověk v politice, co chtěl s tím něco udělat. Marasmus stranictví již tady byl. Místo starostí o blaho voličů platíme ze svých katastrofálních daní politiky, pro něž je největším problémem Čapí hnízdo, kde nikdo nic neukradl, jenom si přiblížil dotace, tak jako každý podnikatelský subjekt. Kam nás přivedli ODS, ČSSD, ČSL KDU a podobní je již evidentní. Jsme ve světovém systému jako rozvojová země. Ta, která kdysi vyráběla motocykly, auta , zemědělské a textilní stroje, lokomotivy, turbíny, tramvaje, elektrárny, cukrovary a jiná sofistikovaná zařízení. Je to poslední šance k nápravě.Užvaněný politolog Fiala, či Stanjura, nebo dred Bartoš, kolínský kašpar Rakušan a jim podobní nás k prosperitě opravdu nepřivedou.
Tož tak…
Podotýkám, že nejsem volič ANO !!! VŠECHNO JE ÚČELOVÉ…když ČSSD prohlásila že chce ,,slovenské řešení,, a media křičí – politická krize…když jsou svolávány demonstrace…pak lze říci jediné slovo…to které oni nikdy nepoužijí, slovo pravdivé a výstižné…,,MAJDAN,, !!
Takový malý, ale stejně divoký a nenávistný…po česku…
Je ale velká škoda, že se podobný humbuk nedělal okolo církevních restitucí – odhady o 50 miliard navíc – to je 1 000 x víc než ,,čapák,, !!
Je velká škoda, že se podobný humbuk nedělal okolo 43 000 bytů v Ostravě – OKD – při průměrné hodnotě okolo milionu to dělá 43 miliard – to je více jak 800 x více. Celková ztráta státu z OKD je uváděná 100 miliard, to je 2 000 x více.
Je velká škoda, že se podobný humbuk nedělal okolo solárního byznysu – tam létá bilion !!!! a to je 20 000 x víc.
Je velká škoda, že se podobný humbuk nedělal okolo H systému, kde se podle zpráv sdělovacích prostředků pozemky z konkurzu prodaly za 36 milionů, aby se vzápětí přeprodaly za více jak 1,2 miliardy, takže okamžitý vývar přes 1,1 miliardy – to je nějakých 3 000%.
Proč je tak důležitých 50 milionů, když se i více jak 1 000 násobné částky neřeší ??????
Nepřipadá vám to jako gaunerství ?!?
Proč se nejedná o těchto kauzách, které jsou mnohokrát vyšší než nějaké Čapí Hnízdo za 50 mega….nota bene…ty peníze nikdo neukradl ani neužil jinak než bylo určeno v dotačním programu – ty peníze byly použity na to Čapí Hnízdo !!!
Bulvární novináři se chytají všeho jen aby pomohli Babiše sesadit. Proč svolávají demonstraci, když ještě policie pořádně nevyšetřila nic. Proč nepočkají na výsledky. Tohle je ta demokracie, to je právní stát? Ne, tady vládnou média!!
Podívejte se jak se ČT až zalyká…jak nám ,,lepšolidi,, razantně říkají co je jediné správné a jak se jedině správně na věci dívat…hm..
Jen koukněte…a to je jen tak namátkou!!! A toto se prostě ,,vypařilo,, a co?? No nic…v poho.. /Lepšolidi sobě/
Náklady transformace 1991-2004 577 500 000 000 Kč
Nucená správa IPB 200 000 000 000 Kč
Chemapol 16 900 000 000 Kč
Knižní velkoobchod Praha 21 000 000 Kč
Anex Cirrus, Kalouskovy padáky 150 000 000 Kč
Modernizace tanku T72 13 000 000 000 Kč
Kasárna na náměstí Republiky – penále pro stát 400 000 000 Kč
Lehké topné oleje, LTO 100 000 000 000 Kč
Promopro, Vondra 938 000 000 Kč
OpenCard 800 000 000 Kč
Zelená Praha 250 000 000 Kč
Bezdrátová Praha 390 000 000 Kč
Praha Olympijská 70 000 000 Kč
Nova, arbitráž s CME 10 000 000 000 Kč
Kauza Český dům, nevýhodné pronájmy 26 000 000 Kč
Diag Human, arbitráž, zabavení majetku 13 000 000 000 Kč
Mostecká uhelná 3 200 000 000 Kč
OKD, nevýhodný prodej firmy 5 700 000 000 Kč
OKD, následné tunelování 80 000 000 000 Kč
Gross, akcie, byty 300 000 000 Kč
Internet do škol 884 000 Kč
Tak co, jde o Čapí Hnízdo ???
debile
Feťák se zavšivenými dredy nás k prosperitě teda rozhodně nepřivede, ale je na velkém omylu ten kdo si myslí, že kariérní komouš a estebácký práskač Bureš ano. Ten hrabe hlavně pro sebe – dotace, firmy, pozemky, vliv … a uplácí z cizího všechny okolo. Jak poznám solidního spolehlivého člověka? Podle toho, že drží slovo, nelže, nekrade, nepodvádí a tvrdě pracuje, hlavou i rukama. Estébák nedrží slovo, lže, krade, podvádí a v životě nejspíš nepostavil ani boudu pro psa, umí jen kšeftovat a hrabat. K vlastnímu synovi se chová hůř jak k tomu psovi, je to chudák.
Titulek hovoří za sebrané spisy.
CHCEME BRÁT ? ANO !!!
kde máš vlajku antify, smradlavá umaštěná fetko?