sadgreta-1024x576
9.2.2020
Kategorie: Humor

Barnevernet Gretu kvůli zameškaným hodinám ve škole odebral rodičům

Loading...
Sdílejte článek:

PARL

Populární ekoalarmistka Greta Thunberg byla odebrána rodičům po té, co zahájila v Norsku své nové celosvětové turné. Přestože je ekoikona Greta obyvatelkou Švédska, skandinávský institut pro ochranu mladistvých povoluje zasáhnout i v případě, že cizinci Norsko použijí jako tranzitní stát. Rodičům Grety se stal osudným fakt, že zameškala celkem 516 vyučovacích hodin už v prvním pololetí školy. Mladá nestudentka se pro jistotu nezúčastnila ani nepředání vysvědčení. Ze školy byla pro neomluvenou absenci vyloučena již v průběhu loňského školního roku.

 

Incident se stal přímo během proslovu, kdy se Greta pokusila upevnit svou pozici v diskusích na sociálních sítích. PR oddělení Grety se totiž nelíbí, že celoroční úsilí a courání afektované teenagerky po všech světadílech přebilo během několika týdnů zakašlání v Číně a svět rázem nemluví o ničem jiném. Pro ekologii a záchranu planety to znamená nejednu smutnou prognózu. Polovina Ameriky znovu začala na zahradách pálit pneumatiky. Navíc prudce klesly prodeje bambusové akční figurky „Supergreta táhne úplně sama vyvrženého vorvaně zpět do moře.“ Na prvním místě v celosvětovém žebříčku nově najdeme ochranné roušky, které se připevňují za uši pomocí páru gumiček. Právě ty byly jedním z hlavních témat summitu, který na dnešek Greta v Oslu svolala.

 

Druhou novinkou, kterou si Greta pro ekofanoušky připravila, byl nový zdroj energie pro dopravní prostředky. Ostatně sama aktivistka nenechala nic náhodě, a do sousedního státu přicestovala již včera večer svým novým osobním vlakem taženým sedmdesáti páry koní (lokomotiva o výkonu 140 koní). Na stejném principu by mohly v budoucnu fungovat i automobily. Zde by bylo teoreticky možné snížit spotřebu i na půl kopky sena na sto kilometrů. Jedinou nevýhodou je momentálně délka karoserie prototypů vozidel. Osobní automobil ve variantě sportovního vozu totiž může na délku měřit i třicet metrů, což je pro veřejné komunikace poněkud nepraktické. Navíc automobil neodpovídá deklarovanému výkonu. Stejně tak zatím nebyla vyřešena otázka vodní a letecké dopravy. Předpokládá se ale, že by díky drezuře koní bylo možné vycvičit teplokrevníky k tomu, aby se naučili s vodními šlapadly.

„HOW DARE YOU…“ pozdravila Greta hned v úvodu početné fanoušky, než ji srazilo k zemi zásahové komando na ochranu nezletilých. K incidentu se nám dále vyjádřila Ingrid Kidnapped, mluvčí norského Barnevernetu: „Samozřejmě chápeme důležitou úlohu Grety na fungování světa. Nedokážeme si představit fungování planety bez této ochránkyně, a vlastně by klidně mohli být všichni už teď mrtví, kdyby Greta necourala po světě a nepoukazovala na schopnost vědců. Musíme si ale zároveň uvědomit, že Greta je stále nezletilá, a jako taková je školou povinná,“ vysvětlila naší redakci Kidnapped, která se zároveň důrazně ohradila proti tvrzení, že by Greta byla unesena.

Podle Kidnapped sice Greta kladla odpor. Nejvíce ji vadilo, že byla do děcáku převezena dieslovým autem. Uklidnila se až potom, co ji Barnevernet slíbil, že všechny motory v autech vymění za naftové.

S tím ale nesouhlasí PR oddělení Grety, které se snažilo poukázat na to, že Greta dávno není majetkem rodičů, ale patří celému světu. A hlavně PR oddělení, pro které pracuje. To se ale ze zcela pochopitelných důvodů nelíbilo Ingrid Kidnapped, která rozšířila žalobu o dětské otrokářství.

WILDDUCK2

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč


Celkem za měsíc: 14 787,78 Kč
Vybráno 42.24%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 253 times, 25 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.