5428190_maroko-studentky-smrt-vrazda-znasilneni-dansko-norsko-v3
16.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Barbarství je zpět

Sdílejte článek:

YNGVAR BRENNA

Dnes oplakávají třeba znásilnění v Kongu nebo válčení v Sýrii, zítra napomáhají dovážet do Norska další násilníky. To, čemu se říká řízená invaze/kolonizace a národ „s holubičí povahou“ nejde podle kritiků moc dohromady.

Krátce před Vánocemi došlo v Maroku, kde nocovali ve svém stanu, k stínání hlav mladé Norky a její dánské kamarádky. Ohavný čin spáchali zbabělí islamističtí teroristé. O bestiálním způsobu vraždy se skrze norská masmédia nedozvíte, na to musíte navštívit stránky alternativních médií, neboť otevírání očí nepříjemné pravdě patrně zamezuje politická korektnost. Zároveň koluje po internetu video, jež onu vraždu ukazuje, a které norská premiérka Erna Solbergová, mezi Nory občas přezdívána jako «Fjerna» (dá se překládat jako Mimoňka, popř. Dutohlávka), Nory žádá, aby si jej nepřehrávali. O něm a o vraždě různí rozumbradové prohlašují, že jsou tak vzdálené všemu, kým v Norsku jsme a co zastáváme.

Přitom nikdy nebyl problém ani pro premiérku, ani pro norská masmédia, když byly vysílány či publikovány brutální nahrávky z válek, pohrom atd. a kdo jsou oni, aby soudili a na jakém základě soudí ostatní, zda to má pro ně hodnotu dívat se na pravdu? V tom samém okamžiku proudí do Norska další muslimové. Čím to je, že jsou to pokaždé, opět a zas, příslušníci jistého náboženství a ne obráceně, jež nás vraždí proto, že nepatříme tomuto specifickému náboženství? Proč neprovádí stínání hlav křesťané muslimům? Proč to jsou pokaždé muslimové, kteří toto dělají nám «bezvěrcům», jež napadají a útočí na naše lidi a ne obráceně? Je nabíledni, že naše hodnoty jsou pro ně nepřijatelné, jen to nechtějí vidět lidé typu Solbergová. Nebo si to nalhávají sobě i nám, že tomu tak není.

Reakce hlavních norských médií bylo dosud leštit obrázek, nikoli připomínat plíživé nebezpečí Islámu a to, spolu se zločiny muslimů v Norsku, Evropě i jinde, jsou témata, kterým jsem se již věnoval mnohokrát a budu se jim věnovat i nadále. Toto mlžení, mystifikace, zapírání, lhaní sobě samým, (sebe)cenzura, namlouvání opaků a lepších zítřků blokuje poznávání sebe samého. V kritice Norů se dočteme třeba to, že chceme-li zachovávat Norsko jako prý svobodnou, liberální zemí musíme zcela jasně dávat najevo nepřijatelnost islámských praktik v naší zemi a neustálého zavádění a prosazování ohledů na Islám na úkor těch naších. Nechtějí naše hodnoty, vidění světa. Chtějí žít stranou naších lidí, přitom pobírat dávky a dojít náš stát.

Na internetu se čím dále více objevuje názor, že jestli vám ono video vadí či vás uráží, tak byste neměli vítat migranty, o nichž nic předem nevíte. To je to video, jež si nepřejí establishment, masmédia hlavního proudu ani sociální média, abyste se na něj dívali. Norská masmédia zacházejí tak daleko, že nazývají stínání hlav pouhým říznutím nožem! Správci sociálních sítí ho odstraňují, jakmile je tam umístěn některým uživatelem.

Naopak by se prý ono video mělo šířit co nejvíce a mělo by se povinně pouštět na zamýšlení premiérce a elitě přející si stále další obyvatele naší kultuře vzdálené ve snaze, aby i vědomě nevědoucím, nebo přinejmenším některým z nich, otevřeli oči barbarství, brutalita a nelidskost jež přijímají do náručí a vycházejí vstříc. Prý sami utíkají od strastí a utrpení, přitom neustále způsobují strast a utrpení nám. Následovníci Alláha vědí přesně, co říkají Korán a modlitby a v co věří a mnozí z nich věří v své právo zacházet s ženami jak je jim libo kdekoliv na světě.

Před třiceti lety jsme byli jako žáci nuceně-povinně v době vyučování posíláni do kin, abychom viděli krutosti nacismu. Dnes, v r. 2019, Erna Solbergová, současná předsedkyně vlády, vyzývá k tomu, aby se lidé nedívali na video, na němž muslimové řezají hlavy norské výletnici a její dánské kamarádce. Asi je to dnes špatné a podpora nacismu. Protože kdo se dnes dívá na krutosti takového novodobého nacismu, tedy islamismu, který je podle řady lidí horší, než byl nacismus (a rozhodně se rozmáhá více a rychleji, než v své době stihl nacismus) podle logice premiérky napomáhá teroristům.

Jak může někdo tvrdit, že toto nesouvisí s Islámem? Jestli texty islámu jsou užívány lidmi, jež si říkají muslimy, aby vymývali další lidi, jež si říkají muslimy, v mešitách, jak to, že to nemá co dělat s Islámem? Vůle muslimů učinit přítrž extrémistickému počínání ve vlastních řadách je pramalá, a tak prý lze říct, že dokud bezvěrci-nemuslimové jsou považováni za něco níže, méně hodnotné bytosti, většina muslimů není nevinných islámskému terorismu.

Tvrdívá se, že Islám není obyčejné náboženství jako každé druhé. Pravda, lidé pojídající vepřové mají dále k tomu, aby sebe vyhodili do vzduchu. Winston Churchill prohlásil, že Islám je pro člověka stejně nebezpečný jako je pro psy vzteklina. Jsme natolik často připomínáni neslučitelností migrace s naší vlastní kulturou, že bychom údajně již neměli mít žádné záminky ani výmluvy, abychom pokračovali tak, jak dosud.

Více než třetina vražd v Norsku ročně je spáchána osobami jiných kultur a několik z nich jsou údajní uprchlíci. Ani tyto Vánoce nebyly výjimkou. Také jsme se dozvěděli, že rodiče žáků, jimž je vyhrožováno jsou vydíráni či okrádáni dětmi a mládeží muslimských kultur ze strachu ze msty se bojí toto nahlašovat policii, bavit se s ní či svědčit. V sousedním Švédsku je nahlášen dokonce pouze každý čtvrtý násilný čin. V Norsku to není o moc lepší a masmédia hlásí, že skupiny mladých střílejí rachejtle proti lidem, zapalují auta, učitelé se bojí agresivních žáků, jež zapalují budovy škol a když přijedou policisté, tak na ně zaútočí. Jak může více toho samého vyřešit jakýkoliv problém, a dokonce vést k úspěchu, dokud víme, jaká je historie migrace do Norska historií chybování, selhávání, pokus-omyl atd. atd.?

Rozhozená, rozdělená společnost, jež se tolik pokoušel být něčím jiným, než je, postupně pozbyde své duše a jestli bude takhle pokračovat, zbaví se všeho, co udělalo Norsko Norskem, společnosti, kde podle mnohých prostřednictvím alternativních médií typický pro stav myšlenek nejen elity je prý takřka patologické zapírání skutečnosti v prospěch vyjadřování kýžených nadějí a okázalé pózování odvolávající se na ctnosti, slušnost, solidaritu atd. Ti kritičtější z politiků a znalců občas tvrdí, že cesta není jednoduchá, ale přijímáme jich víc a otevíráme svá srdce a neustále další dveře. Je to jako droga, nejde s tím přestat ani na chvíli. Ovšem ještě neotevřeli dveře alternativním faktům, a proto nikdy nepochopí následky obřího pokusu změnit etnické složení obyvatelstva dříve, než bude převelice bolet.

V alternativních masmédiích se hlásí více lidí, jež mají pocit, že zvát statisíce takových lidí a jim podobných z jim blízkých kultur do samého středu naší společnosti není dobrý nápad a jestli to z nich dělá rasisty, tak je to nálepkou, jež nosí s hrdostí. Než aby byli nazýváni rasisty, jde Norsko a Evropa do záhuby proto, že je příliš mnoho těch, jež dávají přednost tomu, aby byli pobodáni a znásilněny. A chtít po těch, kteří chtějí stále další a další migranty do naších zemí a stejně jim to nikdy nebude stačit, aby měli stejnou sympatii pro ty, jež kvůli migrantům a jejich činům trpí a doplácí na ně, jakou mají pro migranty, to bychom asi chtěli moc.

V islámském světě jsou křesťané zabíjeni a kostely podpalovány, v řadě zemí Islámu se kostely ani nesmějí stavět. Zato v Evropě jsou mešity a islámské organizace finančně podporovány a vedení měst, krajů i zemí si myslí, že není nad migranty a migraci. Islám si rychle získává vliv. Vadí nejen zvonění z kostelů. Opravdu mají být umlčeny tak, aby mohlo znít poselství Islámu nerušeně po celé zemi? Opravdu tomu celkovému směřování všichni bez rozdílu jen tak přitakáváme?

Autor: Yngvar Brenna

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 248 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.