5428190_maroko-studentky-smrt-vrazda-znasilneni-dansko-norsko-v3
16.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Barbarství je zpět

Sdílejte článek:

YNGVAR BRENNA

Dnes oplakávají třeba znásilnění v Kongu nebo válčení v Sýrii, zítra napomáhají dovážet do Norska další násilníky. To, čemu se říká řízená invaze/kolonizace a národ „s holubičí povahou“ nejde podle kritiků moc dohromady.

Krátce před Vánocemi došlo v Maroku, kde nocovali ve svém stanu, k stínání hlav mladé Norky a její dánské kamarádky. Ohavný čin spáchali zbabělí islamističtí teroristé. O bestiálním způsobu vraždy se skrze norská masmédia nedozvíte, na to musíte navštívit stránky alternativních médií, neboť otevírání očí nepříjemné pravdě patrně zamezuje politická korektnost. Zároveň koluje po internetu video, jež onu vraždu ukazuje, a které norská premiérka Erna Solbergová, mezi Nory občas přezdívána jako «Fjerna» (dá se překládat jako Mimoňka, popř. Dutohlávka), Nory žádá, aby si jej nepřehrávali. O něm a o vraždě různí rozumbradové prohlašují, že jsou tak vzdálené všemu, kým v Norsku jsme a co zastáváme.

Přitom nikdy nebyl problém ani pro premiérku, ani pro norská masmédia, když byly vysílány či publikovány brutální nahrávky z válek, pohrom atd. a kdo jsou oni, aby soudili a na jakém základě soudí ostatní, zda to má pro ně hodnotu dívat se na pravdu? V tom samém okamžiku proudí do Norska další muslimové. Čím to je, že jsou to pokaždé, opět a zas, příslušníci jistého náboženství a ne obráceně, jež nás vraždí proto, že nepatříme tomuto specifickému náboženství? Proč neprovádí stínání hlav křesťané muslimům? Proč to jsou pokaždé muslimové, kteří toto dělají nám «bezvěrcům», jež napadají a útočí na naše lidi a ne obráceně? Je nabíledni, že naše hodnoty jsou pro ně nepřijatelné, jen to nechtějí vidět lidé typu Solbergová. Nebo si to nalhávají sobě i nám, že tomu tak není.

Reakce hlavních norských médií bylo dosud leštit obrázek, nikoli připomínat plíživé nebezpečí Islámu a to, spolu se zločiny muslimů v Norsku, Evropě i jinde, jsou témata, kterým jsem se již věnoval mnohokrát a budu se jim věnovat i nadále. Toto mlžení, mystifikace, zapírání, lhaní sobě samým, (sebe)cenzura, namlouvání opaků a lepších zítřků blokuje poznávání sebe samého. V kritice Norů se dočteme třeba to, že chceme-li zachovávat Norsko jako prý svobodnou, liberální zemí musíme zcela jasně dávat najevo nepřijatelnost islámských praktik v naší zemi a neustálého zavádění a prosazování ohledů na Islám na úkor těch naších. Nechtějí naše hodnoty, vidění světa. Chtějí žít stranou naších lidí, přitom pobírat dávky a dojít náš stát.

Na internetu se čím dále více objevuje názor, že jestli vám ono video vadí či vás uráží, tak byste neměli vítat migranty, o nichž nic předem nevíte. To je to video, jež si nepřejí establishment, masmédia hlavního proudu ani sociální média, abyste se na něj dívali. Norská masmédia zacházejí tak daleko, že nazývají stínání hlav pouhým říznutím nožem! Správci sociálních sítí ho odstraňují, jakmile je tam umístěn některým uživatelem.

Naopak by se prý ono video mělo šířit co nejvíce a mělo by se povinně pouštět na zamýšlení premiérce a elitě přející si stále další obyvatele naší kultuře vzdálené ve snaze, aby i vědomě nevědoucím, nebo přinejmenším některým z nich, otevřeli oči barbarství, brutalita a nelidskost jež přijímají do náručí a vycházejí vstříc. Prý sami utíkají od strastí a utrpení, přitom neustále způsobují strast a utrpení nám. Následovníci Alláha vědí přesně, co říkají Korán a modlitby a v co věří a mnozí z nich věří v své právo zacházet s ženami jak je jim libo kdekoliv na světě.

Před třiceti lety jsme byli jako žáci nuceně-povinně v době vyučování posíláni do kin, abychom viděli krutosti nacismu. Dnes, v r. 2019, Erna Solbergová, současná předsedkyně vlády, vyzývá k tomu, aby se lidé nedívali na video, na němž muslimové řezají hlavy norské výletnici a její dánské kamarádce. Asi je to dnes špatné a podpora nacismu. Protože kdo se dnes dívá na krutosti takového novodobého nacismu, tedy islamismu, který je podle řady lidí horší, než byl nacismus (a rozhodně se rozmáhá více a rychleji, než v své době stihl nacismus) podle logice premiérky napomáhá teroristům.

Jak může někdo tvrdit, že toto nesouvisí s Islámem? Jestli texty islámu jsou užívány lidmi, jež si říkají muslimy, aby vymývali další lidi, jež si říkají muslimy, v mešitách, jak to, že to nemá co dělat s Islámem? Vůle muslimů učinit přítrž extrémistickému počínání ve vlastních řadách je pramalá, a tak prý lze říct, že dokud bezvěrci-nemuslimové jsou považováni za něco níže, méně hodnotné bytosti, většina muslimů není nevinných islámskému terorismu.

Tvrdívá se, že Islám není obyčejné náboženství jako každé druhé. Pravda, lidé pojídající vepřové mají dále k tomu, aby sebe vyhodili do vzduchu. Winston Churchill prohlásil, že Islám je pro člověka stejně nebezpečný jako je pro psy vzteklina. Jsme natolik často připomínáni neslučitelností migrace s naší vlastní kulturou, že bychom údajně již neměli mít žádné záminky ani výmluvy, abychom pokračovali tak, jak dosud.

Více než třetina vražd v Norsku ročně je spáchána osobami jiných kultur a několik z nich jsou údajní uprchlíci. Ani tyto Vánoce nebyly výjimkou. Také jsme se dozvěděli, že rodiče žáků, jimž je vyhrožováno jsou vydíráni či okrádáni dětmi a mládeží muslimských kultur ze strachu ze msty se bojí toto nahlašovat policii, bavit se s ní či svědčit. V sousedním Švédsku je nahlášen dokonce pouze každý čtvrtý násilný čin. V Norsku to není o moc lepší a masmédia hlásí, že skupiny mladých střílejí rachejtle proti lidem, zapalují auta, učitelé se bojí agresivních žáků, jež zapalují budovy škol a když přijedou policisté, tak na ně zaútočí. Jak může více toho samého vyřešit jakýkoliv problém, a dokonce vést k úspěchu, dokud víme, jaká je historie migrace do Norska historií chybování, selhávání, pokus-omyl atd. atd.?

Rozhozená, rozdělená společnost, jež se tolik pokoušel být něčím jiným, než je, postupně pozbyde své duše a jestli bude takhle pokračovat, zbaví se všeho, co udělalo Norsko Norskem, společnosti, kde podle mnohých prostřednictvím alternativních médií typický pro stav myšlenek nejen elity je prý takřka patologické zapírání skutečnosti v prospěch vyjadřování kýžených nadějí a okázalé pózování odvolávající se na ctnosti, slušnost, solidaritu atd. Ti kritičtější z politiků a znalců občas tvrdí, že cesta není jednoduchá, ale přijímáme jich víc a otevíráme svá srdce a neustále další dveře. Je to jako droga, nejde s tím přestat ani na chvíli. Ovšem ještě neotevřeli dveře alternativním faktům, a proto nikdy nepochopí následky obřího pokusu změnit etnické složení obyvatelstva dříve, než bude převelice bolet.

V alternativních masmédiích se hlásí více lidí, jež mají pocit, že zvát statisíce takových lidí a jim podobných z jim blízkých kultur do samého středu naší společnosti není dobrý nápad a jestli to z nich dělá rasisty, tak je to nálepkou, jež nosí s hrdostí. Než aby byli nazýváni rasisty, jde Norsko a Evropa do záhuby proto, že je příliš mnoho těch, jež dávají přednost tomu, aby byli pobodáni a znásilněny. A chtít po těch, kteří chtějí stále další a další migranty do naších zemí a stejně jim to nikdy nebude stačit, aby měli stejnou sympatii pro ty, jež kvůli migrantům a jejich činům trpí a doplácí na ně, jakou mají pro migranty, to bychom asi chtěli moc.

V islámském světě jsou křesťané zabíjeni a kostely podpalovány, v řadě zemí Islámu se kostely ani nesmějí stavět. Zato v Evropě jsou mešity a islámské organizace finančně podporovány a vedení měst, krajů i zemí si myslí, že není nad migranty a migraci. Islám si rychle získává vliv. Vadí nejen zvonění z kostelů. Opravdu mají být umlčeny tak, aby mohlo znít poselství Islámu nerušeně po celé zemi? Opravdu tomu celkovému směřování všichni bez rozdílu jen tak přitakáváme?

Autor: Yngvar Brenna

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 483,00 Kč
Vybráno 41.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 351 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz
16 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.