rasismus1118
21.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Barbaři před branami

Sdílejte článek:

MILOSLAV BEDNÁŘ

Barbarská neomarxistická totalitní ideologie, jež tupě nařizuje celosvětový totalitní boj proti údajnému rasismu demokratické civilizace, nyní naplno zasáhla české prostředí. Stalo se tak v průběhu a následkem ve skotském Glasgow uskutečněného fotbalového zápasu pražské Slávie s místním klubem Rangers. Hostitelské mužstvo psychicky neuneslo jednoznačnou porážku od jím otevřeně rasisticky podceňovaného českého soupeře. V zuřivé odvetě se rázem uchýlilo k hromadnému fyzickému násilí, ale vzápětí i k totalitní ideologií boje s rasismem chabě zastíranému tvrdému disciplinárnímu, a tak i existenčnímu postihu hráče vítězného českého mužstva.

Totalitní ideologické vymývání mozků mnoha západními levicovými organizacemi, jež po delší dobu arogantně zamořuje nejen akademickou, politickou, soudní, mediální a kulturní scénu, ale jak vidíme i sportovní prostředí, těmito svými projevy rázem rozbouřilo veřejné mínění v České republice. Oprávněné odsouzení neomarxisticky totalitního uvažování a jednání na západní fotbalové scéně českou veřejností ale může zakrýt podstatnou skutečnost. Tedy fakt, že v západních demokraciích nežijí jen ideologicky pomatení a své okolí dlouhodobě terorizující neomarxisté. Ale i přesvědčení a stateční zastánci svobody a zásad demokratické civilizace, kteří se vůbec nemíní vzdát, organizují se a jednají. Tito skutečné svobodní občané si zasluhují naši účinnou podporu, tak jako my jejich. Jinak řečeno, boj za svobodu a demokracii ve skutečnosti nezná hranice. Tak jako v době Mnichova nežil ve Velké Británii jen Neville Chamberlain, ale právě tak Winston Churchill, nežijí nyní na Západě jen Glasgow Rangers a UEFA, ale i Boris Johnson a mnozí další tvrdohlaví zastánci svobody a demokracie. Od těch prvních bychom se měli veřejně natrvalo distancovat a s těmi druhými, tedy opravdovým demokratickým Západem, viditelně spojovat.

Zásady demokratické civilizace jsou nyní na Západě pod totalitním neomarxistickým tlakem. V Rusku a nejen v komunistické Číně fakticky neexistují. Právě středovýchodní Evropa by se jich měla hlasitě zastávat a ofenzívně je prosazovat. Nedat se, to je hlavní. Nic jiného rozumného jí ani nezbývá. Žije totiž nyní v kleštích z obou stran. Na Západě máme ale stále vlivné spojence. Tak jako se Západ neprobudil po Mnichovu, ale až po následné německé agresi proti zbytku Československa, neprobudí se po Glasgowu, ale možná i po naší tvrdošíjné, hlasité a vytrvalé reakci na jeho otevřený, tentokrát ale skutečný rasismus.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 639 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)