baerb-696x388-1
15.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Baerbocková, pravděpodobná nástupkyně Merkelové na postu německé kancléřky, chce otevřené hranice

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Pokud si nyní kdokoli stěžuje na Merkelovou, pak lze konstatovat, že její pravděpodobná nástupkyně Baerbocková ze Zelených, je ještě mnohonásobně horší. Ona, stejně jako celá její partaj, se nijak netají svým záměrem výměny Němců za “Novoevropany”,samozřejmě téměř výlučně muslimy. Pro nás je tato vyhlídka obrovskou hrozbou, přičemž je třeba zdůraznit, že tato partaj navíc spolupracuje i s našimi Piráty. S nimi se jistě velmi lehce dohodne poté, až nebude miliony “obohacovačů” zvládat.

Kdo to ovšem je, Annalena Baerbocková?  A proč má tak velkou podporu své vítačské politiky u Němců, že bude s největší pravděpodobností příští kancléřkou? A proč ji podporují mimo jiné i stavební firmy a jejich zaměstnanci?

Nedávné vlny invaze (východ EU, Sýrie, Afrika) vyhnaly ceny nemovitostí v Německu na historickou úroveň. To by mohl být jen začátek – podle nejnovějších plánů Annaleny Baerbockové.

Každý, kdo si pronajímá byt v Mnichově, užasne. Během několika minut od nabídky  již obdrží desítky e-mailů. Text je zpravidla v tomto duchu: “Chceme jet do Německa za každou cenu. Klidně třeba zvyšte nájem, ale dejte nám byt!”

V duchu Annaleny Baerbockové, která chce zavést “lákavou imigrační politiku” pro “chudé a nekvalifikované pracovníky”. Po pouhých pěti letech se mají stát občany a pak si přistěhovat své rodiny. Rodina jsou zpravidla až desítky lidí. Širší rodina pak stovky…

Zelení dostávají podporu především ze stavebního průmyslu. Miliony ilegálů způsobily explozi jejich příjmů. Stejně, jako rakovinné metastázy, se se nyní v krajině rozlézají nové průmyslové a osídlené oblasti, staví se elektrárny a elektrické vedení, aby bylo dostatek místa pro “Novoněmce”. Nyní Německu docházejí stavební dělníci.  “Noví dělníci” mají – podle Zelených – přijít ze zahraničí, aby stavěli silnice, továrny a obytné budovy – pro “nové pracovníky”.

Baerbocková se může spolehnout na širokou podporu – a to nejen u mainstreamových médií a církve. Tisíce levicových neziskovek také touží po nových občanech. A v těchto neziskovkách jsou zaměstnány statisíce lidí, kteří budou Zelené také volit tak, jako jejich široká rodina. Neziskovky se tak snaží o to, aby měly stále dostatek práce. Například socialistická Bertelsmannova nadace. Jejich politologové a sociologové požadují přijímat nejméně 260 000 lidí ročně. Údajně za účelem zmírnění důchodových systémů a systémů sociálního zabezpečení.

Neuvádí však, že noví levní pracovníci neplatí téměř žádné daně a naopak spotřebovávají více daní prostřednictvím sociálních dávek, zejména na svoje manželky a potomky. Ale stejně jako zelení politici nemají zájem zachovat poslední zelené plochy, tak sociální vědce nezajímá osud německých dělníků, kteří nemají solidně placenou práci právě díky této levné pracovní síle.

Protože je to o něčem jiném, o něčem mnohem větším! Podle pravidla kulturního marxismu nejde o nic jiného,  než o proměnu Německa – ba celého Západu. To je směr myšlení, který vznikl na levicových univerzitách západní Evropy, zejména v 60. – 70. letech. Baerbocková také studovala politologii na Rudé univerzitě v Hamburku (i když později).

Pro kulturní marxisty jsou si všichni lidé, pohlaví a kultury “rovni”. Ale nejsou si rovni  v právech (to by bylo jen logické).  Proto by mělo být každému občanovi planety umožněno žít tam, kde chce. Klaus Schwab formuloval svou politickou agendu přesně: evropský superstát, jedna měna, jeden politický systém s plánovanou ekonomikou – a jeden a tentýž typ lidí. Lidí jako vystřižených z Kalergiho plánů. Národních hranic se rudozelení bojí jako se ďábel bojí svěcené vody. Obzvláště nenávidění jsou pak běloši.

Pokud budou němečtí Zelení skutečně vládnoucí stranou a tato neomarxistka bude nástupkyní Merkelové, máme se ještě na co těšit. Obzvlášť pak ve spojení s úplně stejně smýšlejícími Piráty u nás by to i pro naši zemi mohla být kombinace přímo smrtící…

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 900,00 Kč
Vybráno 42.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 789 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)