ski-lift-1201084_1280
11.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Bad Kleinkirchheim ski areál už je přichystán na návštěvníky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Pěší túry, cyklistika a relax mezi alpskými velikány – to jsou lákadla, které české turisty celoročně přivádějí do Bad Kleinkirchheim ski areálu. Nadcházející zimní měsíce ovšem dávají tušit, že sněhová nadílka bude příznivá především pro vyznavače snowboardingu, lyžování a túr na běžkách. Lyžařský areál leží v Korutanech, je tedy krásně dostupné pro tuzemské milovníky sportu i pobytů na horách. Příznivé cenové podmínky v daných termínech přímo vyzívají rodiny s dětmi, aby si přijely zařádit tak, jak to v českých horách nezažily.

Bad Kleinkirchheim ski rezort není jen o lyžování, nabízí i odpočinek v termálních lázních

Kdo se přes den dostatečně vyřádí během sportovních aktivit, nemusí přemýšlet, co bude v Bad Kleinkirchheim ski areálu dělat. Rezort má přehršli odpočinkových a relaxačních příležitostí v podobě termálních lázní St. Kathrein nebo novějších římských lázní Römerbad. Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim ski disponuje 103 kilometry upravených sjezdovek, na kterých se můžete bez omezení pohybovat s využitím 25 moderních lanovek a lyžařských vleků.

Lyžaři a snowboardisté si mohou zvolit mezi více sjezdovkami různých obtížností. Začátečníkům, malým dětem i opatrnějším seniorům perfektně poslouží 18kilometrové modré tratě, dobrým jezdcům za 77 kilometrů červených sjezdovek a pro opravdu zkušené sportovce je přichystáno osm kilometrů černých tratí. U lanovky Kaiserburg stojí moderní snowpark, na němž si mohou zařídit ti, jimž nestačí jízda seshora dolů, nýbrž se chtějí zdokonalit v tricích a skocích. Pýchou střediska Bad Kleinkirchheim ski je sjezdovka světového poháru Franz-Klammer-Abfahrt. Jistotu souvislé sněhové pokrývky na začátku i konci sezony zajišťuje osm set sněžných děl, která se rovněž podílejí na vytvoření dokonale upraveného lyžařského rezortu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 611,11 Kč
Vybráno 16.03%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.