ski-lift-1201084_1280
11.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Bad Kleinkirchheim ski areál už je přichystán na návštěvníky

Sdílejte článek:

Pěší túry, cyklistika a relax mezi alpskými velikány – to jsou lákadla, které české turisty celoročně přivádějí do Bad Kleinkirchheim ski areálu. Nadcházející zimní měsíce ovšem dávají tušit, že sněhová nadílka bude příznivá především pro vyznavače snowboardingu, lyžování a túr na běžkách. Lyžařský areál leží v Korutanech, je tedy krásně dostupné pro tuzemské milovníky sportu i pobytů na horách. Příznivé cenové podmínky v daných termínech přímo vyzívají rodiny s dětmi, aby si přijely zařádit tak, jak to v českých horách nezažily.

Bad Kleinkirchheim ski rezort není jen o lyžování, nabízí i odpočinek v termálních lázních

Kdo se přes den dostatečně vyřádí během sportovních aktivit, nemusí přemýšlet, co bude v Bad Kleinkirchheim ski areálu dělat. Rezort má přehršli odpočinkových a relaxačních příležitostí v podobě termálních lázní St. Kathrein nebo novějších římských lázní Römerbad. Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim ski disponuje 103 kilometry upravených sjezdovek, na kterých se můžete bez omezení pohybovat s využitím 25 moderních lanovek a lyžařských vleků.

Lyžaři a snowboardisté si mohou zvolit mezi více sjezdovkami různých obtížností. Začátečníkům, malým dětem i opatrnějším seniorům perfektně poslouží 18kilometrové modré tratě, dobrým jezdcům za 77 kilometrů červených sjezdovek a pro opravdu zkušené sportovce je přichystáno osm kilometrů černých tratí. U lanovky Kaiserburg stojí moderní snowpark, na němž si mohou zařídit ti, jimž nestačí jízda seshora dolů, nýbrž se chtějí zdokonalit v tricích a skocích. Pýchou střediska Bad Kleinkirchheim ski je sjezdovka světového poháru Franz-Klammer-Abfahrt. Jistotu souvislé sněhové pokrývky na začátku i konci sezony zajišťuje osm set sněžných děl, která se rovněž podílejí na vytvoření dokonale upraveného lyžařského rezortu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 10 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.