9.11.2015
Kategorie: Společnost

Babišovo kňourání

Sdílejte článek:

RED 09|11|2015

V současné době můžeme slyšet v mainstreamovém mediálním prostoru jakési zvláštní kňourání. Od koho se line? Co je jeho cílem? Jak mu správně porozumět a jak jej přeložit z jazyka ANO do srozumitelné češtiny? K tomu se na svém facebookovém profilu vyjádřila Alexandra Udženija:

Už mě nebaví neustálé Babišovo kňourání. On sám a jeho slavné ANO naprosto nezvládá plnit nic z toho, co voličům naslibovali, ale vždy za to může někdo jiný. Protože se to už nedá vydržet, pojďme si pro ukázku detailněji rozebrat jeho článek s jeho naříkajícími citacemi (a že pan Babiš naříká v poslední době neustále):

1. „Za problémy v koalicích mohou jejich koaliční partneři a tradiční strany, které zjistili, že s ANO nejde dělat kšefty a proto chtějí ANO odstranit.“

Přenesme tento nářek na situaci v Praze, kde jak všichni víme umírá koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (SZ,STAN a KDU-ČSL). Největší problém mají představitelé ANO s Trojkoalicí a to hlavně s osobou pana Stropnického ml. Takže podle logiky Babiše by nám z jeho nářku musel vyplynout závěr, že Strana zelených, KDU-ČSL, STAN, ale hlavně pan Stropnický ml. (kterého donedávna za hlavní problém koalice označoval i sám Babiš) chtějí dělat kšefty a ANO společně s ČSSD jim v tom chtějí vší silou zabránit a proto se jim rozpadá koalice. Neuvěřitelné, co myslíte?

crop-456245-babis-sanda

2. „Jsou mladé hnutí a nebyli schopni zkontrolovat všechny lidi, kteří k nim přišli, protože někteří mají osobní ambice jiné než zájmy hnutí, ale to je demokracie.“

Tak tady se pan Babiš přiznává v přímém přenosu, jak mu znova a znova vadí demokracie. Jediný problém vlastně pro něj je, že nestačili zkontrolovat úplně všechny, ale některé už ano. Myslím, že není třeba dalšího komentáře.

3. „V Brně radního Kratochvíla (ANO) chce ANO odvolat kvůli „špatné komunikaci“.“

Asi si všichni pamatujeme titulky ve všech médiích na konci srpna tohoto roku, kdy pražské ANO vyjádřilo nedůvěru své primátorce Krnáčové a to kvůli „špatné komunikaci“. Krnáčové nezbylo nic jiného než prohlásit: „Uznávám špatnou komunikaci“ a rozjet se za Babišem, aby ji vzal na milost. Po schůzce Babiš prohlásil: „Paní Krnáčová má podporu vedení hnutí, já doufám, že ji znovu získá i v klubu. Dostala na to určitý čas a já s komunikací pomůžu, jak budu moct.“

Pokud bych si jazyk hnutí ANO měla přeložit do češtiny, tak z výše uvedeného vyplýá, že když někdo „špatně komunikuje“, tak vlastně „neposlouchá“. Pak na něho Babiš udělá bu-bu-bu a pokud srazí podpatky, tak zůstává a když ne, tak je nekompromisně “odejit”.

4. „Ze všeho se Babiš musí poučit a do krajských voleb nominovat zástupce, kteří jim nebudou dělat ostudu.“

No tak to snad ani nechceme nikdy vidět ty výsledky psychotestů (které chce hnutí ANO zavádět) a všemocné složky, které budou mít všichni kandidáti. Opravdu nám to přijde ještě normální v zemi, která je členem NATO, EU a považuje se za standardní demokracii?

5. „Pokud si nebudou jisti, že budou mít kvalitní krajskou kandidátku, tak bude lepší ji nestavět. Prioritní cíl jsou parlamentní volby, protože tam mohou nejvíce ovlivňovat celou společnost.“

Opět překlad z jazyka ANO do češtiny: ovlivňovat celou společnost = Sněmovna je pro mne nejdůležitější, protože tam si kontroluji svoje dotace a kšefty pro svůj Agrofert.

Baví vás ještě jeho kňourání? Není to už pro náš stát příliš?

ZDROJ: Alexandra Udženija

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 16 447,00 Kč
Vybráno 46.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...