youth-570881_960_720
27.4.2016
Kategorie: Společnost

Babišova noční můra – KON

Sdílejte článek:

PAVEL BROŽ 27|04|2016

V tichosti, jako hladová liška, se současný ministr financí A. Babiš pídí po informacích o KON. Jeho lokajové, nejen z MF, slídí po internetu, nespí. Andrej existenci KON popírá, tvrdí že ji nezná a záhy burácí a hrozí… že by se tady něco hroutilo?
 .
 .
Ať chcete nebo ne, tak se ke KON (Koalice Občanské Neposlušnosti) v ČR hlásí již přes sto tisíc lidí. KON, stejně jako obdobná uskupení, nemají žádný organizační řád. Nemají žádné vedení a hlavně, což vám, pane Babiši, nejvíce vadí, nikde nenajdete seznam členů, kterým byste jistě rád zatopil. ANO, ta největší bezmoc pramení z nedostatku informací, které si rád vynutíte formou různých špiclovacích registrů na občanech, ale KON je pro vás neprolomitelné tabu. A proč?
 .
Protože KON jsou lidé, kteří se již nenechali okrádat, KON jsou lidé, kteří přestali cpát do chřtánů zkompromitovaným a úplatným politikům, jejich zvráceným lobistům, úředníkům, nenažraným exekutorům, veřejnoprávním ne-médiím a dalším institucím, které žrali jako kyselina z udřených dlaní truhlářů, tesařů, zedníků, kadeřnic, hospodských, řidičů a všech možných dalších profesí.
.
Jsou to lidé, kteří vám na přímých daních nedají už ani korunu, jsou to lidé, kteří neplatí veřejnoprávní sračky jako vaše Česká televize a především, především neplatí exekutorům. Úspěšně vám leží v žaludku a mají u prdele celý ten kartel: státní zástupce – soudce – exekutor. A přesto, všechno si jezdí v pěkných autech, bydlí v hezkých domech, vlastní bankovní účty na které vy ani vaše „nezávislá“ národní banka nedosáhnete. Musíte se budit celý propocený, pane Babiši, a chodit v noci po domu s myšlenkami na nový, lepší šmírovací systém. Prostě něco víc, než jen EET.
.
Patrně nejvíc je děsivé to číslo. STO TISÍC LIDÍ. A další se přidávají, geometrickou řadou, přicházíte o iluze vyrovnaného rozpočtu, lepšího výběru daní a plné kasy, abyste si mohl přihrávat zakázky jednu za druhou a ještě více týt z práce jiných. To jste nečekal, pane Babiši, že ne? Nečekal jste, že se k osočeným živnostníkům začnou po stovkách přidávat zaměstnanci, lidé z fabrik, nemocnic, supermarketů, dopravních podniků, dolů, hutí … A CO JSTE SAKRA ČEKAL?
 .
 .
Já osobně přeji všem v KON co nejvíce členů a co nejvíce úspěchů. Nic se nedá dělat věčně a vše jednou skončí. Přeji Vám, aby na konci Vašeho počínání byl úspěšný pád Sobotkovy vlády a tím úspěšný pád ministra Babiše. A pokud padne přímo na hubu, tím “Bude líp!”.
.

ZDROJ: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 48 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.