youth-570881_960_720
27.4.2016
Kategorie: Společnost

Babišova noční můra – KON

Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL BROŽ 27|04|2016

V tichosti, jako hladová liška, se současný ministr financí A. Babiš pídí po informacích o KON. Jeho lokajové, nejen z MF, slídí po internetu, nespí. Andrej existenci KON popírá, tvrdí že ji nezná a záhy burácí a hrozí… že by se tady něco hroutilo?
 .
 .
Ať chcete nebo ne, tak se ke KON (Koalice Občanské Neposlušnosti) v ČR hlásí již přes sto tisíc lidí. KON, stejně jako obdobná uskupení, nemají žádný organizační řád. Nemají žádné vedení a hlavně, což vám, pane Babiši, nejvíce vadí, nikde nenajdete seznam členů, kterým byste jistě rád zatopil. ANO, ta největší bezmoc pramení z nedostatku informací, které si rád vynutíte formou různých špiclovacích registrů na občanech, ale KON je pro vás neprolomitelné tabu. A proč?
 .
Protože KON jsou lidé, kteří se již nenechali okrádat, KON jsou lidé, kteří přestali cpát do chřtánů zkompromitovaným a úplatným politikům, jejich zvráceným lobistům, úředníkům, nenažraným exekutorům, veřejnoprávním ne-médiím a dalším institucím, které žrali jako kyselina z udřených dlaní truhlářů, tesařů, zedníků, kadeřnic, hospodských, řidičů a všech možných dalších profesí.
.
Jsou to lidé, kteří vám na přímých daních nedají už ani korunu, jsou to lidé, kteří neplatí veřejnoprávní sračky jako vaše Česká televize a především, především neplatí exekutorům. Úspěšně vám leží v žaludku a mají u prdele celý ten kartel: státní zástupce – soudce – exekutor. A přesto, všechno si jezdí v pěkných autech, bydlí v hezkých domech, vlastní bankovní účty na které vy ani vaše „nezávislá“ národní banka nedosáhnete. Musíte se budit celý propocený, pane Babiši, a chodit v noci po domu s myšlenkami na nový, lepší šmírovací systém. Prostě něco víc, než jen EET.
.
Patrně nejvíc je děsivé to číslo. STO TISÍC LIDÍ. A další se přidávají, geometrickou řadou, přicházíte o iluze vyrovnaného rozpočtu, lepšího výběru daní a plné kasy, abyste si mohl přihrávat zakázky jednu za druhou a ještě více týt z práce jiných. To jste nečekal, pane Babiši, že ne? Nečekal jste, že se k osočeným živnostníkům začnou po stovkách přidávat zaměstnanci, lidé z fabrik, nemocnic, supermarketů, dopravních podniků, dolů, hutí … A CO JSTE SAKRA ČEKAL?
 .
 .
Já osobně přeji všem v KON co nejvíce členů a co nejvíce úspěchů. Nic se nedá dělat věčně a vše jednou skončí. Přeji Vám, aby na konci Vašeho počínání byl úspěšný pád Sobotkovy vlády a tím úspěšný pád ministra Babiše. A pokud padne přímo na hubu, tím “Bude líp!”.
.

ZDROJ: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč

Celkem za měsíc: 10 435,00 Kč
Vybráno 29.81%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 18 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.