obchod
29.1.2017
Kategorie: Ekonomika

Babišova kobra

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DAN NENOS

Bavil jsem se poslední dobou s několika lidma a došli jsme v podstatě ke společnému závěru. Agrofert je estébácká mafie, která nejdříve vytunelovala státní podniky a statky dosazením do managementu trojských koní, které podniky ruinovaly do stavu před bankrotem nebo v bankrotu a tehdy se našel zachránce, který měl náhodou shodou okolností dost peněz od bank, podnik koupil za hubičku a jakoby zázrakem se nový člen Agrofertu postavil na nohy.

Ve druhém kroku, když už ukradly co se dalo, začaly firmy Agrofertu likvidovat malou konkurenci v zemědělském sektoru. Požíraly malé soukromé zemědělské firmičky a farmy, opět je tlačily k bankrotům, podsekávaly ceny a zvyšovaly svůj monopol.

Třetí krok, který je naplánovaný teď s EET, je zničit malé prodejce čehokoliv na vesnicích. Jelikož radostným přitakávačem je Juračka s COOPu, vypadá to, že cílem nejdříve monopol COOPu (všehoprodejci bývalá Jednota) u nejmenších a pak postupně monopolizace směrem k TESCO nebo nějakému jinému obchodnímu řetězci.

Již Daňová kobra ukázala, jak je jednoduché kriminalizovat a zničit konkurenci, sedí-li na židli ministra financí skutečně “zodpovědný” člověk Andrej Babiš. Má pod sebou celníky a ještě chce celní a finanční policii.

Babiš vypadá být spíše nasazeným bílým koněm, který až odvede práci užitečného idiota, bude zlikvidován.

ZDROJ: Dan Nenos

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.