babisjugend
18.12.2015
Kategorie: Politika

Babišjugend

Sdílejte článek:

WASILL 18|12|2015

Andrej Babiš rozdává dětem pokladničky jako součást propagace elektronické evidence tržeb, nejdůležitějšího a zároveň jediného programového bodu hnutí ANO. Babiš na svém Twitteru ubezpečuje, že pokladničky platí Nadace Agrofert – proč ale dodávka viditelně označená logem hračkářské firmy postává před Ministerstvem financí, které pokud vím pod žádnou nadaci nespadá, už Babiš nevysvětluje. 

Původně jsem si myslel, že jde o další ze série rádobyvtipných falešných profilů, protože jsem o ministrově svérázné akci nezaznamenal žádnou zmínku v médiích. Začal jsem tedy – zahanben vlastní neinformovaností – hledat na internetu a musím se médiím dodatečně omluvit – asi tři si tuto zprávu nenechaly ujít. Jinak je ticho po pěšině a mně už se zase otevírá kudla v kapse.

Aby bylo jasno – je mi úplně ukradeno, co zrovna pan ministr propaguje (ať už si o EET myslím cokoliv), ale vyhlásit veřejně výzvu slibující dětem zaslání dětské hračky, aby věděly, že vzít si účtenku je normální – to už mi přijde opravdu krapet přes čáru. Je rovněž úplně jedno, jestli na akci toho bláznivého pána z televize děti skutečně uslyší, nebo zda si hračky objednali sami rodiče ve snaze ušetřit za vánoční dárky. Každý diktátor totiž ví, že začínat se má od kolíbky. 

Jako další krok navrhuji vozit děti po rozpadlých silnicích na exkurzi za vyhladovělými důchodci a vážně nemocnými pacienty, kterým už ani víčka nepomůžou. Pěkně aby děti poznaly, kam to vede, když si jejich rodiče v krámu nevyžádají účtenku. Na těchto výletech by zaměstnanci Nadace Agrofert děti učili, jak po vzoru Pavlíka Morozova napráskat své rodiče, pokud si dovolí provést nákup bez dokladu. Děcka by mohla být navlečená do stejných triček, jaká na sobě měli poslanci hnutí ANO ve sněmovně během rozprav o EET, a na závěr si mohou všichni společně s oblíbeným Ríšou  Krajčem zazpívat hymnu Agrofertu (on jí jistě někdo brzy složí). A mám pro takový dětský spolek i jméno – BabišJugend.

ZDROJ: Wasill

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 17 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
1 komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.