babis rouska
2.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Babiši uhni!

Sdílejte článek:

MILOŠ HAKL

Nechtíce žijeme v nekonečném seriálu a nemáme nejmenší možnost jej opustit. V seriálu se promenádují padouši všeho druhu, nepochopitelní excentrici, zoufalci s královským platem, na který jsme se jim složili, a žádné kladné postavy. A tito všichni o nás a bez nás rozhodují.

Na základě čeho nevíme, a oni nepoví a nepoví. Drtí nás svými absurditami a za žádnou cenu nepřipustí nejjednodušší řešení. Ale jedno je jisté. Už toho máme po krk. Všech těch nabubřelých kašparů, co se věčně dohadují o hloupostech a na důležité věci nemají čas.

A tak Babiši uhni! Hamáčku uhni!! Pokud nejste schopní zařídit obyčejné věci, tak se seberte a vypadněte. Máme za sebou roční teror pseudopolitiků, kteří nejsou schopni udělat nic jiného, než nám otravovat donekonečna život. Léčíme nemocné, každý podle svého a každý jinak. Po roce neexistuje žádný návod pro samoléčbu. Zdravotníci nestíhají a politici nám nejsou schopni zajistit, co potřebujeme. Ve světě jsou vakcíny, ale objednali jste je?

Nevíme a po roce už nikdo nevěří tomu, co pořád melete. Tak pokud jste neschopní, uhněte z cesty. Nechte nás, abychom si poradili sami. Každý z vás pořád mudruje, jestli objednat ruské vakcíny, nebo ne. Každý z vás mudruje, jestli povolíte léky, nebo ne. Jenže do toho vám nic není! Nejste na svých místech od toho, abyste nám milostivě povolovali vakcíny. Jestli je kdekoli na světě vakcína, tak ji prostě objednejte.

Přestaňte plést páté přes deváté a jednejte. Je jenom naše věc, jestli si vybereme ruské vakcíny nebo jiné. Opakuji – to není vaše starost. Vy se jen starejte, aby jich byl dostatek pro ty, kteří se chtějí očkovat. Jestli se ve světě léčí Ivermectinem, tak ho prostě zajistěte. Nemudrujte a zařiďte to. To samé s Disulfiramem. Zajistěte, aby byl snadno k dostání.

A že nejsou studie? K  Ivermectinu, Disulfiramu, Plaquenilu a ostatnímu? A proč jste je nezajistili? Jestli se v Jižní Americe léčí s úspěchem jinak, pošlete tam doktory, aby se podívali, jak to funguje. Ale doktory, tedy někoho, kdo tomu rozumí. A jestli zdravotníci nestíhají, zařiďte, aby každý mohl přijít do lékárny a bez keců dostal balíček nejúčinnějších léků. Je úplně jedno, jestli mají schválené indikace, nebo ne. Večer si sedněte a ráno to může být schválené. Konečně uděláte něco užitečného a ujišťuji vás, že nám je úplně jedno, jestli se to líbí nějaké Merkelové nebo dalším kreaturám typu Billa Gatese, Fauciho nebo tomu Sorosovi – staříkovi, který se vydává za filantropa a jehož svědomí je černější než ostravské uhlí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 626 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)