kvetiny
17.11.2018
Kategorie: Společnost

Babiše do koše?

Sdílejte článek:

PAVEL SZTURC

Premiér této země krátce po půlnoci přinese skoro tajně květiny k památníku na Národní třídě. Prezident této země poslal květiny raději bez osobní účasti. Obě kytice skončili v koši. Proč asi?

V této souvislosti se objevují komentáře typu “nemusím Zemana, nemusím Babiše, ale…” s podivuhodným dovětkem, o jak odporné činy jde. No považte, odhodit kytici premiéra, či prezidenta do koše. Kdo to kdy viděl? Není určitě pochyb o tom, že podobné výstřelky nijak nepřispívají k dnešní sváteční atmosféře. Ale neměli bychom zapomínat na životem ověřené přísloví “jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá”.

Není přece normální, aby se prezident této země choval tak, jak se chová. Není třeba normální, aby všechny novináře označoval jako žumpu a zároveň se opakovaně choval v přímém přenosu českého rozhlasu jako ta nejodpudivější žumpa.

Není přece normální, aby se premiér této země choval tak, jak se chová. Není třeba normální, aby od každého hospodského nekompromisně vyžadoval evidenci tržeb placení daní v řádu tisícovek a zároveň se dlouhodobě vyhýbal placení daní v řádů miliónů přes podezřele nabyté korunové dluhopisy.

Naši vrcholní představitelé se prostě nechovají normálně. Sami tak nutně vyvolávají nejrůznější, často negativní reakce. Naši vrcholní představitelé nesou přímou odpovědnost za stále vyhrocenější poměry v naší zemi.

Tady žádné ALE neobstojí…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 2,34 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
220 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.