BABIS1219
24.9.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Babiš: Vynikající projev v rozporu s činy

Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA

troskaBabiš na rozdíl od Orbána neprovádí aktivní prorodinnou politiku

V Budapešti zazněl na demografickém summitu zcela zásadní projev premiéra Andreje Babiše a dalších státníků, které si určitě zaslouží pozornost. Již samotný summit byl naprosto ojedinělou událostí z pohledu hlavního tématu, jímž bylo řešení problému klesající porodnosti původního obyvatelstva ve všech civilizovaných zemích Evropy a Severní Ameriky. Téma, které záměrně dnešní liberálně marxističtí vůdci v Bruselu i globalistické elity zakrývají a nechtějí řešit.

Premiér Babiš v projevu hájil rodinu proti klimatickým a multikulturalistickým extrémistům

Babišově projevu zaznělo, že „ rodina je základem společnosti“ i slova o tom, že „v dětech se naplňuje smysl rodiny a smysl lidské existence.“ Zmínil také destruktivní ideologii klimatického alarmismu a absurdnost odrazovat mladé maminky od mateřství argumentací „vědců“ na univerzitě ve švédském Lundu, kteří přišli se čtyřmi doporučeními, jak lidé mohou omezit svou produkci CO2: nejíst maso, nelétat letadlem, nevlastnit auto a nemít děti. Podle této studie rozhodnutím nemít děti nejlépe lidé ochrání planetu, protože dítě žijící ve vyspělé zemi vyprodukuje téměř 60 tun CO2 ročně, zatímco automobil jen 2,4 tuny CO2!!!

Správně zdůraznil, že „s poklesem porodnosti se potýká celá Evropa“ a že „statistiky jsou zlepšovány dětmi migrantů“. Uvedl tvrdá data: „Podle těchto prognóz rodilí Irové by se ve své zemi mohli ocitnout v menšině v roce 2050, Britové v roce 2066 a Švédové v roce 2065.“ Dokonce uvádí i jednu z hlavních příčin nižší porodnosti neochotu snížit vlastní pohodlí a změnu sobeckého životního stylu.

Řešením je podle premiéra Babiše „zvýšení porodnosti vlastního, původního obyvatelstva v materiální podpoře a změně společenského vědomí ukazováním pozitivních příkladů mateřství“.

S těmito slovy musí každý rozumný člověk jen souhlasit. Podívejme se ale na konkrétní kroky Babišovy vlády ve vztahu k rodině. Premiér Babiš záměrně neuvádí jako jednu z příčin úpadku rodiny v současné západní společnosti popularizaci nejrůznějších sexuálních nenormálností a anomálií pod tvrdým dohledem LGBT komunity.

Babišův projev v rozporu s činy

Babiš a jeho vláda nejenže tyto jevy nijak nepotlačovala, ale dokonce podporovala. Již v červnu roku 2018 schválila sňatky homosexuálů dokonce navzdory doporučení neutrálního stanoviska od vládních legislativců.

V říjnu roku 2018 Andrej Babiš v roli předsedy Rady vlády pro rovnost žen a mužů schvaluje podporu urychlené ratifikace Istanbulské úmluvy.

Není potřeba připomínat, že Istanbulská úmluva je jeden z nejnebezpečnějších genderových dokumentů ohrožující rodinné uspořádání společnosti. Hrozí kriminalizací všech forem fyzického násilí včetně výchovného pohlavku, zavádí tzv. genderově podmíněné násilí, atd.

Andrej Babiš v roli premiéra neustále Istanbulskou úmluvu protlačuje až do dneška, nejprve prostřednictvím paní doktorky Válkové, vládní zmocněnkyně pro lidská práva, posléze jako předseda vlády. Jen krátká odbočka k morální erudovanosti paní doktorky Válkové, svou odbornou práci psala společně s JUDr Urválkem, komunistickým prokurátorem vyřvávajícím v 50.letech v inscenovaných komunistických procesech trest smrti pro obviněné.

Protlačování Istanbulské úmluvy Andrejem Babišem má i úsměvnou epizodu z léta minulého roku, kdy poslední červencový víkend v pátek odpoledne nechal pokoutně zařadit její odhlasování ihned v pondělí, protože chtěl její schválení prosadit nenápadně, kdy předpokládal nezájem voličů o politiku. Jenže se přepočítal, obyčejní lidé jeho lest zjistili a ještě o víkendu okamžitě volali všude na poplach na sociálních sítích i nezávislých médiích tak, že Babiš nakonec hlasování o Istanbulské úmluvě z programu stáhl.

Prosazování často radikálních forem feminismu Babišovy vlády spolu s tolerancí pornografie, která má devastující účinky na mladé muže, určitě také nepatří do kategorie podpory rodiny, i když v případě feminismu byl Babiš spíše ve vleku sociální demokracie s jejím liberálně marxistickým pojetím role ženy kariéristky.

Na druhou stranu je férové zmínit Babišovu verbální podporu prorodinnému Hnutí pro život z léta roku 2019.

Samostatnou kapitolou je pak výběr kandidátů Babišova hnutí ANO ve vrcholných ústavních a bruselských orgánech. Nejedná se jen o paní doktorku Válkovou, ale hlavně o výběr europoslanců, kteří v létě tohoto roku až na jednu čestnou výjimku všichni hlasovali proti Orbánově zákonu zakazujícím propagaci LGBT ideologie na školách (stačí připomenout neuvěřitelnou hysterii v Bruselu a na fotbalovém šampionátu EURO).

Babišovo ANO záruka prorodinné politiky?

A závěr? Babišův projev si určitě zaslouží velkou pochvalu, možná by měla směřovat spíše k autorovi projevu než k samotnému Babišovi. Uvidíme po volbách, jak moc bude Babiš prosazovat prorodinnou politiku, osobně mám velké obavy, že se jedná jen o líbivou předvolební rétoriku.

Každopádně by měl každý volič zvážit, komu dá svůj hlas, pokud jeho prioritou je rodina, národ a naše krásná země.

Osobně budu volit jediné konzervativní uskupení hájící rodinu proti nejrůznějším nenormálnostem a pokrokářským ideologiím vzešlých z liberálního marxismu ovládajícího dnešní mainstream a tím je bezesporu hnutí Trikolkóra/Svobodní/Soukromníci hlásící se k základním civilizačním hodnotám vzešlých z naší křesťanské tradice.

 

Autor je nezávislým kandidátem hnutí Trikolóra/Svobodní/Soukromníci ve Středočeském kraji

  • Atraktivní kniha nyní v prodeji.

TROSKAKNIHA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 600 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)