babissmich
28.4.2021
Kategorie: Politika

Babiš victor!

Sdílejte článek:

DAVID FORBELSKÝ

Dělá to dobře ten náš podkarpatský premiér. Po té, co si ze společné kasičky vezme 6 miliard, statečně oznámí, že do té větší kasičky už ty miliardy společně nemusíme dávat.

 

Pak ještě levou zadní porazí Rusy na hlavu tím, že řekne, že v té zprávě, kterou má v ruce, ale nesmí ji nikde ukázat, je jasně napsáno, že to bylo tak, jak teď říká on.

A běda vám mu nevěřit! Vy malověrní!

V tu chvíli neexistuje covid, nikoho nezajímá dermatolog, který ještě vloni nabádal, ať si roušku sundáváme, kde to jen jde, a nyní si není jistý jestli si dospělý člověk mlže jít koupit trenýrky, aby při tom nezabil dvě až tři babičky.

Deníček jistého hochštaplera, kterému ho ukradla jeho bejvalka, jako kdyby zmizel a s ním i zájem o nějaké firmy, nebo nedej bože úplatky.

A oba dosud znepřátelené tábory, zvláště poté, co premiérův spojenec Zeman počastoval moderátorku několika jízlivými poznámkami, hýkají nadšením, či naopak zděšením(oba víceméně stejně jen s jiným znaménkem).

Jedni protože nejsme kolonie Bruselu a na vracení 6 miliard se jim vysereme. Druzí, kteří naopak tvrdí, že Brusel jsme my, aby nám pak slavně řekli, kolik nám toho Brusel platí, zase jásají jak jsme Ruského medvěda zahnali do brlohu a jak je premiér statečný.

A my, co to divadlo nedobrovolně sledujeme a platíme, jen kroutíme hlavou, jestli se ti kolem nás nezbláznili, že tomuhle tleskají.

Je to asi jako sledovat ordinaci. Píšu asi, protože z ordinace vidím sem tam jen ukázky a přijdou mi stejně kvalitní jako naše politická scéna, takže nemám chuť vidět víc. Ale ordinaci mohu vypnout a nic o ní nevědět. To politiku sice taky, ale tu půlku výplaty a pětinu z každého nákupu mi pro sebe stejně všichni vezmou, a to ještě některým nestačí a otevřeně říkají, že bych měl platit ještě víc. V dnešní informační době by opt out neměl být až tak velký problém. O tom ale jindy…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 772,48 Kč
Vybráno 42.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 940 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)