BABISSTB
29.8.2019
Kategorie: Politika

Babiš vám nepomůže …

Sdílejte článek:

VIDLÁK

…. protože je to oligarcha, bývalý estébák, má pokažený charakter, je usvědčený lhář a zloděj, stačí si vzpomenout na Čapí hnízdo. Navíc osel celou republiku řepkou, zařídil, aby se dál přimíchávala do biopaliv, patří mu všechny pole, všechno potravinářství, do všeho přidává éčka, podniky přebírá gangsterským způsobem. K tomu je v předklonu před Merkelovou (má vlastní slova), leze do řiti EU, ve skutečnosti nic nedělá s migrací, ani nemůže. Do toho všeho je slabý premiér, kterému se říká Bláboliš, Zeman si s ním vytírá řiť, vede nás na východ do náruče Ruska a Číny, netroufne si na kompetenční žalobu za porušení ústavy, neustále okopává kotníky ČSSD, je nebezpečím pro demokracii, lidi ho vypískávají na náměstích. Dále je nebezpečím pro svobodu slova, protože vlastní méda, která podle svých slov koupil, aby o něm psala pravdu. Nutí ministarstva, aby jeho Agrofertu proplácela dotace, které nám pak neproplatí EU. Je proti němu vedeno řízení Evropské komise ohledně zneužívání dotací….

Zapomněl jsem na něco?

Tohle všechno se Babišovi vyčítá. Vyčítá mu to Minář a jeho chvilky pro demokracii, vyčítají mu to soupeři v parlamentu, vyčítá mu to Vlk na Kose, vyčítá mu to celá řada novinářů, i lecjaké komentáře zde na Kydech jsou vůči našemu premiérovi kritické.  O Babišovi už bylo napsáno několik knih, vznikly kvůli němu kritické i humorné stránky na webu i fejsbůku, dokonce každé ráno jezdím do práce kolem billbórdu, kde se říká, že Babiš – Bureš lže a krade.

A voličská podpora je stabilně kolem třiceti procent… až se člověk zamýšlí, kde jsou ti lidi, co ho volí, protože málokdo by se tím na veřejnosti chlubil. Přesto je Babiš, pak dlouho nic a pak hromada nicek trvale ohrožených bezvýznamností.

Všichni tihle se neustále ve svých bublinách, příspěvcích, rozhovorech v naší vaší ČT dokola dokolečka ptají sami sebe, jak je možné, že tomu usvědčenému… (už se nebudu opakovat) někdo věří a to natolik že ho to vyneslo do nejvyššího křesla, kde se docela hezky zabydlel a bačuje si tam v podstatě podle své libovůle.

Přitom je to poměrně jednoduché… že nám Babiš nepomůže, to slýcháme pořád. Už několik let, co se tento pán tak pěkně politicky etabloval. Ale už méně přímočaře je slyšet i to druhé – že nikdo jiný nám také nepomůže. Přesto to slýcháme už třicet let. Už od Klausova nástupu slyšíme, že stát tu není pro nás, že je lepší, když vlastně vůbec není, že vše vyřeší trh, což jak jsme zjistili znamená, že jsme ponecháni napospas těm největším žralokům.  Pak jsme zjistili, že strana se sociálnem v názvu nás naopak předhodila exekutorům. Pak nám Kalousek mnohokrát vysvětlil, že si žijeme nad poměry a čeká nás řecká cesta. Neopomněl dodat, že on tohle podporovat nebude a vůbec bude nejlepší, když si všechno zaplatíme sami a začalo to poplatky u doktora.

Zkrátka a dobře, už třicet let slýcháme a vidíme, že nám opravdu nikdo nepomůže. Soudem se ničeho nedomůžeme, spravedlnost je jen pro movité, politici si s námi vytírají prdel, dělají bilionové díry do rozpočtu a ještě se k tomu drze hlásí jako nejlepší věci. Umělci si na sebe nevydělají a tak jsou placeni z našich daní, které ale už platí v podstatě jen zaměstnanci a živnostníci. Korporace mají úlevy a výhody.

Naši umělci a lepší lidé vykřikují o tom, jak je Babiš jen další šaráda… To je vlastně i docela dobře možné. Ale jejich program je v podstatě jen přihlášení se k tomu, co jsme pozvolna zjišťovali posledních třicet let – totiž že oni nám také nepomohou a ani se na to nechystají. Kromě antibabiše snad už ani žádný jiný opoziční program není. Jen touha po starých časech a starých penězovodech.

A oni teď v údivu zjišťují, že lidi ale chtějí někoho, kdo jim pomůže. Že někoho takového vyhlížejí, že chtějí někoho, kdo to tu dá do pořádku. Že chtějí někoho, kdo jim alespoň trochu uleví. A stačí málo… jen trocha zájmu o poddané a oni celkem bez problémů volají sláva a tři dny se radují.

Možná že se Babiše skutečně zbaví. Ale buďte si jistí, že ten další co bude po něm, bude totéž v  bledě modrém. Jednoduše proto, že lidi chtějí mít zastání a proto chodí k volbám. Pražákům se to možná nebude líbit, ale lidi volí své zástupce proto, aby měli zastání. A proto má Babiš voličskou podporu a ti ostatní ji nemají. Nemají ji, protože se ani v nejmenší nemíní zastávat plebsu. Nemají s ním nic společného. Potřebují jen jeho hlas jednou za pár let. Oni nejezdí sockou, nepotřebují zlevněné jízdné a ve většině případů ani nic nevytvářejí.  Mají pocit jako mladý Stropnický, že každý v republice si našetří na desetimilionový byt plus pár lepších aut. Nikdy v noci nechodili v Ostravě po ulici.

Přitom je to jednoduché… stačí stejně jako náš oligarcha tu a tam udělat i nějakou tu úlitbu pro ty tam dole. Pár korun na přídavcích, zvýšení důchodů, alespoň verbální podpora rozšířenému oddlužení. Vlastně stačí strašně málo. Ale ti co nejvíc bojují proti Babišovi i stejně bojují proti národu, od kterého chtějí hlas. Hloupí důchodci, kteří by neměli dostat do ruky počítač protože čtou řetezové maily, hloupé socky hákující ve fabrice u pásu věřící Parlamentním listům a podobně.

Nu takhle žádné volby nevyhrají. Lidi chtějí zastání a budou volit toho, kdo jim to nabídne.

Autor: Vidlák
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Miloš Zbranek 1000,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Petr Navrátil 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 609,- Kč
Vybráno 44.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 187 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)