11vtip618
25.11.2018
Kategorie: Humor

Babiš sirotky ze Sýrie nakonec přijme. Musejí ale projít převýchovou na Krymu

Sdílejte článek:

AZ247

Andrej Babiš nečekaně obrátil ve svém radikálním postoji vůči syrským sirotkům. Český premiér nakonec souhlasil s tím, že 50 syrských dětí, které přišly o rodiče přijme, ovšem nejdříve musejí projít povinnou převýchovnou kampaní na Krymu.

„50 sirotků jistě jako desetimilionová země zvládneme. Pokud ale máme přijmou děti z jiné kultury a jiného náboženského vyznání, musejí nejdříve projít převýchovou, která jim vštěpí naše hodnoty. Krym je pro tuto převýchovu ideálním místem,“píše se na Facebooku premiéra.

Vláda teď momentálně jedná o částce, kterou z rozpočtu vyčlení na stavbu převýchovného tábora na Krymu. Podle odhadů by se tato částka měla pohybovat okolo 200 milionů korun. Dalších 50 milionů by pak mělo České republice přispět Rusko, které se na projektu převýchovy syrských sirotků bude s Českou republikou spolupodílet.

„České republice jsme nabídli prostory na našem Krymském poloostrově. Dále chceme našim českým přátelům přispět i finanční pomocí a personální pomocí,“ píše na svém Twitteru mluvčí Ruského velvyslanectví Pyotr Protononov.

Převýchovné středisko by mělo být připraveno k provozu již začátkem roku 2019. O rok později by poté mohla Česká republika přijmout všech 50 syrských sirotků. Středisko po jeho vybudování přiletí osobně otevřít premiér Babiš s prezidentem Zemanem. Vzhledem k relativně nedávnému nálezu dětského porna v prezidentově počítači doufejme, že to všech 50 sirotků přežije ve zdraví.

Otázkou však zůstává, zda budou sirotci o azyl České republiky stát. Již několik sirotků veřejně přiznalo, že do České republiky nechtějí, protože mají strach z toho, že se k nim bude premiér Babiš chovat jako k vlastním dětem.

Autor:   

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 78 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 2,41 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.