babisrepublika
24.7.2019
Kategorie: Ekonomika

Babiš ochranitel

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

Pijete, kouříte, sázíte na koníčky a máte z toho špatné svědomí? Do budoucna už nebudete muset mít. Premiér Babiš vás od negativních dopadů vašeho neuváženého jednání ochrání. Napálí vám daně až se vám z toho srolují nehty.

Mnoho dní nazad tomu co hlava ČSSD sám velký Bohuš Regulátor I. padl vysílením na bitevním poli. A ledva jsme my malověrní začali propadat trudomyslnosti že nebude více dalšího světlonoše, který by ochraňoval naše tápající krůčky životem, povstal nový mesiáš. Skrze bujaré tělo ministryně financí Aleny Schillerové nám Andrej Babiš blahosklonně sdělil, že napříště nás bude ochraňovat on sám. Všechny neřesti těla a mysli, od kouření přes pijáctví až po hazard nám zdaní takovou měrou, že se pro slabochy ve vleku jejich závislosti stanou tyto požitky rázem odporné.

Kuřák a piják si pak rozmyslí, zda se vzdá svých libůstek, nebo svému dítěti místo bicyklu bude muset koupit k vánocům levnějšího plyšáka. Gambler přestane sázet a pozve na výročí svatby svou ženu na dršťkovku s rohlíkem. Sebevrah u otevřené trouby při pohledu na účet za plyn si půjde otřesen raději hodit do lesa mašli. Takhle a tímhle nám totiž vláda nové masakrální zvýšení řady daní a poplatků vysvětluje. Bojem proti závislostem a ochranou nás samotných:

Jak již v úterý řekla ministryně Schillerová, hlavním cílem předlohy je zvýšit ochranu občanů před vznikem závislostí na návykových látkách a hraní hazardních her a omezit škodlivé společenské dopady.

Mezi škodlivé dopady běžného života patří zřejmě i pojištění zdraví a majetku, změny v katastru nemovitostí, ekologické vytápění bytu plynem a přechod na zdravější zahřívaný tabák místo čoudících cigaret. Jak jinak si vysvětlit zdražení i těchto aspektů lidského žití. Samozřejmě, že vůbec nejde o tahání peněz z kapes lidí. To je jen podružný, vpravdě nechtěný efekt pro naši nejlépe hospodařící vládu v celých dějinách. Ale když už tam ty peníze budou, tak si je cifršpióni z ANO pro sichr i rovnou započítali do svého čtyřicetimiliardového schodku pro letošní rok. Protože co je doma, to se počítá.

Zlepšíme výběr daní, vykřikoval Babiš před volbami. A my naivkové mysleli, že od velkých firem a holdingů typu Agrofert. A on nás zatím chtěl jen chránit. Jsme to ale nevděční a nemyslící hlupáci!

Autor: Petr Burian

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním aktu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech portálu, které je povinna studovat každá diskuze. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali a pochopili pravidla.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 893 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.