babisrepublika
24.7.2019
Kategorie: Ekonomika

Babiš ochranitel

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

Pijete, kouříte, sázíte na koníčky a máte z toho špatné svědomí? Do budoucna už nebudete muset mít. Premiér Babiš vás od negativních dopadů vašeho neuváženého jednání ochrání. Napálí vám daně až se vám z toho srolují nehty.

Mnoho dní nazad tomu co hlava ČSSD sám velký Bohuš Regulátor I. padl vysílením na bitevním poli. A ledva jsme my malověrní začali propadat trudomyslnosti že nebude více dalšího světlonoše, který by ochraňoval naše tápající krůčky životem, povstal nový mesiáš. Skrze bujaré tělo ministryně financí Aleny Schillerové nám Andrej Babiš blahosklonně sdělil, že napříště nás bude ochraňovat on sám. Všechny neřesti těla a mysli, od kouření přes pijáctví až po hazard nám zdaní takovou měrou, že se pro slabochy ve vleku jejich závislosti stanou tyto požitky rázem odporné.

Kuřák a piják si pak rozmyslí, zda se vzdá svých libůstek, nebo svému dítěti místo bicyklu bude muset koupit k vánocům levnějšího plyšáka. Gambler přestane sázet a pozve na výročí svatby svou ženu na dršťkovku s rohlíkem. Sebevrah u otevřené trouby při pohledu na účet za plyn si půjde otřesen raději hodit do lesa mašli. Takhle a tímhle nám totiž vláda nové masakrální zvýšení řady daní a poplatků vysvětluje. Bojem proti závislostem a ochranou nás samotných:

Jak již v úterý řekla ministryně Schillerová, hlavním cílem předlohy je zvýšit ochranu občanů před vznikem závislostí na návykových látkách a hraní hazardních her a omezit škodlivé společenské dopady.

Mezi škodlivé dopady běžného života patří zřejmě i pojištění zdraví a majetku, změny v katastru nemovitostí, ekologické vytápění bytu plynem a přechod na zdravější zahřívaný tabák místo čoudících cigaret. Jak jinak si vysvětlit zdražení i těchto aspektů lidského žití. Samozřejmě, že vůbec nejde o tahání peněz z kapes lidí. To je jen podružný, vpravdě nechtěný efekt pro naši nejlépe hospodařící vládu v celých dějinách. Ale když už tam ty peníze budou, tak si je cifršpióni z ANO pro sichr i rovnou započítali do svého čtyřicetimiliardového schodku pro letošní rok. Protože co je doma, to se počítá.

Zlepšíme výběr daní, vykřikoval Babiš před volbami. A my naivkové mysleli, že od velkých firem a holdingů typu Agrofert. A on nás zatím chtěl jen chránit. Jsme to ale nevděční a nemyslící hlupáci!

Autor: Petr Burian

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jan Janát 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 955,00 Kč
Vybráno 34.15%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 840 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.