BABIS1219
14.6.2020
Kategorie: Politika

Babiš nepřipouští

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

Andrej Babiš dal rozhovor pro Právo. V něm prakticky řekl že nepřipustí, aby soustavné mafiánské kauzy strany ANO pošpinily morální profil celého hnutí. Zajímavé. Tak on je to tam samej lump, ale dohromady jsou to bezva lidičkové.

Jeho rozčilení se týkalo kauz krajů. Středočeská hejtmanka Jermanová například podává na kritiku nedostatků rovnou trestní oznámení a v Brně jsou ve spoluprací s podsvětím šohajové z ANO tak daleko, že vyšetřovací spis dostal rovnou název Stoka. Pikantní potom na tom celém je, že v ní figuruje i syn jeho pravé ruky Jaroslava Faltýnka Jiří. Ten prý ale v ničem nejede a Babiš mu věří. Pro jistotu si však nechá pozastavit členství v ANO do konce roku, aby se z toho “nic” prý oklepal. Je to stejný postup, jako když nic neukradnete a pak vrátíte 50 milionů jen tak.

Rozklad hnutí ANO v Brně nabral takový švunk, že se rozlezl ze tří základních organizací v městských částech a následně zachvátil celé Brno. Lidé tam padají jako mouchy. Naposledy dával páček neshledáček matador a bývalý místopředseda celého hnutí Petr Vokřál. Ke svému odchodu doslova uvádí napojení hnutí na podsvětí a korupční kauzy. Virus nákazy se momentálně dobývá už i na poslední baštu čistoty, na radnici Brno-střed. Hrdinní obránci se zabarikádovali v zasedačce a dveře brání vlastní těly. Policie na ně z druhé strany pokřikuje něco o 47 milionech a dvanácti vyšetřovaných lidech. Babiš je pevně rozhodnut nakažené buňky svého hnutí zrušit. Takže se potom nedivme, že nechodí na interpelace. Sedí ve své pracovně, trhá zakládající listiny a u toho pláče.

Tím čistým štítem myslí Andrej Babiš prezentaci strany na nejvyšší státní úrovni. Jako vždy neopomněl zdůraznit, že on je nejvíc nejlepšejší premiér na světě. Tentokrát to řekl slovy: Díky tomu, že jsem skvěle řídil ministerstvo financí, zavedl kontrolní hlášení, EET a rozbil daňový ráj Prahu, tak jsme mezi lety 2014 až 2019 vybrali na daních o sto miliard navíc, což jsme pak obcím mohli dávat na dotacích. A tak se mu pak nedivme, že je v šoku z toho, že by měl být některý člen ANO vůbec vyšetřován. No považte, takový šlendrián. Nevěřícně k tomu kroutí hlavou i pan Faltýnek.

A teď vážně. V čem jsme si jako polepšili? Nechutnala nám ta čočka od ODS a ČSSD a dostali jsme dvojitou porci šošovice. Premiér je nejenže vyšetřován i se svým zástupcem, ale i s celou svou rodinnou a to jak doma, tak dokonce i v zahraničí. Kauzy úplatků se vyšetřují na všech ministerstvech mimo jednoho, v některých však i tři naráz. V jednom svém blogu, když jsem je chtěl zmínit alespoň letmo, musel jsem z úsporných důvodů kvůli místu používat jen jednoduché věty. Takovej klondajk nám tady nepředvedly ani ty kleté tradiční strany za dvacet let dohromady, co stihlo ANO za šest let.

Andrej Babiš to tak však nevidí. Prý se v jeho straně ještě nestalo, aby nějaká kalamity Jane někoho úkolovala. No bodejť, z odposlechů přeci víme, že tuhle práci by jen tak někomu nesvěřil. Zaklekávačky si řídí on sám osobně. Prakticky se dá říct, že jediný čistý v celém ANO je Marek Prchal, který to celé zákulisně organizuje. A to je smutné zjištění. Protože takovejhle kvapík, to nezažili ani v USA v Harlemu v době blackoutu.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 698 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.