BABISSTB
17.9.2019
Kategorie: Politika

Babiš lhal, lže a bude muset lhát dál

Sdílejte článek:

MIROSLAV NOVÁK

ANO … Babiš lhal, lže a bude muset lhát dál. Byl odporným komunistou, spolupracovníkem StB kde udával své kamarády a kolegy. Stále ještě nemá dost nakradeno a tak krade kde se jen dá. Pojmu “zlodějina” udělil úplně nový rozměr a to takový, že nezávislé kontrolní úřady EU zůstávají stát s otevřenou pusou.

 

Vím, že je to marná snaha, ale neodpustil bych si, kdybych se o to alespoň nepokusil, protože naše kdysi objektivní média v rukou Babiše-Bureše dostala náhubek z peněz tohoto slovenského mesiáše českého národa.

Jediné co mě za tu celou dobu opravdu překvapilo, jak lehce si dali novináři z vydavatelství MAFRA nasadit náhubek od Babiše. Kam se poděli ti bojovníci za právo informovat občany. Kam se poděl odhodlaný pan Čásenský, bojovník Kubík, či Komárak, Syrovátka a všichni ti ivestigativní novináři, kterým neunikla žádná nepravost. Spravedlivě se rozhořčovali nad tím, že detektivní agentura sleduje lidi, odhalili tunel Opencárd, tunel Blanka tunel dálnice, a já nevím co ještě. Označení kmotr a mafián rozdávali lehkým perem kde komu, ale ani jeden z nich nenapsal o cestě poctivce Babiše za milardami z privatizace.

Andrej Babiš může s klidným svědomím tvrdit, že MF DNES, ani Lidovky, či jejich internetové podoby mu nedělali předvolební masáž. Je to pravda, vtip je ale v tom že koupené noviny i s novináři (doslova) nikdy nepátrali o jeho temných cestičkách k bohatství a k dnes už i k moci. Pokud by nebyli v jeho žoldu, tak bychom se dozvěděli:

  • že při privatizaci Lovochemie si vypůjčil od IPB půl miliardy a nezaplatil ji, protože nechal dluhy “mazaně” převést do firmy, kterou posléze poslal do konkurzu a Zaplatili jsem to za něho všichni. Klasický tunel devadesátých let.
  • že jeho dobře řízený holding dlužil a ještě dluží procentuelně víc, než celý náš stát, takže oněch víc jak 35 tisíc zaměstnanců financuje na dluh, možná i svou předvolební kampaň. V současné době dluží jeho slepenec firem desítky miliard korun a v krátkodobých závazsích miliardy korun. Pokud chcete vědět víc, doporučil bych článek Petra Holuba na Aktuálně.cz.
  • že Andrej Babiš alias Bureš skutečně spolupracoval vědomě s StB a mohli by snadno jmenovat i řadu estébáků, kteří ho řídili. Rozhodně alespoň mohli upozornit na Valkovu knihu, která je kompletní na www.agentbures.cz a kde jsou jasně popsány nejen jeho aktivity v StB, ale též jak “poctivě” nabyl majetek. Snadno by vyvrátili jeho blábol, že nic nepodepsal, ani nespolupracoval s Stb, že slovenský Ústav paměti národa nepředložil žádné dokumenty usvědčující ho ze špín a podrazů, za které by se nemusel stydět ani Mrázek. Stačí jen to, co bylo již prezentováno na ČT 1, či na internetu. Policejní záznamy (StB byla elitní složkou policie) jsou relevantní úřední dokumenty, tedy důvěryhodný důkaz. Babiš ale i Zeman dobře vědí, že část jejich spisu jejich kámoši z StB zničili, všichni vímě jak to probíhalo v osmdesátém devátém. A koho materiály se ničily? Těch agentů a kádrů, se kterými počítali komunisté a estébáci do budoucna. Babiše argumentace mi připadá jako argument odsouzeného zloděle, který nechce nastoupit trest vězení, protože soudní rozsudek nemá jeho podpis a proto je jen cárem papíru bez důkazní hodnoty.

Andrej Babiš lže, když tvrdí, že největšího politického kmotra po listopadu, který zbohatl privatizaci Mostecké uhelné a jemuž půjčil strejda čtyři miliony na byt a ten si je zase půjčil od pitoreskního novináře Roda z Mladé Fronty, a ten směnku nakonec snědl – Stanislava Grosse, znal jen z pár oficiálních setkání na společenské úrovni. I kdybyste pochybovali o všem co je zde bylo napsáno, tak tuto jeho kristalicky čistou lež si můžete snadno ověřit v archivu MF DNES. Jsou tam články Jaroslava Kmenty o Stanislavu Grossovi v souvislosti s pronájmem bordelu kamarádky jeho manželky. A právě ve výpisech hovorů, které se nějakým podivným způsobem dostali ke Kmentovi. byly zaznamenána i noční hovory s Grossem, tehdy ministrem vnitra. Babiš mu volal dokonce i o půlnoci. To ovšem nevypadá na oficiální akci, že. Jednoduše řešeno Babiš lže a své kontakty s bývalým kmotrem Grossem dnes zamlčuje. Mimochodem jejich přátelské kontakty byly intenzivní náhodou při privatizaci Unipetrolu, který mu Zemanova vláda “přiklepla”, přestože Babišova nabídka byla o dvě miliardy nižší, než konkurenční nabídky konsorcia petrolejářských firem. A Andrej? Nezaplatil a dnes tvrdí, že proto, že všichni, včetně Zemana ho tehdy napálili. Nakonec Unipetrol dohodil za provizi přes Zemana Orlenu. Slušnost, poctivost, že. Všechny tehdejší akce měly stejného jmenovatele: Babiš, Zeman, Gross potažmo ČSSD a Mrázek.

A ANO? To bych samozřejmě nevolil ani bez Babiše.Vím, že tento článek je k ničemu, jen výkřik zoufalce, přečte ho pár lidí a rychle upadne jen do statistiky blogu, pokud nebude stažen bdělou cenzurou, ani jim to nebudu zazlívat, i cenzoři na tomto blogu jsou placeni velkým Burešem. Píši ho proto, abych se nemuse jednoul stydět před svými dětmi.

Autor: Miroslav Novák

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 299 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,58 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
90 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.