malacova419
19.10.2020
Kategorie: Politika

Babiš je debil … a co Maláčová?

Sdílejte článek:

MIROSLAV VÁCLAVEK

miroslav-vaclavek„To je bordel, co ten Babiš udělal. A teďkon to všichni musíme slíznout,“ pustila se ministryně do svého vládního šéfa. „To je debil, pardon, s prominutím,“ dodala. Nechala se slyšet paní ministryně za socdem Maláčová, když si myslela, že nejede kamera, na kterou předtím dělala rozhovor pro ČT.

Ano, vox populi vox dei, chtělo by se říci. Tedy hlas lidu hlas boží, jak zní překlad tohoto latinského rčení. Ovšem z úst paní ministryně ono konstatování zní poněkud prapodivně.

Pro normálního člověka je totiž osoba pana Babiše nepřijatelná jaksi zcela automaticky. Neboť aparátčík husákovské diktatury, agent StB a nomenklaturní komunista, který se díky kontaktům na jiné aparátčíky husákovské diktatury, agenty StB a nomenklaturní komunisty implementoval dovnitř ekonomiky této země, přičemž můžeme hovořit o symbióze peněz, moci a státu je člověkem, kterému se já zdaleka vyhnu.

I kdyby mi sliboval hory a doly a to hory peněz a doly zlaté, takový člověk je mi vzdálen na sto honů. Tím méně, že bych s ním, jako paní ministryně, usedl do vlády a hrál to na veřejnost podle toho, jak PR tým pana Babiše píše scénář divadelního představení pro média.

Že vláda pana Babiše, záměrně hovořím o vládě pana Babiše, neboť ten do svého týmu přibral pouze loutky a sloužící a hadry na podlahu, s kterými vytírá špínu, kterou způsobil, slouží jedinému účelu – tedy k rozhojnění majetku holdingu – je zcela evidentní a zřejmé. A vymlouvat se na něco jiného může leda tak osoba rozumu mdlého. Nikoliv paní ministryně. V jejím případě můžeme tedy říci jediné. A to, že celou dobu žila a žije ve lži. A to zcela vědomě.

Protože naše země nevzkvétá. Naše země hluboce hnije. Dusí ji jak zájmy pana ministerského předsedy, tak i vyšinuté nápady Miloše Zemana, jakým je i jeho poslední projev alkoholického rozpadu osobnosti, tedy stavba šílenosti vodního kanálu, včetně snahy orientovat Českou Republiku tak, aby se stala z poloviny ruskou gubernií a z té druhé provincií Čínské lidové republiky. Aby dálnic nepřibylo ani o metr. Aby nás rychlostní železnice jiných zemí obcházely jako morovou ránu. Aby se kvůli volbám nepřijala nepopulární epidemiologická opatření. Aby kvůli svým skandálním kauzám o střetu zájmů trvale a hluboce poškozoval její věrohodnost na mezinárodní úrovni. Aby díky své posedlosti mocí byl vydíratelným ze strany komunistických masových vrahů, jako je tomu právě teď, kdy hodlají naši armádu připravit o deset miliard korun a poškodit tak naši zemi i v NATO.

S paní ministryní ale, přesto, že se s panem Babišem naprosto a beznadějně míjím, souhlasit nemůžu. Pan Babiš debil není. Pan Babiš je sice zcela bezskrupulózní osoba bez jakékoli mezilidské empatie a vůbec, osoba která pro peníze udělá cokoliv. Vstoupí do KSČ, tedy do zločinecké organizace mající u nás na svědomí deset tisíc mrtvých. Stane se udavačem komunistického Gestapa. Nebo učiní v zásadě cokoliv, jen aby ukojil svou potřebu ovládat a získávat moc a peníze.

Pan Babiš ale velmi dobře ví, co dělá a rozhodně se duševně nenachází v pásmu snížené inteligence, tím méně debility. Ale úplně naopak. I když ho nepovažuji za člověka skutečně inteligentního, neboť zcela absentuje inteligenci sociální a kulturní a je tak pouze vychytralý a typický prospěchář, za hloupého ho ale i přesto nepovažuji.

Nutně tak z onoho výsledku ale vyplývá to, že debil je s prominutím paní ministryně, protože mu dělá užitečného idiota. I když. Užitečného? Myslím, že by to šlo vyjádřit i bez toho slova a to mnohem lépe.

Ale abych byl spravedlivý. Není jím jen ona, ale celá socdem, která tuto stranu přivedla na okraj propasti a dělá všechno proto, aby tam spadla.

Inu, kdo chce kam, pomozme mu tam.

Čiň debilovi dobře, debilitou se ti odmění.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 271 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)