babiszeman2
20.10.2021
Kategorie: Politika

Babiš a Zeman proti EU?

Sdílejte článek:

LEO ŠVANČARA

Nevím, kde se vzala ta mylná představa, že snad Babiš je nějaký národní Jánošík proti EU? On, největší český příjemce evropských dotací? Který šel na příkaz Berlína a Zemana v roce 2018 velmi poslušně do menšinové eurohujerskévlády se socany?


Nebo, že president Zeman je totéž? Tedy nějaký bojovník za české zájmy proti oné EU?

Takže, aby se někteří začali trochu upomínat:

Kdo je Věra Jourová, hlavní česká žába na prameni v EK? Tu tam dvakrát po sobě prosadil prosím kdo?

Kdo ji dostal na politickou scénu na své kandidátce v roce 2013?

A kdo podepisoval všechny ty “greendealy”, kdo nevyjednal ohledně emisních povolenek vůbec nic, kdo zarazil před třemi týdny zákonem Lex Dukovany dostavbu Dukovan od ruských firem (tedy jediných, které to jsou schopny dostavět)?

A kdo podepisoval v čele české vlády protokoly o upcrhlících a migraci jak o překot – například pakt v Marakéši, o němž Babiš lhal že jej nepodepíše, zatímco o pár hodin později jej v tichosti jeho vláda podepsala?

A Zeman?

Kdo pověsil jako první president za dobu, co jsme v EU, na Hrad hned první den ve svém úřadu erurovlajku? A kdo vyjednával, hluboce ohnut před socialistickou EU až k zemi, tak nemožné podmínky jako premiér socanské vlády v letech 1998-2002?

Podmínky, které nám zakázaly i rum z bramborového lihu či vepřové guláše, zatímco Poláci si v té samé době vyjednali miliardové dotace nikoli pro své agrobarony, ale pro své venkovské občany – svým rodinným farmám!

A kdo dal svůj asi poslední podpis pod zákony ve funkci presidenta – a k tomu 14 dnů před volbami – na onen Lex Dukovany? A zatrhl tak asi na léta dostavbu našich stěžejních jaderných bloků?

Miloš Zeman, přátelé. 

Takže prosím, buďme střízliví a dívejme se na věci tak, jaké skutečně jsou. Ne jaké bychom si my zbožně přáli, aby byly!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 269 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,37 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)