2015-12_aydan_ozoguzl_spd_bundesparteitag_by_olaf_kosinsky-151
8.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Aydan Özoguzová, „německá politička“: Sňatky dětí musíme uznávat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EMIL RITTER

Aydan Özoguzová, coby dítě tureckých přistěhovalců do Německa, určitě nepředpokládala, že se její jméno v budoucnu stane jménem typicky německým. A hle, je to tady. Z malé Aydan se stáváněmecká státní ministryně pro migraci, uprchlíky a integraci.

V Česku jsme s touto dámou mohli seznámit v dubnu letošního roku, kdy přijela dát do latě neposlušné ministry české vlády, kteří odmítali dát zelenou přistěhovalcům. Ne že by nechtěli, moc rádi by paní Özoguzové vyšli vstříc, ale pud sebezáchovy (volby za dveřmi), byl silnější.

Nyní paní Aydan opět dala průchod průjmu svého chorého mozku. V Německu se chystá novela zákona, podle níž už Německo nebude uznávat sňatky sezdaných párů, pokud nebudou oba partneři starší 16 let. Reakce ministryně je očekávatelná.: „Pokud nejsou sňatky uznány, pak ženy ztrácejí právní nároky na podporu pro své dítě nebo na dědictví, jejich děti se stávají nemanželskými. Mnohým by to dokonce znemožnilo jejich návrat do vlasti,“

Rozumím tomu tak, že například čtrnáctiletá manželka nemůže dědit po svém patnáctiletém manželovi jeho z dávek těžce našetřené peníze, pokud náhodou při přestřelce přijde o život? Nebo v případě návratu do své vlasti už sňatek uzavřený nezletilými nebude platit, protože tak nařizuje německý zákon? Německé zákony, potažmo rozhodnutí německých soudů jsou tedy akceptované v zemích jako Eritrea, Sýrie, Afghánistán atd? Co je to proboha za blábol? To už nás mají za úplný idioty? Ať tedy německá vláda uzákoní, že sňatky nezletilých neplatí na celé planetě a je to. Nebo ne?

Paní Özoguzová už patrně žije v budoucnosti, kde ty nejlepší z nejlepších zákonů (posvěcené Alláhem), platí prostě pro všechny. V Německu je to nepochybně tak. Když budeme ale jen přihlížet, určitě brzy budou platit i tady.

ZDROJ: Emil Ritter

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.