16.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Autopůjčovny v ČR

Sdílejte článek:

(PR) 16|07|2015

Ne každý z nás je vlastníkem automobilu, ne každému z nás se nikdy nestane, že jeho čtyřkolový pomocník vypoví službu, ne každý z nás chce motorové vozidlo vlastnit, ale stačí mu jej využívat jen v případech nutnosti. Pro takové případy existuje řešení. Autopůjčovna. Praha i celá naše republika jich nabízí velké množství. Jak si vybrat tu správnou?

Výhodou vypůjčení si automobilu z dobré autopůjčovny je, že dostáváte do rukou spolehlivý, řádně servisovaný a bezpečný vůz, o který se jinak vlastně během roku nemusíte vůbec starat či za něj platit nějaké poplatky a pojištění. V případě, že opravdu potřebujete motorové vozidlo jen občas, je pro vás tato varianta ideální, neboť si navíc ještě můžete užívat peníze, které byste jinak museli dát do nákupu vozu.

Půjčovna aut Praha

Kde si tedy automobil půjčit? Pokud hledáte pomocí  internetu, časté zadání zní: „Nejlevnější autopůjčovna Praha“, popřípadě „Autopůjčovna nízké ceny Praha“. Na tento dotaz vám vyhledávač nabídne mnoho různých firem, které musíte vyhodnotit a přiklonit se k nabídce těch nejlepších. Zde si musíte všímat hlavně výhod a škály služeb, které jednotlivé autopůjčovny nabízí.

Velice zajímavá je v tomto směru nabídka, kterou prezentuje půjčovna aut Taggart. Najdete zde dlouhodobé i krátkodobé pronájmy vozů za bezkonkurenční ceny. Dokonce, pokud naleznete u konkurence stejný vůz za nižší cenu a pošlete do Taggartu odkaz, dostanete obratem mnohem lepší nabídku. Všechny půjčované automobily jsou téměř nové, nebo roční, s nízkým počtem najetých kilometrů a všechny náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním auta hradí autopůjčovna Praha Taggart.

330

Pronájem aut Praha

Pokud však třeba podnikáte, nebo váš soukromý automobil vypověděl službu a potřebujete vůz na delší dobu, můžete využít služby dlouhodobý pronájem vozidel. Dlouhodobý pronájem vozů je v půjčovně aut Taggart dostupný pro všechny, třeba i pro osoby s nějakým záznamem v různých registrech. Vůz dostanete přistavený ještě ten samý den co o něj požádáte a toto přistavení i následné vyzvednutí půjčeného automobilu je samozřejmě zcela zdarma.

Zajímavou výhodou je v tomto případě i to, že nejste nijak vázáni smlouvou jako u operativního leasingu a vůz si tak můžete půjčit třeba i jen na jeden měsíc.

Pokud tedy potřebujete půjčit spolehlivý, nový, nebo téměř nový, a bezpečný vůz, neváhejte s návštěvou autopůjčovny Taggart v Praze.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč

Celkem za měsíc: 8 084,00 Kč
Vybráno 23.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.