16.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Autopůjčovny v ČR

Sdílejte článek:

(PR) 16|07|2015

Ne každý z nás je vlastníkem automobilu, ne každému z nás se nikdy nestane, že jeho čtyřkolový pomocník vypoví službu, ne každý z nás chce motorové vozidlo vlastnit, ale stačí mu jej využívat jen v případech nutnosti. Pro takové případy existuje řešení. Autopůjčovna. Praha i celá naše republika jich nabízí velké množství. Jak si vybrat tu správnou?

Výhodou vypůjčení si automobilu z dobré autopůjčovny je, že dostáváte do rukou spolehlivý, řádně servisovaný a bezpečný vůz, o který se jinak vlastně během roku nemusíte vůbec starat či za něj platit nějaké poplatky a pojištění. V případě, že opravdu potřebujete motorové vozidlo jen občas, je pro vás tato varianta ideální, neboť si navíc ještě můžete užívat peníze, které byste jinak museli dát do nákupu vozu.

Půjčovna aut Praha

Kde si tedy automobil půjčit? Pokud hledáte pomocí  internetu, časté zadání zní: „Nejlevnější autopůjčovna Praha“, popřípadě „Autopůjčovna nízké ceny Praha“. Na tento dotaz vám vyhledávač nabídne mnoho různých firem, které musíte vyhodnotit a přiklonit se k nabídce těch nejlepších. Zde si musíte všímat hlavně výhod a škály služeb, které jednotlivé autopůjčovny nabízí.

Velice zajímavá je v tomto směru nabídka, kterou prezentuje půjčovna aut Taggart. Najdete zde dlouhodobé i krátkodobé pronájmy vozů za bezkonkurenční ceny. Dokonce, pokud naleznete u konkurence stejný vůz za nižší cenu a pošlete do Taggartu odkaz, dostanete obratem mnohem lepší nabídku. Všechny půjčované automobily jsou téměř nové, nebo roční, s nízkým počtem najetých kilometrů a všechny náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním auta hradí autopůjčovna Praha Taggart.

330

Pronájem aut Praha

Pokud však třeba podnikáte, nebo váš soukromý automobil vypověděl službu a potřebujete vůz na delší dobu, můžete využít služby dlouhodobý pronájem vozidel. Dlouhodobý pronájem vozů je v půjčovně aut Taggart dostupný pro všechny, třeba i pro osoby s nějakým záznamem v různých registrech. Vůz dostanete přistavený ještě ten samý den co o něj požádáte a toto přistavení i následné vyzvednutí půjčeného automobilu je samozřejmě zcela zdarma.

Zajímavou výhodou je v tomto případě i to, že nejste nijak vázáni smlouvou jako u operativního leasingu a vůz si tak můžete půjčit třeba i jen na jeden měsíc.

Pokud tedy potřebujete půjčit spolehlivý, nový, nebo téměř nový, a bezpečný vůz, neváhejte s návštěvou autopůjčovny Taggart v Praze.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.