16.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Autopůjčovny v ČR

Sdílejte článek:

(PR) 16|07|2015

Ne každý z nás je vlastníkem automobilu, ne každému z nás se nikdy nestane, že jeho čtyřkolový pomocník vypoví službu, ne každý z nás chce motorové vozidlo vlastnit, ale stačí mu jej využívat jen v případech nutnosti. Pro takové případy existuje řešení. Autopůjčovna. Praha i celá naše republika jich nabízí velké množství. Jak si vybrat tu správnou?

Výhodou vypůjčení si automobilu z dobré autopůjčovny je, že dostáváte do rukou spolehlivý, řádně servisovaný a bezpečný vůz, o který se jinak vlastně během roku nemusíte vůbec starat či za něj platit nějaké poplatky a pojištění. V případě, že opravdu potřebujete motorové vozidlo jen občas, je pro vás tato varianta ideální, neboť si navíc ještě můžete užívat peníze, které byste jinak museli dát do nákupu vozu.

Půjčovna aut Praha

Kde si tedy automobil půjčit? Pokud hledáte pomocí  internetu, časté zadání zní: „Nejlevnější autopůjčovna Praha“, popřípadě „Autopůjčovna nízké ceny Praha“. Na tento dotaz vám vyhledávač nabídne mnoho různých firem, které musíte vyhodnotit a přiklonit se k nabídce těch nejlepších. Zde si musíte všímat hlavně výhod a škály služeb, které jednotlivé autopůjčovny nabízí.

Velice zajímavá je v tomto směru nabídka, kterou prezentuje půjčovna aut Taggart. Najdete zde dlouhodobé i krátkodobé pronájmy vozů za bezkonkurenční ceny. Dokonce, pokud naleznete u konkurence stejný vůz za nižší cenu a pošlete do Taggartu odkaz, dostanete obratem mnohem lepší nabídku. Všechny půjčované automobily jsou téměř nové, nebo roční, s nízkým počtem najetých kilometrů a všechny náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním auta hradí autopůjčovna Praha Taggart.

330

Pronájem aut Praha

Pokud však třeba podnikáte, nebo váš soukromý automobil vypověděl službu a potřebujete vůz na delší dobu, můžete využít služby dlouhodobý pronájem vozidel. Dlouhodobý pronájem vozů je v půjčovně aut Taggart dostupný pro všechny, třeba i pro osoby s nějakým záznamem v různých registrech. Vůz dostanete přistavený ještě ten samý den co o něj požádáte a toto přistavení i následné vyzvednutí půjčeného automobilu je samozřejmě zcela zdarma.

Zajímavou výhodou je v tomto případě i to, že nejste nijak vázáni smlouvou jako u operativního leasingu a vůz si tak můžete půjčit třeba i jen na jeden měsíc.

Pokud tedy potřebujete půjčit spolehlivý, nový, nebo téměř nový, a bezpečný vůz, neváhejte s návštěvou autopůjčovny Taggart v Praze.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 000,00 Kč
Vybráno 34.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 27 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.