car-1149997_1280
1.6.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Autopůjčovna Praha OneTwoGo: Za minimální cenu přistavila spolehlivý vůz Škoda Fabia Combi

Sdílejte článek:

Před několika dny jsem se musel vypravit za jedním ze svých klientů do vzdálenějšího koutu České republiky. A vzhledem k tomu, že aktuálně nevlastním osobní automobil, měl jsem na výběr z několika možností. Rozhodl jsem se auto vypůjčit v autopůjčovně.

Jezdit veřejnou hromadnou dopravou se mi v této době příliš nechce. Dvojnásob to platilo v okamžiku, kdy jsem musel ujet vzdálenost několika set kilometrů kvůli své podnikatelské činnosti. Proto mě nejvíce zaujala myšlenka, že si auto jednoduše vypůjčím. Zvolil jsem autopůjčovnu OneTwoGo, o níž jsem měl již od některých lidí pozitivní recenze. Na jejích stránkách jsem si předem mohl vybrat konkrétní značku a model vozidla. Dále jsem věděl, na kolik peněz mě krátkodobý pronájem automobilu vyjde.

Mým cílem bylo najít levné, přitom však spolehlivé vozidlo, které budu potřebovat na delší cestu na zhruba 2 -3 dny. Ve zmíněné autopůjčovně je poměrně rozmanitý a pestrý výběr vozidel mnoha značek od předních světových výrobců.

Jak to vypadalo se zapůjčeným vozem?

Vsadil jsem na klasiku a českou značku. Mou volbou tudíž byla Škoda Fabia Combi 1.0. První, co mě příjemně překvapilo, byla solidní cena, za niž se takovýto vůz dá pronajmout. Při krátkodobém pronájmu, který není zas až tak výhodný jako dlouhodobější užívání vozidla z autopůjčovny, jsem zaplatil 1.000 Kč za den, což je pro mě rozhodně přijatelná a odpovídající cena.

Tento model vozidla jsem si již v minulosti vyzkoušel, takže jsem věděl, co od něj mám očekávat. Spíše mě zajímalo, v jakém stavu autopůjčovna vůz poskytuje. A ani tady nemůžu psát nic negativního, protože automobil byl ve velmi dobrém technickém stavu. Během relativně krátké doby jsem s ním najel skoro tisíc kilometrů. Motor fungoval velmi pěkně, žádný problém nenastal ani se spojkou, což občas u vypůjčených aut bývá problémem.

Vozidlo samotné je nejen pohodlné, ale i poměrně slušně vybavené. Ocenil jsem hlavně perfektní zavazadlový prostor, kam se bez problémů vešly všechny moje osobní věci a také vybavení, které jsem vezl představit svému obchodnímu klientovi. Více místa jsem potřeboval, proto jsem ostatně volil verzi Combi. Škoda Fabia Combi má opravdu velký kufr.

Minimum papírování a služby v ceně potěšily

Pokud jde o služby autopůjčovny, rovněž si nemohu stěžovat. V rámci pronájmu jsem už nemusel řešit vlastní cestou povinné ručení, ba ani havarijní pojištění. Součástí pronájmu je i zelená karta pro případ, že by se člověk rozhodl jet s autem na nějaký čas za hranice. Interní vybavení vozidla pak zahrnovalo autorádio s kvalitním audio systémem, což mi samozřejmě náramně zpříjemnilo dlouhou cestu.

Velmi dobře je u zmíněné autopůjčovny řešené i přistavení a následné předání vozidla. Pronájem a vše okolo lze vyřešit online, podpis smlouvy se pak uskutečňuje přímo při předání automobilu. Není tak zapotřebí už před samotným zapůjčením vozidla někam běhat, což je pro mě maximálně vyhovující záležitostí, neboť neztrácím drahocenný čas.

Vozidlo Škoda Fabia Combi 1.0 zapůjčila autopůjčovna Praha OneTwoGo. A musím uznat, že jejích služeb v budoucnu rozhodně znovu využiji, pakliže to bude zapotřebí. Možná nejen na služební cestu, ale třeba i v případě, že se vydám s rodinou na dovolenou někam k moři. Vozidla z této autopůjčovny totiž bez problémů můžete použít také k cestám do zahraničních destinací.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 438 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.