Settle-autonomous-zone-illegals-678x381_jpg_optimal
14.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

‚Autonomní zóna‘ Seattlu chce předělat zákony USA a požaduje občanství pro miliony ilegálních cizinců

Sdílejte článek:

REFORMY.CZ

Činitelé té nové ‚Autonomní zóny‘ Seattlu (CHAZ) požadují, aby všichni ti z 11 až 22 milionů ilegálních cizinců, kteří žijí ve Spojených státech, obdrželi americké občanství, přičemž by se to zaplatilo z financování pro Policejní útvar Seattlu.

CHAZ zformovaná anarchisty a aktivisty – Na černých životech záleží (BLM) – zveřejnila seznam požadavků, které přemístí financování Policejního útvaru Seattlu ze zdrojů na policejní ochranu na zařízení naturalizačního řízení pro všechny ilegální cizince v zemi.

Breitbart.com hlásí:

Činitelé CHAZ také řekli, že o ilegálních cizincích se musí mluvit jako o „nezadokumentovaných,“ protože „žádná osoba není ilegální.“ K těm požadavkům patří:

Požadavek, aby se financování předtím používané pro Policii Seattlu přesměrovalo na:

  1. Socializované zdravotnictví a léky pro město Seattle.
  2. Veřejné bydlení zadarmo, protože bydlení je právo a ne privilegium.
  3. Veřejné vzdělání, aby se snížila průměrná velikost třídy v městských školách a zvýšení platů učitelů.
  4. Naturalizační služby pro imigranty žijící ve Spojených státech jako nedokumentovaní. (Požadujeme, aby se nazývali „nedokumentovaní“, protože žádná osoba není ilegální.)
  5. Obecný rozvoj komunity. Parky atd.

I přes požadavek amnestie na překročení hranice, stanovila CHAZ hranice kolem svých perimetrů, jak už Breitbart News referoval. Hranice CHAZ obklopují její šestiblokový poloměr a už přinejmenším jednu osobu z autonomní zóny bez řádného soudního procesu deportovali.

Pew Research Center dlouhodobě tvrdí, že v USA je asi 11 milionů ilegálních cizinců, ale výzkumníci z Yale University odhadují, že těch ilegálních cizinců bude asi 22 milionů.

Další odhady od Federace pro americkou imigrační reformu (FAIR) uvádí, že v USA je více než 14 milionů ilegálních cizinců, což americké daňové poplatníky stojí každý rok asi 132 miliard $.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 998 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)