idiot
1.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Autodestrukční šílenství Západu nabírá rychlost

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL 

vylicilPřed pár dny podepsal Terry Adirim, nový náměstek ministra obrany USA, velice kontroversní nařízení. Přikázal, aby nedostatkovou vakcínou proti Covidu 19 byli neprodleně a přednostně naočkováni teroristé, věznění na Guantanámu. Z nějakého důvodu považoval za nutné je před nebezpečím onemocnění ochránit dříve, než běžné obyvatele USA, řádné americké občany.  Což se ovšem ukázalo být příliš silnou kávou i na hyperkorektní a pokrokářský New York.

Do čela rebelujícího občanstva se postavili tamější hasiči, hrdinové z dob útoku na Světové obchodní centrum. Jejich mluvčí, Tom von Essen, který byl komisařem městských hasičů při útocích z 11. září, hovořil o absurditě a do nebe volající nespravedlnosti. „Poskytnout vakcínu těmto darebákům v zálivu Guantánamo, poskytnou ji před zbytkem USA. To je absurdní divadlo! To je šílenství! ” volal a oprávněně připomínal, že on ztratil při kolapsu těch budov 343 kolegů a na vakcínu stále čeká, zatímco o strůjce a spolupachatele tohoto zločinu má stát takovou péči…

Podle posledních zpráv byl poprask takový, že stát zařadil zpátečku a mluvčí Pentagonu John Kirby vyhlásil, že „Žádný z vězňů na Guantánamu nebyl očkován, pozastavili jsme plány..” Nicméně občané, kteří měli možnost opět na okamžik zahlédnout priority elit, asi hned tak nezapomenou.

V pokrokářských USA ale ještě zůstaňme. Správa škol v San Franciscu (Unified School District) přijala v minulém týdnu rezoluci o změně názvu 44 škol.  Že prý jsou pojmenovány po „kontroversních osobnostech”.  Což se musí sofort napravit, aby v americké společnosti už konečně zavládl ten mír, soulad a všeobecná harmonie, jak o nich mluví Bidenova administrativa.

Že bude odstraněno pojmenování po jednom z otců zakladatelů USA, Georgu Washingtonovi, to se po roce řádění BLM dalo víceméně čekat. Měl přece tyhlencty otroky, fuj… Ale že bude vadit i Abraham Lincoln, to už je výstup další, vyšší level současného amerického šílenství. Lincoln, zásadový odpůrce otrokářství a politický vůdce vítězného, protiotrokářského Severu v americké občanské válce? Čím by mohl vadit?  

No, podělal si to hned dvakrát. Nehezky se měl vyjádřit o indiánech a pak – byl bílý. Jak pro National interrest uvedl jeden z rodičů žáků inkriminované školy: „Ponechání některých jmen (škol), jako je Lincoln, lze ospravedlnit, pouze když vymažete bělošství”. Na tomto příkladu vidíme nový trend Západu v celé jeho syrové podobě. Otevřený, protibělošský rasismus. Aktivní a už nijak neskrývané kácení základů naší kultury a civilizace prostřednictvím soustředěného tlaku jejích vlastních elit.

Západní Evropa jde, jako obvykle, ve šlépějích svého velkého vzoru. Norský poslanec Petter Eide navrhl organizaci Black Lives Matter na Nobelovu cenu míru. Ne, nepřehlédli jste se. On skutečně požaduje ty protibělošské rasisty, násilníky, rabovače, mnohonásobné zloděje a žháře ocenit za „…způsob, jakým se jejich volání po systémových změnách rozšířilo po celém světě, kdy přimělo i země mimo USA, aby se daly do boje proti systémovému rasismu.”

Musíme být prostě velkorysí a dokázat se povznést nad detaily. Podle nedávné, politicky docela korektní studie  z USA sice: „byli aktivisté BLM v roce 2020 zapojeni do 95 procent násilných nepokojů, u kterých existují informace o příslušnosti pachatelů”. Ale vůdčí myšlenka hnutí BLM, kterou je úsilí o ponížení a zničení bílé civilizace, je přece natolik chic, in, cool a vůbec pokroková, že ji takové drobné pihy na kráse nemohou poškodit… A proto „Udělení Nobelovy ceny za mír Black Lives Matter, jako nejsilnější globální síle proti rasové nespravedlnosti, vyšle silnou zprávu, že mír je založen na rovnosti, solidaritě a lidských právech a že všechny země musí tyto základní principy respektovat” zakončil své podání švédskému Nobelovu výboru socialistický poslanec Eide.

Ano, Západ se změnil. Pozvolna, jakoby neznatelně, ale hluboce a drasticky. Postupně dospěl k pravému opaku toho, jakým byl, když svět ještě fungoval. Proměnil se v totalitního molocha, nebezpečného všemu, co jsme před třiceti lety chtěli a v co jsme doufali. Namísto kdysi vytouženého garanta svobody slova, práv osobních, majetkových a politických, na nás dnes cení zuby nepřítel naší vlastní rasy a kultury.

V nedávném rozhovoru  pro polský časopis Teologija Polityczna si nad tím udiveně a zoufale protírá oči i Alexandr Vondra. Europoslanec, bývalý zahraničně-politický poradce prezidenta Václava Havla a jeden z hlavních architektů našeho vstupu do euro-atlantických struktur. Smutně konstatuje rozklad a úpadek Západu s tím, že: „Dnes, když vidím, co se děje ve Spojených státech, co se chystá ve Velké Británii, jakým způsobem nás poučuje Norsko, jsem prostě šokován”. A svůj komentář zakončuje slovy nezvykle pesimistickými: Myslíte si, že takový Západ bude schopen konkurovat Číně a Rusku? Já si to vůbec nemyslím.”

Ale když se podíváte do našeho Senátu, části Sněmovny a nebo na zprávy ČT, stále uslyšíte mantru – patříme na Západ. Pevně a neochvějně. Jako bychom už zase, po třiceti letech, usilovali být tím, kdo půjde poslední a zhasne….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 521 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)