kalkulacka
6.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Auto je váš druhý domov? Tato pojištění se vám budou hodit

Loading...
Sdílejte článek:

Využíváte v běžném životě nebo při zaměstnání často auto? Nezapomínejte na všechna pojištění, která vás v různých situacích ochrání. Která se vám budou hodit?

1. Havarijní pojištění

Jako vlastník vozu musíte mít sjednané povinné ručení, to jako jediné spadá do zákonných pojištění. Pomáhá vám s odpovědností za škody, které způsobíte na autě jiné osoby. Zároveň byste si ale měli sjednat také pojištění havarijní, a to i když je dobrovolné. Někteří prodejci vozů na splátky ho po vás dokonce mohou vyžadovat. Od povinného ručení se liší v tom, že vám pojistí škody, které při případné nehodě vzniknou na vašem voze. Zároveň se vztahuje i na škody, které nezpůsobil druhý člověk, anebo u nichž ho nelze dohledat.

2. Pojištění na blbost

I pojištění odpovědnosti se vám může jako řidiči hodit. Vztahuje se jak na občany, tak na zaměstnance. Uhradí za vás škody, které se svým osobním nebo služebním vozem způsobíte jinému člověku na zdraví či na majetku. V případě nechtěné nehody jste to stále vy, kdo nese odpovědnost. A bez pojištění počítejte i s tím, že budete muset ze svého platit také následné finanční kompenzace, které se mohou vyšplhat hodně vysoko.

kalkulacka

3. Úrazové pojištění

Nemyslete jen na své auto, ale také na sebe a na své zdraví. Měli byste si sjednat dobré úrazové pojištění, které vám zajistí jistotu v neočekávaných situacích, jež vás mohou potkat i za volantem. Díky úrazovému pojištění se nemusíte bát placení léčebných výloh, a to jak u nás, tak v zahraničí. Výhodou je, že ho u pojišťoven sjednáte online a během chvíle tak pojistíte sebe i celou svou rodinu.

4. Pojištění náhradního vozidla

Využíváte auto denně a neumíte si bez něho představit své každodenní fungování? Pokud by v důsledku nehody bylo vaše auto nepojízdné, pojištění náhradního vozidla se vám bude hodit. To vám totiž pokryje náklady na pronájem náhradního vozu po dobu oprav toho vašeho.

5. Asistenční služby

Dobré asistenční služby by měly být součástí každého povinného ručení a havarijního pojištění. Základní balík vám zaručí služby asistence při pojistné události, ať už budete řešit nehodu nebo poruchu vozu. Patří mezi ně odtah a vyproštění vozu, proplacení přenocování nebo zajištění nákladů na pokračování v cestě, ale také poskytnutí náhradního vozu. Základní balík služeb se liší dle typu pojišťovny. Můžete si ale připlatit i další, nadstandartní, služby.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč

Celkem za měsíc: 10 435,00 Kč
Vybráno 29.81%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 66 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.