KolinNadRynem
5.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Autentické výpovědi žen, které byly o silvestrovské noci sexuálně napadeny imigranty v Kolíně n. R.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR 05|01|2016

Je to obrovská ostuda pro kancléřku a její politiku! Hromadné sexuální násilí během silvestrovské noci ze strany uprchlíků vůči německým ženám se dělo ve více německých městech. Extrémní to bylo v Kolíně. Ve skutečnosti se totiž v Kolíně nad Rýnem zúčastnilo masového “sexuálního honu” na ženy minimálně dvakrát tolik mladých uprchlíků jak uvedla policie a všichni byli převážně z Afriky. Jejich sexuální útoky vůči kolemjdoucím, nic netušícím mladým ženám a dívkám měli metodu a systém. Přitom i kradli a páchali násilí.

V Kolíně vytvářeli uprchlíci ve starém městě a na náměstí před hlavním nádražím, hned vedle světoznámého kolínského Dómu, “uličky”, sestávající z 50 až 100 mužů, které se zformovaly v blízkosti kolem jdoucích skupinek nebo jednotlivých žen. Tyto museli, byť nechtěně, přes ně projít a co přitom zažily a později policistům popsaly, znělo následovně:

  • “Uprchlíci nás brutálně a násilně ohmatávali na všech častich těla – na prsou, na bocích, na stehnech, na sedací části a především v intimní oblasti.”
  • “Pokřikovali po nás vulgárně: “Huren, Schlampen, bumsen, ficken, … ..” Nejedna z žen byla přitom okradena o peněženku či mobil. Událo se to i několika ženám, které byly doprovázeny přáteli nebo známými. Jednotliví muži, případně dva, tři, kteří ženy doprovázeli, neměli nejmenší šanci je ubránit.”

Mainstreamová média – tak jak je to u nich obvyklé – zpočátku o tom mlčela. Teprve když se ukazovalo, že mnoho z obětí dalo podání na policii a obrátilo se i na různé organizace pro ochranu žen, o násilnostech informovaly i regionální kolínské noviny Express, tak se po několika dnech některá masová média “uráčila” cosi o tom napsat, ale jen velmi neurčitě a mlhavě. Hanba takovým médiím – SUPERHANBA! Dohnalo je k tomu ale především to, že policie v Kolíně založila vyšetřovací skupinu proti “severoafricky vypadajícím pachatelům sexuálního násilí”.

Jedna mladá Kolíňanka vypověděla Bundespolizei mimo jiné:

  • “Musela jsem projít přes skupinu mladých, velmi agresivní dotěrných mužů, odhadla jsem je asi na 50. Přitom mi strhli z těla punčochové kalhoty i kalhotky.”

Další případ:

  • “28-letá Kolínčanka mě informovala, že šla s přítelkyní kolem skupiny mužů. Najednou cítila ruku, která ohmatávala její sedací část, pak jiná ruka stlačovala její ňadra a nakonec ji mnoho rukou ohmatávalo po celém těle. Bylo to strašné. Přestože ženy křičely a bránily se, nezmohly nic. Byly zoufalé a cítily se hluboce ponížené. Dotyčná řekla, že na délce asi 200 metrů byla sexuálně obtěžována více než 100 krát.”

Další moje informace v této souvislosti:

  • Policistka z policejní stanice, v ulici Stolkgasse, poblíž kolínského hlavního nádraží, zná nebezpečí, které hrozí ženám od afrických sexuálních pachatelů již dlouhou dobu, a proto večer po práci nikdy nechodí domů přes stanici, ale raději jinou, delší cestou.

Mezitím zatkla Bundespolizei, která je příslušná pro kolínskou stanici, 5 afrických uprchlíků, kteří jsou podezřelí z obtěžování žen na Silvestra v okolí stanice v nočních hodinách. Kromě toho policisté u nich našli nakradené mobilní telefony a peněženky patřící poškozeným ženám. Mizerný a uboze směšný “úspěch” policie!

To celé je však i obrovskou ostudou policie, protože musela dobře vědět, jací nebezpeční sexuální násilníci jsou mezi uprchlíky. V Německu je to známé už dávno a přesto neprovedla na Silvestra absolutně žádné preventivní opatření a nenasadila zesílené hlídky v blízkosti kolínského hlavního nádraží a ve starém městě.

Podobné scény se však odehrávaly o silvestrovské noci i v Hamburku, Berlíně a dalších německých městech.

Angela Merkel by se měla osobně každé jedné postižené ženě alespoň omluvit za sexuální zneužití četnými uprchlíky, které se extrémně množí od otevření německých hranic pro nekontrolovanou uprchlickou vlnu. Kancléřka tu však nejenže mlčí, ale ani se k tomuto tématu alespoň obecně ani jen slůvkem nevyjádří. Naopak, když skupina učitelů před několika měsíci ve východním Německu sepsala pravidla a normy pro uprchlíky, jak se mají chovat v Německu, kde mimo jiné stálo, že v Evropě se ženy vysoce respektují a neznásilňují, tak byli četnými politiky, a samozřejmě i kancléřkou, označení za rasisty a netolerantní lidi a několik z nich bylo za to i suspendováno.

 

ZDROJ: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 769,00 Kč
Vybráno 22.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
54 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.