hanson
31.3.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Australská senátorka vyzývá: Zakažte muslimskou víru, je to nemoc!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SM

Australská politička volá po zákazu islámu v zemi. Australská senátorka Pauline Hansonová, která je známá svými protiislámskými postoji, nyní vyzývá k zákazu šíření islámské víry. Podle ní je islám nemoc, proti níž ,,potřebujeme být všichni očkováni”.

Vyzvala uživatelé sociálních sítích, aby zde šířili její vzkaz (hashtag) ,,modlete se za zákaz islámu”. Hansonová je velmi znepokojena nedávnými výroky muslimského starosty Londýna Sadiqa Khana a jeho chováním po teroristickém útoku z minulého týdne. Zejména se jí nelíbí výrok, který Khan pronesl, že ,,evropská velkoměsta si musejí na teroristické útoky zvykat”.Hansonová chce, aby Austrálie konečně problém islámu a terorismu řešila, a to tak, že zákazem islámské víry.

Hansonová svými výroky zároveň vyvolala bouři nevole jejích kolegů, jako například premiéra Malcolma Turnbulla. Na druhé straně existuje v Austrálii početná komunita na sociálních sítích, která ji v její snaze ,,vymýtit” islám podporuje.

,,Lidé mi stále děkují za to, že jsem toto téma (zákaz islámu) konečně zvedla,” pochvaluje si kontroverzní politička. Hansonovou podpořilo v její snaze zakázat islám i teroristický útok v Londýně provedený zradikalizovaným muslimem, při němž zahynuli čtyři lidé.

ZDROJ: securitymagazin.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 14 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.