lodeimigranti
12.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Ať si zachraňují koho chtějí, nikdo jim v tom nebrání, ale za svý

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Šéfredaktor Il Libera: Ať si zachraňují koho chtějí, nikdo jim v tom nebrání, ale za svý. Papež ať si ze svatého Petra udělá imigrantskou oficínu nebo ať je vozí do Argentiny, kde má domicilium, svět se bude divit, jak katoličtí Argentinci s tímto papežem zametou.
 .
 .
Podobně Richard Gere a další, kteří financují lodi ong narušující legalitu poměrů ve Středomoří, aniž by nesli materiální důsledky své perverze a podíleli se na zaopatření statisíců, která dotáhli do Evropy, popřípadě jimi zaplnili Hollywood.
 .
Lodi ong křižují Středomoří, a nejen ty, i vojenské, obchodní.. a na účet Italů. Hledají koho by zachránily. Úžasný humanismus. Zatleskejme jim. Ale není k pochopení, že po tak úžasném činu, jako je posbírání Arabů a Afričanů po plážích severní Afriky, místo toho, aby si ubohé černoušky odvezly do svých domovů, je dotáhnou do našich přístavů. To je velkým tajemstvím.
 .
Je pravdou, že existují všechny možné a nemožné mezinárodní dohody, které se týkají zachraňování lidí ve vlnách, ale je též pravdou, že tváří v tvář brutální imigrační vlně, je nezbytné přezkoumat mezinárodní dohody a adaptovat je na současnou dramatickou situaci. A proto je nezbytné zvednout hlas a třeba i pěst, jinak tě nikdo nezachrání. Takže Salvini dělá jenom dobře, když ignoruje idioty mimo vládu a některé i ve vládě, kteří se mu snaží podlomit nohy.
 .
Kdokoliv, jakékoliv národnosti, má právo a snad i povinnost vylovit z vln i ty, kteří se chtějí utopit – ženy, děti a konečně i chlapy z posiloven – ale neodpovídá logickému schematu, tyhle lidi nám hodit na krk s tím, abychom je ubytovali a po zbytek dní na tomto světě vydržovali.
 .
Ušlechtilí plkalové říkají, že imigranti jsou zoufalci, kteří opustili svoji zemi, protože tam umírají hlady. Je to smutné. Ale mám jednu námitku. Před pár lety nikdo z Afriky moc neprchal, nedá se říct, že tehdy byl černý kontinent oázou, v které dnes vyschla voda.  Přijíždějí na náš poloostrov silní, svalnatí, vybaveni mobily a my jsme povinni je dál živit. Nebylo by lépe, kdyby zůstali ve své savaně a snažili se vylepšit životní podmínky –  prací!
 .
Měli by vědět, že přechod přes moře sebou nese riziko, že se mu podívají na dno. Když se odváží takového dobrodružství a svěří se do rukou všem možným převozníkům, pak jenom proto, protože vědí, že rychle přispěcháme a dovezeme je do Itálie. Pokud evropští a italští kreténi, včetně politických partají, to přestanou dělat, přestanou muskulaturní mladíci ve statisících skákat do Středozemního moře.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.