vakcina-na-covid-19-
18.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

AstraZeneca se nás netýká?

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

V žebříčku úspěšnosti jednotlivých zemí v boji s Covidem, zaujímá naše republika již dlouhý čas poslední místo. Z reakcí různých redakcí a redaktorů a také politiků však vyplývá, že z toho nejsme zdrcení, ale naopak se k tomu hrdě hlásíme. Před dvěma dny jsme byli údajně desetkrát horší než náš německý soused v počtu nových nakažených v přepočtu  na 100000 obyvatel! Desetkrát horší je opravdu dost. Pokud však budeme mezi pozitivní stále počítat i ty co nemají žádné klinické příznaky, čili stále dělat to co náš soused nedělá, tak na tom žebříčku budeme poslední a nejhorší trvale.

Úpornou snahu se tam udržet ukazuje reakce Havlíčka na výsledku testování ve firmách. Čísla zachycených pozitivních neodpovídala katastrofickým předpovědím. Bylo jich prostě málo, žádná semeniště šíření Covidu nebyla odhalena, takže je prý nutné počty testů zdvojnásobit na 2x týdně. Byl prostě zklamán z toho, že je jich málo!

Přitom počet testů teď osciluje kolem 150000 testů za den a počty pozitivních kmitají mezi 9 -14000. V listopadu, kdy denní přírůstky zhruba odpovídaly těm současným, tak se běžně prováděly testy v denním počtu cca 45.000- 49.000. Např. 5/11 49.000 testů a 15.775 pozitivních.

Pro srovnání: 16/3 na 13.934 pozitivních muselo být provedeno 155.231 testů! Testuje se tedy 3x více se stejným výsledkem. Takže situace se určitě nezhoršuje, ba naopak. Hamáčci a spol. však chtějí ještě více testů a více pozitivních. Rezerva je ještě ve firmách a také mezi školáky. Další miliony testů tedy čekejme. Potvrdí li se okolnost,že testovací centra patří jedné z premiérových firem, pak se dá snadno porozumět tomu, proč to tak je a nadále bude. Testy jsou přece nakoupené!

Zatím si dirigenti tohoto humbuku hrají na domácím písečku. Hamáček přišel z další potěšující novinkou. Nový PES! Staří  vlčáci před časem zdechli, takže přichází další kokotina. Pan L. Dušek dnes v rozhovoru přiznal a potvrdil, že ten denně inzerovaný počet aktivních nemocných je úplná zbytečnost, protože není nikdy při zveřejnění pravdivý! Vychází z počtu uzdravených, který v té chvíli není ani zdaleka konečný! K přibližné pravdě se přiblížíme teprve po uplynutí 10 a více dní. Vícekrát jsem na to upozorňoval a až dnes se konečně pohnuly ledy. Z těchto důvodů již MZ nebude uvádět počty aktuálně nemocných! Takže dnešního inzerovaného počtu akt.nemocných 188012 a 1.215077 uzdravených si vůbec nevšímejte,jsou jen ke strašení! Je tam každodenní chyba zhruba  40-50000. O tolik méně akt.nemocných a o to více uzdravených.Za 20 dní to bude již skoro přesně.

Ve včerejší debatě, kdy byl dotázán na prověřování skutečného počtu údajných mrtvých na Covid řekl,  že se na tom sice pracuje, ale spěch již prý není důležitý, protože mrtvým  to již nepomůže. To je sice pravda, ale dosud žijící lidé by měli vědět přesně, jaká byla skutečná příčina smrti. Sám vloni udával, že u 92% lidí,  kteří byli vedeni v této statistice byla příčinou smrti jiná nemoc či více nemocí. A ministr Blatný uváděl, že zemřelých na Covid je jen 30%. Chce to jednoznačně vnést do tohoto problému konečné jasno. Osobně nevěřím, že k tomu dojde. Po prostudování úmrtního listu a zjištění nejasností, se popel zemřelých již pitvat nedá.

A mezitím 15 zemí přerušilo očkování obyvatel vakcínou AstraZeneca. U nás klid po pěšině. Prý není žádný důvod k nějakému znepokojení.  Máme údajně jinou šarži. Mrtví po aplikaci této vakcíny naše hochy nechávají v pohodě. Přitom rozhodnutí Německa, našeho vzoru po celou dobu pandemie, kdy jsme kopírovali vše, co tam bylo vyhlášeno, nám najednou nic neříká? Něčeho, jako je předběžná opatrnost, nejsme schopni nebo nechceme? Obyvatelé všech států, které očkování zastavily to bezpečně ocení . I kdyby to bylo jen dočasné divadlo. Vlády tím dávají najevo, že se bojí o osud svých obyvatel. A my pojedeme dál, dál budeme přesvědčovat staré ročníky, aby si v klidu přišli pro některou z dávek? Myslím, že spousta lidí, kteří již tuto vakcínu inkasovali, má teď obavy a zejména z dávky druhé. Ten, kdo o dalším používání této vakcíny rozhoduje, by měl toto všechno vzít v úvahu. Pokud má aspoň nějaké svědomí. Je o čem přemýšlet!!  11 mrtvých po očkování, které má šetřit SÚKL, je přece také problém? Přitom zaznívá, že nejspíše nejde o smrt v souvislosti s očkováním. Že šlo o lidi s více nemocemi , o lidi starší a kdo ví jak to bylo. Myslím, že smrt těchto lidí si zaslouží  pozornosti přinejmenším stejnou, jako těch, co jsou denně uváděni jako oběť Covidu. Proč jinak by to dostal SÚKL k šetření?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 092 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
politicon.cz
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)