jihad2
1.12.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Arcibiskup z Mosulu: Džihádisté ​​infiltrují křesťanskou Evropu a ta jen sní o integraci

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Najib Michael Moussa, katolický arcibiskup v Mosulu nás varuje, když říká, že mezi záplavou syrských migrantů, kteří přicházejí přes Turecko do Evropy jsou i tisíce džhádistů.

Arcibiskup byl jedním z pěti finalistů na cenu Sacharova za rok 2020. Minulý měsíc byl pozván, jakož i další čtyři finalisté na její předání do EU parlamentu. Tam hovořil i o tom, co očekává Evropu, pokud bude jen nadále snít svůj sen o integraci muslimů.

Vyjádřil své velké obavy z toho, jak bezmocně se Evropa jen přihlíží tomu, jak ji islamismus infiltruje a zmocňuje. Nepříliš se však líbilo bruselským vládcům, když řekl, že migrace je, podobně jako i islámský terorismus, nejen čistě islámský problém, ale že obojí jsou politicky a geopoliticky využity a zneužity těmi, jejichž prvořadým zájmem je destabilizace Evropy.

Několik vět z jeho přednesu bruselským pánům, nad kterými jen mlčky vraštili čelo, neboť neměli čím oponovat:

“Byl jsem mnohokrát v Turecku a navštívil jsem několik uprchlických táborů. Turecká vláda přesvědčila všechny uprchlíky o tom, že v Evropě jsou vítáni a že jen od Turecka závisí, kdy je tam propustí, což také dělá.

Problém migrace není jen humanitární, ale především je politický. Migranti jsou použití jako politická zbraň.V rámci toho, co dělá terorismus ve Francii a jinde v EU, tak nejde jen o islám.

Je několik států, které chtějí získat politickou moc nad Evropou a proniknout do jejích systémů a destabilizovat je. Religia je tu zneužívána pro politické cíle. Samozřejmě, že za terorem jsou i náboženské motivy, ale ty jsou jen součástí celkového problému.

Mnohé státy jsou přesvědčeny, že islám se rychleji rozšíří, když bude rozbitá bezpečnost Evropy, což ji následně destabilizuje. Islam, který je radikální, nelze v zemi jakou je např. Francie integrovat. Kdo si to myslí, ten jen sní. Texty v Koránu přikazují muslimům udělat vše pro to, aby na Zemi žilo celé lidstvo sjednoceno v islámu.

Přikazují to především tzv. Medina-texty a těmi se řídí většina muslimů – i teroristé.

Během mého mládí v Mosulu nebyla šária zákonem a devět z deseti žen si nezahalovalo vlasy ani tvář.

Teď se to všechno obrátilo a rozšiřuje se to už i v Evropě. To vše by se nikdy neudálo, kdyby evropské země vydaly proti tomu přísné zákony. “

Po této řeči zůstalo v sále ticho a až po chvíli se ozval tu a tam slabý potlesk – jako svědectví slabosti Evropy.

Je hanbou představitelů Evropy, že nezazněl hromový potlesk a je hanbou velkých evropských médií, že nepublikovaly nic z toho, co arcibiskup z Mosulu Evropě vzkázal.

Muslimové, kteří se fanaticky řídí Medina-texty Koránu jsou námi neintegrovatelní, a proto nepatří do naší křesťanské Evropy. Jejich cílem je mít jednou takovou Evropu, kde se bude vše řídit Koránem z Mediny.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 057 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.