antifa_840x480
16.11.2020
Kategorie: Společnost

Antifa … ultralevicové militantní hnutí, jehož veřejně neskrývaným cílem je vytvořit komunistický světový řád

Sdílejte článek:

NATÁLIE VACHATOVÁ

natalie-vachatova83868809_0Čím dál víc se v poslední době objevují zmínky o Antifě, která sehrála značnou roli při letošních amerických prezidentských volbách. My tu máme tu svou, českou, kdo o nich nic neslyšel, je to dobře organizované radikální ultralevicové militantní hnutí, jehož veřejně neskrývaným cílem je vytvořit komunistický světový řád. Standardně jejich přívržence v černém vidíte v televizi, jak rozbíjejí výlohy, zapalují soukromý majetek, obsazují a následně ničí něčí dům, v České republice máme zkušenost třeba s Klinikou, rádi používají násilí a masivně podporují hnutí BLM.

Občas jste mohli mezi těmito lidmi zahlédnout Ivana Bartoše, předsedu Pirátské strany, případně Jana Cempera z projektu Manipulátoři.cz. To mimochodem dost vysvětluje, proč se Piráti čas od času snaží nenápadně otevírat debatu o vyvlastňování soukromého majetku a proč jim nevadí omezování svobody slova, obojí by totiž moc rádi. Trochu se obávám toho, že nyní v době covidové jim to dost možná vyjde. Proto to z mého pohledu není cool strana mladých chytrých ajťáků, jak se může na první pohled zdát, ale strana, která může zásadně a negativně ovlivnit naši demokracii, ale o tom zas až jindy. V USA i v Německu už nějakou dobu volají po tom zařadit Antifu na seznam teroristických organizací, u nás se ale čím dál víc v mainstreamu objevují články, které činnost Antify omlouvají, polidšťují a vysvětlují.

Antifáci totiž svůj extrémismus umí velmi dobře komunikovat, schovávají ho za tvrzení, že bojují proti fašismu, jsou to přece ANTIFAšisté, proto Antifa. A když tu nechcete fašismus, pak si kousek Antify nesete ve svém srdci přece i vy. A co si nesete v srdci, to nemůže být špatné, Antifa proto není špatná. Tak se dělají emoční zkratky.

To, že zapalují obchody, fyzicky útočí na ty, kteří jejich pohled nesdílejí, a nejraději by sebrali něco vám, aby to dali všem, to zas tolik dnes nevadí. Proč má u nás Antifa velmi slušnou podporu ze strany našich médií i novodobých politologů? Je to zejména proto, že jejich světonázor vcelku dobře koreluje s politikou novodobé EU – společný mají pohled na migraci, sluníčkářství, omezování svobod a nakonec i na rovnostářství. Jejich stoupenci obsadili pozice v nejrůznějších politických neziskovkách, na které jsou navázána nejrůznější média. Typickými plátky, které činnost Antify obhajují, jsou Deník Referendum, Deník N nebo třeba Týdeník Respekt, tedy všechny ty, co jsou napojeny na neziskový sektor. Proto tu tolik neřešíme nesmyslnost hnutí BLM, proto tu nikomu moc nevadilo, že předseda Pirátů nosí hrdě vlajku Antify a proto média snadno za extrémisty označí vlastenecké strany, ale skutečné teroristy nechává bez povšimnutí.

„Fašisté budoucnosti budou sami sebe nazývat antifašisty.“ – řekl prý Winston Churchill a aktivista Jan Cemper z Manipulátorů si dal tu práci, aby tento výrok v roce 2018 zpochybnil: „Ve skutečnosti neexistuje jakýkoliv relevantní zdroj, který by dokázal, že Winston Churchill kdy takovou větu řekl nebo napsal.“ Manipulatori.cz

Tak asi tak.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 879 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.