antifa
13.6.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Antifa: Agresivní tlupy socialistických řvounů a uplakánků

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Když se mrknete do wikipedie, vysvětlí vám tam, že Antifa znamená antifašistická akce a jde o neformální síť antifašistických skupin zaměřených na radikální potírání extrémní pravice. První Antifaschistische Aktion byla vytvořena v roce 1932 Komunistickou stranou Německa jako militantní organizaci proti rostoucímu nacistickému hnutí v zemi. Z Německa se skupiny Antify rozšířily do dalších zemí Evropy i světa.

Z této definice je důležité především o to, že se jedná o militantní skupinu a také, že jsou to komunisti. Netuším, jak moc za nacismu naháněli opravdové příslušníky SS a kdy jim přišlo rozumnější dát po šňupáku obyčejným Němcům. Pokud mám říct podle toho, co tahle násilnická sebranka provádí dnes, rozhodně to bude to druhé.

Kdo určí, zda je někdo nácek? Přece Antifa.

Kdo určí, jestli je nutné dotyčnému hodit do okna šutr, dát mu na ulici pár pěstí nebo úplně zničit život? Antifa.

Kdo už si o Antifě něco zjistil, ví najisto, že to jsou zbabělí rváči s maskovanými ksichtíky černým šátkem, vyskytují se pouze ve smečkách a cílem jejich útoku nebývají skuteční nácci a fašisté, nýbrž obyčejní konzervativně smýšlející lidé po celém světě.

Jak se vnímají oni samotní? Vidí se jako moderní váleční hrdinové a bojovníci čert ví za co. Moc pěkným příkladem může být třeba takový Jason Charter, Američan a Antifák. Na svém FB profilu najdete tento jeho zábavný status:

Kvůli zranění šel za ortopedem a bavili se o Jasonově noze, dokud se „doktor Witte nerozhodl zaměřit se spíše na psychiatrii. Měli jsme krátkou diskuzi o mém PTSD(Post-traumatic stress disorder, tedy post-traumatická stresová porucha). Když se zeptal, jak jsem přišel k PTSD, odpověděl jsem příběhem o svém aktivismu v Antifě v okolí Charlottesville. Doktor na to odpověděl – Ale hovno, já byl ve Vietnamu. Ty nemáš PTSD. Načež jsem žádal mluvit s jeho nadřízeným, což mi bylo odmítnuto a také řekl, že on jako ortoped nemůže diagnostikovat PTSD. Pak mi před personálem řekl, že mne měl James Fields a ostatní White Supremacists (příslušníci bílé nadvlády) zkusit zavraždit s větším úspěchem. Moje partnerka, kterou nade vše miluji, začala doktorovi nadávat, zatímco já jsem se v důsledku své post-traumatické poruchy rozbrečel. Byl jsem v šoku. Pak mne nenechali zaplatit účet a rovnou vyhodili.“ Status pak pokračuje zveřejněním kompletní doktorovy adresy, emailu, telefonu, což se jistě dá vyložit jako výzva „šátek na tvář a baseballku do ruky“ a pomstěte chudáka Jasona, jak ho tam hanebně rozplakali.

Absolutně si neumím představit, jak válečný veterán z Vietnamu vysloví „Bílá nadvláda“, zato si moc hezky představím, jak se chudák odmaskovaný Antifák rozbrečí.

Kdo je to Antifa?

Věrni svým kořenům, dnešní tzv. aktivisté Antify – mnohem lépe mi na ně sedí chuligáni a rváči z Antify – tak ti jsou pořád ještě ultra-levicová a extrémně násilnická, velmi často z bohatých rodin pocházející udavačská sebranka, dožadující se demokratizace soukromého vlastnictví. Anarchisté, neomarxisté a agresivní psychopaté s červenorudou vlajkou, které poznáte podle toho, že tvář mají ukrytou za šátkem a v ruce železnou či jinou hůl.

V Německu i jinde docela otevřeně pronásledují ty, kteří dali najevo protiuprchlické a proněmecké názory a nemají problém nechat vyhodit lidi z práce a děti ze škol. Na akcích AfD mají roli hajlujících provokatérů, aby levičácká média snadněji mohla protesty a demonstrace protiimigračních iniciativ pošpinit a zesměšnit.

Tady máte třeba akci Antify – rok 2017, Hamburk a summit G20

Je už jejich dobrým zvykem, že na pokojné demonstraci zmlátí lidi a udělají bordel, například Berkeley v Kalifornii, USA, 2017

Tady je zajímavé video s odhalením prvoplánového násilí, kdy se týpkovi podařilo proniknout do Antify a popsat i natočit, jak to probíhá. V anglickém znění.

Opět toho roku 2017 členové Antify zavraždili 55letého Španěla jen proto, že jeho kšandy připomínaly španělskou vlajku. Nejdřív banda dvou mladíků a slečen na něj řvala, že je fašista a pak ho pronásledovali ven z hospody, kde ho zbili železnou tyčí a zraněním pak podlehl. Více ZDE.

Abychom se podívali do vlastních luhů a hájů, tak jedna z odnoží Antify je Síť revolučních buněk. Ti mají během pár let na starosti víc než tucet žhářských útoků, včetně zapalování policejních aut a brutální šikany podniku Řízkárna. Více ZDE. Propojení Sítě revolučních buněk, Antify a squatu Kliniky bylo ještě nedávno snadno dohledatelné na stránkách těchto anarchistických pomatenců.

Docela by mne zajímalo, jestli voliči Pirátů mají tušení o jejich podpoře Antify, na snímcích 3x jejich šéf Bartoš. Ten samý Bartoš, který posílá udání do Brusele a který by rád svrhnul vládu. Za podporu Antify přitom dle mého skromného soudu patří sám za katr.

Média jsou z 90 % rovněž levicová a tudíž o Antifě buďto neinformují vůbec, nebo je idealizují, omlouvají či rovnou o nich lžou.

Antifa nemá žádný pozitivní program. Proti ničemu neprotestují, neargumentují. Jediný argument, který uznávají, je násilí. Mrkněte na jejich stránky www.antifa.cz  a zjistíte, že chtějí ze světa vymazat všechno konzervativní a pravicové, a to opakovaným stupňujícím násilím.

Ve Spojených státech byla Antifa roku 2016 označena bezpečnostními službami za teroristickou organizaci. Ničím jiným totiž není.

Autor: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 870 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.