polit2
21.2.2018
Kategorie: Politika

Ani Kafka by tohle nevymyslel

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 3,73 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Rčení a skutky našich politiků jsou skutečně špičkové. Špičkové pro zasmání, kdyby to nebylo ale jen o korytech. A navíc výsměch voličům. Dodávám, že samozřejmě škodolibý k těm, co je nevolili. Ti druzí jistě tleskají.

Ministr Pelikán o SPD a možnosti vládnout s její podporou:A já se nechci dostat do pozice, kdy budu muset nějakým způsobem korigovat své názory nebo postupy podle toho, co chce nebo nechce fašistická strana.

Dodávám, že on osobně zvedl ruku pro jmenování předsedy SPD Tomia Okamury místopředsedou Poslanecké sněmovny.

O víkendu to pak v televizi zdůvodnil že za to mohou ostatní strany (rozuměj tradiční, co všechno rozkradly), že to tak prostě vyplynulo. Prostě ten Kalousek dokáže ze zákulisí tahat i za ministrovu ruku při hlasování. Co neřekl je, že šlo o to co nejrychleji vládnout bez jakékoliv podpory Poslanecké sněmovny a činit kroky, které uzná guru hnutí ANO za vhodné.

Pozadu nezůstává ani náš pan prezident. Když nejmenoval pana Ošťádala profesorem zdůvodnil to jeho zapletením se s StB: “Tak je třeba si uvědomit, že jde o ústavní akt a ten akt má velkou vážnost, jde o jmenování profesorů prezidentem republiky a nemůžete chtít po prezidentu republiky, aby připojil svůj podpis na jmenovací dekret někoho, kdo nějakým způsobem morálně selhal.

O nějaké to období později jmenuje člověka, který má přinejmenším stejný punc, premiérem. Navíc s bianko šekem neomezeného vládnutí bez důvěry Poslanecké sněmovny.

Na sjezdu ČSSD radil aby tato strana vstoupila do koalice s ANO: “Chtějte náměstky ministrů, chtějte odborníky, chtějte… .

V roce 2014 při schvalování Služebního zákona přitom pan prezident k politickým náměstkům uvedl:Původně jsem se domníval, že budu ochoten jít na kompromis na zničení budižkničemů, kteří se jmenují političtí náměstci.“ A pokračoval „Vláda udělala jednu chybu, že podlehla panu Kalouskovi a zkurvila služební zákon.

Ale pan prezident je omluven, protože sám přeci řekl, že jen idiot nemění své názory. Otázkou ale samozřejmě musí být, jak často lze ty názory měnit, ale především proč.

Myslím, že Franz Kafka sám ve svých dílech spíše blouznil. Ale dnes když to vidí, tak se musí v hrobu pod vousy usmívat, jak viděl do budoucnosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.