muslimislamukbrit
28.11.2017
Kategorie: Společnost

Anglie: Levicový fanatismus přebírá vládu, elity se postavily proti národu

Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK

Zprávy z Velké Británie jsou za poslední roky stále děsivější. Od boje za zákaz vlajky s křížem sv. Jiřího až po dnešní nenávistné výlevy vůči každému kdo není ” s námi “. Anglie má, zdá se, podivnou představu, jak by “kavárna” měla prezentovat svou ideologii. A také představu, jak by to měli povinně přijímat ostatní.

Poslední článek z Independentu je však skutečně hitem. Říká se v něm, že progresivní aktivisté protestují proti tomu, že při evidenci kriminality mladistvých se jaksi často vyskytují černoši, asiaté a etnické minority (BAME). Jinými slovy, při vyšetřování kriminality do sítí občas padnou i děti. Přestože se absolutní číslo této kriminality snižuje, naopak prudce narůstá podíl nebílé a původem neanglické mládeže. Podle aktivistů jde o institucionální rasismus a požadují reformy trestního systému. Nelze však zbavit dojmu, že v jejich řeči ne mnoho BAME mladistvých ve věznicích. Jako kdyby jim vadilo příliš málo bílých.

Diana Abott, asistentka poslance Lammyho řekla:

“Zpráva po zprávě hovoří o stejném problému a společnost se ptá, kolik důkazů je potřebných k tomu, aby vláda zavedla reformy. Je načase podniknout skutečné kroky na potlačení institucionálního rasismu v systému trestního soudnictví. 

V Londýně, kde je 40% populace BAME, se 60 procent všech dětských zatčení metropolitní policie se týkalo černošských, muslimských dětí a dětí z etnických menšin. Šlo o 12 000 zatčení z celkového počtu 20 000.

BAME mladiství tvořili 42% uvězněni v policejní oblasti Bedfordshire, kde je z celkové populace jen 23% BAME. Ve West Midlands, kde 30% celkové populace nejsou bílí, policie zaznamenala míru zatýkání BAME mladistvých na úrovni 41%.

Nepoměr v několika regionech byl obzvláště ostrý. V Dorsetu, který má jen 4% nebílou populaci bylo 14% BAME mladistvých. V Dyfed Powys, s 2% nebílé populace, BAME mladiství tvořili 25% zatčených.

Z počtu uvězněni na území celé země skoro polovina (49%) mladistvých je z černé nebo jiné etnické menšiny, ve srovnání se 41% v předchozím roce a 35% před dvěma lety. V roce 2006 byl podíl mladistvých pachatelů BAME ve vazbě jen 25%.

Poslanec anglického parlamentu David Lammy vydal v září zprávu – “Lammyho zpráva”. V ní bylo poukázáno na rostoucí nepřiměřenost BAME v systému trestního soudnictví.

Výsledkem hrozivého nárůstu nebílé kriminality mladistvých však podle aktivistů nemá být analýza příčin. Ve skutečnosti chtějí pronásledovat policisty a soudce za to, že si dovolí někoho z BAME vyšetřovat a nedejbože i odsoudit.

Frances Crook, výkonná ředitelka Howardové ligy pro reformu trestů, ocenila snížení počtu dětí vstupujících do trestního systému. Podle ní to bylo značným pokrokem. Ale řekla, že ” je stále dost práce “. Pokračovala: ” Výrazný počet BAME mladistvých, kteří se dostali do systému, vyvolává velké obavy. Vzbuzuje vážné otázky týkající se rozhodování v průběhu cesty trestního soudnictví – od rozhodnutí policie o zatčení, rozhodnutí o odvolání a rozsudcích soudů pro mladistvé. 

Paradoxem pak je vyjádření mluvčího vlády, který řekl: ” Diskriminace je stejně nepřijatelná v systému trestního soudnictví, jako je kdekoliv jinde – rasu a etnickou příslušnost nelze použít jako omluvu pro zatčení. 

Nicméně vláda je naopak odhodlána prosadit rasový princip při vyšetřování, když mluvčí dodal:

Vláda je odhodlána osvětlit nespravedlnost jako nikdy předtím, proto jsme minulý měsíc vydali Audit rasové nerovnosti a budeme čelit otázkám, které vyvolal. 

Zdá se, že jeden Rotherhamský skandál Anglii nestačil, tentokrát chce země přenést princip skandálu na systematickou bázi. Pokud se policisté začnou bát vyšetřovat BAME, pak je jen jeden možný a logický důsledek. Masový nárůst kriminality a teror vůči bílému obyvatelstvu. Rotherham se bude opakovat v každém regionu, po celé zemi. To není apokalyptická vize, ale holý fakt.

Druhým důsledkem bude naopak snaha kriminalizovat bílé, aby se naplnily “směrnice. Co udělá policejní okrsek s příliš mnoho zatčenými BAME za závažnou trestnou činnost jako jsou loupeže, přepadení, vydírání, zranění a vraždy? Jednoduše sbalí pár bílých mladistvých za výtržnost na ulici, za špatný pohled, nebo jen zato, že jsou bílí. Opět logický důsledek. A čísla statistiky budou nadále hrát v neprospěch bílých. Aby byly dodrženy směrné čísla, černoch, který se pokusil o vraždu může klidně dostat podmínku a naopak, bílý mladík, který přešel na červenou, nebo jel příliš rychle na kole, bude sedět rok v base.

Anglie: Kdo není s námi, jde proti nám

Jak si představují naši “demokraté” prosazení těchto drakonických úvah? Dnes už nestačí se spoléhat pouze na mlčící většinu. Jak se ukázalo v nespolehlivých volbách v USA, či v referendu o Brexitu, i mlčící větší “white trash” má sílu něco zvrátit

Anglický Guardian zaútočil na superstar popopové scény Taylor Swift. Podle deníku je zpěvačka podezřelá z obliby k Trumpovi. Prosazuje se přes sociální sítě jako množství extremistů včetně amerického prezidenta na sociálních sítích, zaměřuje se jen na svou kariéru, což je pro Guardian známka sobeckosti. A hlavně nikdy nekritizovala Trumpa.

Podle Guardian je Taylor Swift podezřelá, protože se nepřipojila ke odsuzujícímu chóru mediálního průmyslu, který odsoudil Donalda Trumpa.

Tento diktát je šílený. Dnes už podle elity nestačí, že nebojujete proti vládě této elity. Dnes je povinné se připojit k 2 minutám nenávisti podle George Orwella.

Lidé, kteří se starají jen o svůj byznys, jsou úspěšní a neochotni být manifestačně v čele této nenávisti, jsou podezřelí. Pokud jsou navíc ještě bílí, křesťané podezřelí již nejsou nejsou. Jednoduše svou neochotou “vykoupit bílou vinu” ukazují, že jsou nepřátelé.

A projevit se jako patriot? Více důkazů už netřeba. Taylor Swift je nepřítel. Není s námi, je proti nám.

Autor: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 936,00 Kč
Vybráno 2.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 41 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.