migrants-men
11.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Angela Merkelová pokračuje v rasové “práci” Adolfa Hitlera

Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 11|04|2016

Adolf Hitler uchvátil příslušníky německého národa jeho označením za národ vyvolených. Jménem ovládnutí okolního světa nacisté doslova zestátnili rodinu a z výchovy resp. plození plavovlasých nových pánů Evropy se stal státní akt – známý projekt Lebensborn.

Cílem podpory rodiny a plození dětí s “čistým rasovým původem” bylo samozřejmě vyprodukovat dostatečný počet lidí, kteří zaplní uvolněný životní prostor po zlikvidovaných Židech a méněcenných rasách na východě Evropy. Aby však byli “Noví Němci” uvědomělými budovateli Třetí říše, výchovy dětí se ujali příslušníci jednotek SS.

Angela Merkelová se rozhodla pro opačnou cestu. Namísto rasové selekce obyvatel podle přísných kritérií, má vzniknout dovozem všech možných ras neidentifikovatelná masa, kde budou ve své různorodosti všichni uniformní. Namísto blonďatých dětí, jak plánoval Hitler, budou po ulicích Německa a Evropy poskakovat děti neurčité barvy a původu.

Stejným způsobem se mění i výchova a inteligence. Namísto selekce, přísné disciplíny a vzdělávání, aby byl každý “Nový Němec” co nejprospěšnější Führer a Vaterland se naopak uvolňují tato pouta a vzdělání se formalizuje. Důležitý je papír, úroveň znalostí se přizpůsobuje nejnižšímu společnému jmenovateli.

Podle žebříčku IQ jsou přistěhovalci ze zemí Blízkého a Středního Východu, resp. z Afriky hluboko pod průměrem Německa a ostatních zemí Evropy. Lidově řečeno, jsou v průměru mnohem hloupější. Samozřejmě, ne všechno jsou vrozené vlivy, na hodnotu IQ má velký vliv socio-kulturní prostředí. Zde je však třeba připomenout, že právě snaha migrantů vytvářet segregované čtvrti je nejúčinnějším prostředkem k přetrvávání vlivů prostředí a tedy na setrvávání inteligenční úrovně. Pokud to opět zjednodušíme – tím, že se migranti z extrémně slabě vyvinutých destinací dovalí ve skupinách, které zůstávají spolu, nadále zůstanou v průměru hloupější … (Poznámka: Na internetu lze nalézt několik žebříčků – např. zde , čísla se mohou mírně lišit, ale faktem je neoddiskutovatelný rozdíl mezi IQ rozvojových a rozvinutých zemí).

Zatímco v Evropě je průměrné IQ cca 100 (např. Švédsko a Německo 99, Rakousko 100, Slovensko 96), některé země Afriky se pohybují v úrovních, které již hodnotíme lékařskými odbornými termíny (Rovníková Guinea 59, Gabon a Kamerun 64, Somálsko 68, Etiopie 69). Jen pro ilustraci jak je popsána debilita (ve smyslu politické korektnosti se tento pojem nedoporučuje používat, protože by si to někdo mohl špatně vysvětlit. A místo toho je zaveden termín “lehká mentální retardace).

Debilita je nejlehčí a zároveň nejrozšířenější forma duševní zaostalosti, která pokrývá asi 75% všech případů oligofrenie. Její horní hranice téměř splývá s úrovní normálních lidí. Na rozdíl od imbecilové dokáží debil – někdy, i když s větší námahou, přičemž několikrát opakují určitou třídu – ukončit základní školu. Zřizují se pro ně zvláštní školy, ve kterých jsou vyučovací metody přizpůsobené jejich duševní úrovni. Rozum těchto lidí charakterizuje mnoho omezení uvedených i v případě imbecitlity, i když jsou to omezení menšího rozsahu.

Také se těžko soustřeďují, myslí pouze konkrétní, mají sníženou schopnost chápat a pozorovat vztahy a souvislosti, znalosti si osvojují mechanicky, bez pochopení. Jejich mozek pracuje líně a pouze pod nátlakem vychovatelů a to také jen za předpokladu, že i jedinec vynakládá velké úsilí. Jsou schopni i elementární abstrakce, jejich závěry jsou však nepřesné a v nové situaci nedokážou své znalosti využít. Při řešení složité úlohy je debil schopen opakovat pořád jen ty samé pokusy mnohem vytrvaleji než normální člověk – i když nepřinášejí pokusy očekávaný výsledek. Myslí tedy málo plasticky, je zbaven fantazie a všestrannosti. Přesto si umí poradit v nejjednodušších životních situacích za příznivých okolností se dokáže naučit jednoduché výdělečné činnosti a postarat se o sebe. Nehodí se však na práci vyžadující velkou míru samostatnosti. V testech inteligence dosahují úrovně osmi až dvanáctiletého dítěte, zatímco jejich společenská vyspělost může dosáhnout úrovně osmnáctiletého člověka.

Nepřipomíná Vám to něco? Zprávy o absurdních požadavcích migrantů, kteří si nárokují domy, 2000 eur sociálního příspěveku a dokonce si myslí, že dostanou vlastní Mercedes s jednou, nebo ještě lépe dvěma blonďatými, dlouhonohými krasavicemi na volné použití, nejsou jen negativní protiimigrantská propaganda. Je to názorný popis myšlení na úrovni dítěte, který odpovídá průměrnému velmi nízkému IQ těchto lidí.

Postřehy z tohoto článku se však v novinách či televizi nikdy neobjeví. Není to politicky korektní …

Tabulka hodnocení IQ

IQ rozsah klasifikace
 nad 145 Genialita nebo blízko geniality
 130-145 Výjimečná, vysoce nadprůměrná inteligence
 115-130 nadprůměrná inteligence
 85-115 normál
70-85 Hranice mezi rozumovou zaostalostí a normou
pod 70 hranice mentální retardace
pod 20 idioti, pod 50 imbecilové, pod 70 Debili

Promícháním se s hloupější populací a snížením nároků na výuku se dosáhne “jen” to, že více lidí s neevropským původem bude “mít papír” o vzdělání. Jenže to vzdělání bude mít hodnotu mnohem nižší než dnes. Co nakonec kritizoval již Thilo Sarrazin ve své dnes již legendární knize “Deutschland Schaff sich ab ” (vyšla i v českém překladu pod názvem “Německo páchá sebevraždu “).

Bohužel, přesně toto dělá dnešní vedení Německa a samozřejmě i celé Unie. Dovozem nepřizpůsobivých, jinokulturních přistěhovalců s podstatně nižší inteligencí Angela Merkel a její bruselští “Kameraden” vytvářejí základ pro vznik nového evropského národa, jehož schopnost bude omezena pouze na jednoduché úkony u pásu a výkonnost bude jen v posteli – nebo při zabíjení …

  • Realita vzdělání a možností migrantů

V této souvislosti rakouské noviny Krone Zeitung sarkasticky napsaly, že uprchlíci asi těžko budou přispívat do společné pokladny, pokud se ke studiu vyššího vzdělání přihlásilo pouze 0,09% všech žadatelů o azyl, kteří do Rakouska přišli od léta 2015. To procento je správné – můžete si přepočítat sami, pokud si hodíte do kalkulačky kolik je ze 111 026 uprchlíků (88 151 žadatelů o azyl a 22 875 uprchlíků s přiznaným azylem) 100 lidí, kteří zahájili studium na univerzitě. A nezapomněly připomenout špinavou propagandu liberálních deníků “Der Standard”, “Die Presse” stejně jako redaktorů státní televize ORF, kteří celé měsíce dokola opakovali lži o “vysoce kvalifikovaných uprchlících” ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku …

Ale není třeba paušalizovat – rakouské noviny zmiňují, že mezi statisíci se řinoucími do západních zemí jsou i skuteční doktoři. Sdružení nemocnic (KAV – Krankenanstaltenverbund) oznámilo, že vídeňské nemocnice zaměstnaly celkem – 13 lidí. Ale i to jen na “stínových” pozicích. Tito stínoví zaměstnanci mají právo jen doprovázet rakouské kolegy při výkonu jejich povolání. Nesmí diagnostikovat a ani léčit pacienty, dokud nezískají rakouskou atestaci.Tento proces však trvá roky oznámilo ředitelství KAV

Krone Zeitung pokračuje v sarkastickém tónu, že při této úrovni uprchlíků se rakouští akademici skutečně nemusí bát konkurence a poklesu platů.

Jak to suše zhodnotil portál New Observer:

Čísla jasně ukazují, že prakticky všichni z 111 026 v Rakousku oficiálně registrovaných neevropských přistěhovalců žijí z veřejných peněz, namísto toho, aby je pomáhali obstarávat. Není nejmenší důvod se domnívat, že by se situace v ostatních evropských zemích nějak lišila – čím se myslí, že namísto ekonomického prospěchu invaze ve skutečnosti jen urychlila rozklad “sociálního” státu.

ZDROJ: Juraj Poláček a:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 27 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
47 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.