MP1
20.9.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Andy Winson spustil nový kurz Majster predaja

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
Sdílejte článek:

Jak se stát přesvědčivější a důvěryhodnější a jak zlepšit své tržní výsledky? Myslíte si, že někteří podnikatelé jsou úspěšnější, než vy? Je to proto, že dělají věci jinak, než všichni ostatní. Máme pro Vás typ, jak se stát úspěšnějším podnikatelem. Vyzkoušejte Majster predaja od Andyho Winsona.

Majster predaja neboli Mistr prodeje Vás seznámí s několika možnostmi, které vedou ke zlepšení prodeje Vašich výrobků. Právě on Vám odhalí dlouhodobě používané funkční principy, kterými se řídí Ti nejlepší profesionálové. U Mistra prodeje nezáleží na tom, jestli prodáváte služby či výrobky. On je tu pro to, aby Vám poskytl univerzální a fungující rady pro jakékoliv podnikání.

Andy Winson

Andy Winson je ikonou a inspirací osobního rozvoje na Slovensku i v České republice. Je nepřehlédnutelným živlem, který Vám může změnit život. Vystudoval fakultu tělesné výchovy a několik let pracovat v oboru financí. Je autorem několika kniha a programů. Pořádá živé workshopy a semináře. Dosahování výjimečných výsledků a osobnímu rozvoje se věnuje již 20 let.

Základní informace o programu

MP2

Pokud chcete dosahovat lepších výsledků, je třeba zaměřit svou pozornost na to, aby Vás čas byl využit efektivně. Máme pro Vás tři důležité kroky, které Vám pomohou k úspěšnému Majstrovi predaja:

  • Svůj čas věnujte sobě a svým myšlenkám.
  • Vypněte televizi a nesledujte negativní zprávy. Věnujte čas tomu, co Vás posune o kus dál – hledejte pozitivní informace.
  • Naplánujte si svůj den dopředu, získáte tím dostatek času a energie.

Pokud své výrobky nebo služby prodáváte a chcete se naučit maximalizovat své výsledky, vyzkoušejte videa zdarma Majster Predaja Andyho Winsona. Prodej není jen snaha donutit zákazníka si něco koupit, prodej je psychologií. Je poznáním potřeb a zájmů zákazníka v době, kdy mu nabídnete nejvhodnější řešení. Prodej je psychologický proces, který má svůj proběh a své zákonitosti. Stojí v něm proti sobě zákazník a prodejce. U Majstra predaja závisí na tom, zdali dokáže převést své zákazníky na svou stranu, aby u něj zákazníci nakupovali. V současnosti se neprodává pouze přes pult, ale také po internetu či na osobních a obchodních schůzkách.

Majster Predaja Andyho Winsona Vám může pomoci v různých situacích. Andy Winson je pro mnoho profesionálních prodejců velkou inspirací.

Pro koho je Majster predaja určen?

MP1

Majster predaja je určen pro všechny:

  • kdo podnikají a pracují v prodeji služeb a produktů,
  • pro ty, co chtějí posunout úroveň své komunikace a zlepšit své komunikační schopnosti,
  • pro majitele firem, kteří potřebují získat zákazníky na svou stranu,
  • pro všechny, kteří chtějí být inspirací pro své okolí,
  • pro všechny, kteří chtějí dlouhodobě zvyšovat své zisky,
  • a pro ty, kdo se chtějí posunout ve svém životě na vyšší úroveň.

Kampaň Majster predaja

V nejbližších dnech se bude spouštět kampaň, kde budete moci koupit program Majster predaja. Andy Winson dává 3 videa zdarma a další části jsou placené.

Free video 1 – Čas a komunikace

Video s názvem Čas a komunikace Vás uvede do problematiky. I když nemáte zájem si dále nic kupovat, doporučuje se ho shlédnout. Ukáže Vám zcela nový pohled na to, jak je možné využít Váš čas a dosahovat lepších výsledků.

Free video 2 – Zvládání námitek a metaprogramy

Druhé video se věnuje především komunikace se zákazníkem, resp. jak úspěšně obrátit zákazníka ve svůj prospěch a zároveň prohloubit klientovu důvěru v to, co mu nabízíte.

Free video 3 – 13 komnat prodeje

Třetí video se věnuje finálnímu prodeji. Dozvíte se například to, jaké výsledky přináší využívání tohoto systému v praxi podnikatelů či obchodníků, kteří ho využívají.

Tento trénink Majster predaja je skutečně nepostradatelný  pro každého obchodníka nebo prodejce. Chcete se tedy stát skutečným majstrem predaja?
(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.