BABIS072020
16.10.2020
Kategorie: Politika

Andy basnikem a hospody zavřene do května

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKAJe to stejne, jako na jaře. Chaotycka vlada vydava prohlašeni, kerym popira předchozi prohlašeni a neguje opatřeni, kere ještě nevstupily v platnost, aby aktualni prohlašeni bylo jinym členem vlady dementovane, bo už zas neplati.

Je to stara finta, jak zblbnut a vystrašit lidi, aby už nikdo nevěděl, co je pravda a co ni a tym padem aby bylo možne trestat efektyvněji, bo jeden den su hospody do deseti, druhy už enem do osmi, ale zahradky možu mět do deseti a po smršti odpornych udavačskych oznameni nesu hospody vubec.

Vlada vi, že jeji opatřeni su směšna, mohli začit buzerovat lid už před měsicem, ale to by se jim mohlo vymstit, a tak skřipali zubama, až po zavřeni volebnich mistnosti se chlapci předvedli naplno. U teho Andyho by mu člověk aji věřil, v jakem je kafemlynku, bo to, jak se změnil a jak mele pate přes devate, z teho už musi každy vidět, že ten tlak musi byt přišerny. Kdovi, čim ho straši a co všecko vi. Asi mu prozradili par dalšich kroku, jak to bude celosvětově pokračovat a mu se z teho zrobilo zle. Ale zdrhnut nemože, bo neni kam… A tež si neměl začinat, když obvinil řidici dustojniky WHO, že pandemii nezvladli.

Tuž mu to dali zežrat. A tak se mu nedivim, že už nam přestal vyhrožovat a raději se stal basnikem, bo enem basnik dokaže silou ducha zplodit cosik tak nadherneho:

Andy B. Pláuka: A to mi je l’úto

my jsme zkrátka rozhodovali

a v březnu někdo přišel s tím modelem

i v srpnu někdo přišel

sice to byl stejný člověk

ale už přišel v nějakém čase

a ty, který měli přijít… nepřišli

pravděpodobně ten Covid zrychluje nebo zkracuje život

a to mi je taky strašně líto…

Když kliknete na nadpis uryvku, ozve se vam naživo v podani našich umělcu. Odbornici tvrdi, že od dob Andreja Pláuky st. neměla česko-slovenska poetycka scena taky talent, jakym je Andy B. Pláuka. Navic zveřejněny uryvek je enem malu ukazku z široce a grandyjozně pojateho symfonycko-basnickeho cyklu s nazvem “Robime maximum, aby tych 1000 mrtvych zemřelo…”

Je to dar, mět basnika premijerem. Nedokažu si představit, že by misto něho recitoval neomarxistycky Pirat baseň vitajici Plaváčky nebo tragicke duo Řeporyjska fijala.

Ani ve vladě nema Andy konkurenci. Chvala bohu za něho, bo byzme tež mohli mět premijerem komisařa Drajfusa, kery v ponděli naprosto važně prosazoval nejenom likvidaci hospod jejich uzavřenim, ale aji zakaz vychazani po 22. hodině jak za Hajdrycha. Proti byla sice zmatena Šilerka, ale ta měla strach, že po ni budu chtět hospodšti jakesik kompenzace. Když ji vysvětlili, že zdroje jsou, kyvla na likvidaci hospod, ale nesuhlasila s policejni hodinu, bo se asi bala, že by se nestihla vratit od kadeřnika a musela tam pak zustat přes noc.

A tak tedy musime konstatovat, že k 13. řijnu, přesně 6 měsicu po 13. březnu, kdy bylo poprve v hystoryji Čechum zakazane schazet se a komunykovat u piva, nastupila vlada bez vudca, kery se stal basnikem, zato s novym fyrerem Drajfusem, cestu k totalni fašizaci společnosti.

Ten, kery “v březnu přišel s tym modelem, aji v srpnu přišel, ale byl to stejny člověk, ale už v jinem čase” naprosto nekompromisně a cileně směřoval k tomuto stavu. Když porovnate počty testovanych lidi v březnu s počtama lidi testovanych v srpnu už chapete, proč nastal zlom v počtech testovanych od počatku zaři. Aby bylo možno vystrašit lidi a oduvodnit neoduvodnitelne,

Zatimco v březnu stačilo zavřit ekonomiku na zakladě testovani desitek až stovek lidi denně, v srpnu pruměrně testovanych osm tisic už nedodavalo požadovane vysledky. Proto dneska počet testovanych vyskočil nad třicet tisic denně, mnoho mojich znamych sedi doma v karanteně, bo je v robotě nahnali na testy enem kvuliva temu, že měli ve fabryce pozityvniho vratneho a oni s překvapenim zjistili, že su pozityvni tež. Takže fčil su doma v karanteně, sekaju dřevo a robi podzimni prace, bo zima se nepta, jestli si pozityvni nebo ni.

Takže jestli chtěl Drajfus v ponděli zakaz vychazani v noci, piště si, že do deseti dnu budeme mět nejenom zakaz v noci, ale aji ve dne. A Lidove milice a udavače a PS-VB v ulicach, aby to kontrolovali.

Jestliže řika, že bude problem v nemocnicach, tak bude. Proto nechal zavřet školy, aby oslabil perzonal, kery fčil musi byt s děckama doma.

A jestli řika, že k 2. listopadu děcka pudu zas do školy, enem jaderna havaryja temu može zabranit, pak byt minystrem vnitřku, nařidil bych neprodyšnu ochranu jadernych elektraren, aby se k nim Drajfus nemohl přibližit..

Běda narodu, jehož předseda vlady se stal basnikem a předal moc šilencum

PS: A te pohadce o tym, že za tři tydny se opatřeni projevi a rozvolni, ještě věřite? To sem rad, že ne. Tuž, odhaduju to, že na pivo si zajdeme v květnu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 063 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)