9.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Andrejovy farmářský biotrhy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK 09|08|2015

Ty vedra jsou děsný. Jedna z Bráníka, co je přes voodoo, co nosí kšandy spletený z čaker, co má zaparkovanou maringotku na Petrovejch kamenech a co je nezpochybnitelnou odbornicí na kontryhel mi nedávno říkala, že tyhle vedra maj pozadí. Jsem se s ní nechtěl přít, ale nemyslím si to. Nemyslím si to proto, že v těchhle vedrech mi myšlení prostě nefunguje.

Ta Ona z Bráníka prodává sušený kontryhel na farmářských trzích. Má s tím docela problém, protože drobní prodejci čehokoliv serou pana Babiše. Ten nedávno trefně řekl – „Důležité v oblasti pro ostatní dohromady tady i jinde na věky Agrofert.“ Abych to převedl do češtiny, se kterou pan Babiš zápasí od doby kdy zjistil, že se v Čechách daří řepce a usadil se tu, jde zhruba o toto – „Farmářský trhy zlikviduju, jako že se Andrej jmenuju.“

Co vím, tak se mu to zřejmě podaří, protože Agrofert například v současnosti otevřel divizi sušených léčivých bylin, které vyrábí z kuřecích koster. Dostává se tak nákladově k nule, případně lehce pod ni.

A aby to bylo jo ošetřený, potulujou se po farmářských trzích kontroloři, kteří prodejcům otravují život. Osobně si myslím, že když je nabírali – ty kontrolory – že inzerát zněl „Přijmeme debily s praxí“.

Ta Ona z Bráníka měla stánek a prodávala sušený byliny smíchaný za úplňku a na sáčcích nápis „Tradiční receptura“ a kontrolor se moh posrat, neb slovo „tradiční“ patří mezi zakázané. A Ona z Bráníka to škrtla a místo „tradiční“ tam krasopisně jebla „domácí“ a kontrolor si musel povolit límeček, jelikož mu vzteky zduřelo vole, protože slovo „domácí“ je zakázané též. Stejně jako „tradiční“, „čisté“, „pravé“ etc.. A Ona z Bráníka vystoupila ze svého zenového krytí a vzala fix a na každej sáček fontem Times New Roman napsala „ZASRANÝ PÍČOVINY“ a kontrolor zastrčil vole a usmál se a byl spokojenej.

veshtica

Já si myslím, že je potřeba lidem ukázat, že Demokracie není o radostném smíchu rozjásaných dětí, ale o skřípění zubů, pláči a celoživotnímu utrpení.

Jsem nedávno potkal jednoho týpka. V knajpě. Seděl u piva, měl rozostřenej pohled a vykládal každýmu kdo byl v doslechu, že tahle doba je fakt o něčem. Že kdo chce, ty možnosti má. Že je naprosto fantastický, jak padly všechny bariéry. Že kurva když na to přijde, sbalí kufr pojede studovat do Etonu. Ty krávo.

A jeho to tak dojalo že tyhle možnosti má a oproti totáči může prakticky všechno, že si objednal rum, kterej se nesmí jmenovat rum, protože nám to bruselský smažky zatrhly a připil na Eton. A pak připil na Sorbonu a Yale a Princeton a zmrskal se jak intelektuální dobytek. A pak mu zazvonil mobil a já slyšel řev jeho starej, která nemohla rozdejchat, že jim zrovna exekutor oblepil ledničku tak pečlivě, že to prej už nepůjde umejt.

A já mu řek – tomu týpkovi – že tohle mi přijde ještě skvělejší, než nějaký pojebaný studium v zahraničí. Tahleta možnost dostat se několikrát za den do naprostý prdele. On mi řek, že jsem vůl, protože to nevidím v souvislostech. Pak chtěl volat svej starej, aby jí vyžehlil karmu a nešlo to, protože mu operátor bloknul simku.

Já pak už musel jít, ale ještě jsem zahlíd, jak si od výčepáka pučil účtenku a začal psát svej starej dopis. A jeden model, co seděl opodál a měl rýmu mu radil, že by ten dopis moh odnýst holub. Že ti zmrdi stejně hovno dělaj.

Mno. Tohle je jen takové zpocené plácání. Potřebuju pivo a to hned. Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli pudem k vodě. Jsem jim řek, že na tom sice nejsem dvakrát, ale že na pivo ještě mám. K vodě začnem chodit, až budu úplně čistej. Dnes bude hic. Nebude chcát. Nebude foukat. Bude jen topit, topit a topit. To je vše.

ZDROJ: Fcb Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.