capi
4.12.2019
Kategorie: Politika

Andrejovi už zase teče do bot

Loading...
Sdílejte článek:

VIDLÁK

Tak tu máme závěrečnou zprávu Ojrópské komise ohledně střetu zájmů našeho milovaného (alespoň 30% voličů)  premiéra. Po dlouhém zjišťování, doptávání, analyzování adalšéch nebetyčných kecech milá komise zjistila to co tu víme úplně všichni včetně Babišových voličů…

Ano Andrejovi pořád patří Agrofert, pořád je velký šéf, jeho Agrofert pořád bere státní a evropské dotace a tudíž je milý premiér ve střetu zájmů.

Zajímalo by mě, kolik lidí na tom v Bruseli makalo. Vsadím se, že zpráva stála možná víc než ty dotace Agrofertu. A nebo by mě nepřekvapila ani druhá varianta, že to v podstatě nestálo nic. Někde to leželo a pak se to sesmolilo , protože je zapotřebí politicky přitlačit na správných místech.

První věc, kterou musím vidlácky připomenout, že v téhle republice drtivá většina lidí na Andrejův střet zájmů z vysoka…. kálí. Věděli to dřív než mu dali hlas. Věděli to dřív než mu dali hlas znovu a vědí to i teď, když jeho popularita i preference lámou rekordy.

Druhá věc, kterou musím připomenout, že si stále častěji připouštím skutečný smysl dotací – korumpovat. Všechno jede přes dotace, kdo je nemá brzy zkrachuje a kdo je má je jednou nohou v kriminále, protože díky geniálně spletitým předpisům nikdo nikdy neví, jestli se k penězům dostal legálně a neprůstřelně. Nevědí to ani ti, co ty dotace schvalují, nevědí to na vládě, nevědí to ani v Bruseli. Neví to ani Evropská komise. Dostali jsme se do naprostého právního středověku… právo je pro každý konkrétní případ znovu nalézáno a vykládáno tak jak se to komu zrovna hodí. Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi.

Jednou před soudem dějin bude mít Andrej svoji pěknou dějepisnou kolonku – že za jeho vlády a v jeho době začalo lidem docházet, že ta slibovaná demokracie není zase tak demokratická. Že jí všichni měli pnou hubu, když bylo po jejich a když po jejich nebylo, tak okamžitě dělali všechno pro to, aby se to zněnilo. Bez ohledu na cokoliv.  Že se najednou klidně demonstrovalo proti výsledkům voleb, žalovalo se do Brusele, zaujímaly se vysloveně protinárodní a protirepublikové postoje a demokracie v ohni těchto bitev úplně v klidu a potichu shořela.

Na závěr se musím svěřit s dojmem, že EU to jaksi poněkud prokaučovala. Trvalo jí to moc dlouho. Příliš budili zdání práva, procedura se příliš táhla. I kdyby Andreje sesadili a zadupali do země, jeho nástupce si už objíždí republiku a piluje si projevy. 

Má sice trochu problémy s fotrem, kterému leckdo nemůže přijít na jméno… ale mezi námi…  když bude Andrej mimo hru a volič bude mít na výběr mezi VKM a Kalouskem s Fialou…. hádejte komu to hodí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 352 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.