babisnebe
3.5.2020
Kategorie: Humor

Andrej Babiš vzkřísil tisíce mrtvých. Církve mluví o druhém návratu Ježíše Krista

Sdílejte článek:

AZ247

Andrej Babiš na tiskové konferenci mimo jiné prohlásil, že jeho vláda zachránila tisíce mrtvých. Ihned se začalo diskutovat, zda se jedná o výplod špatných artikulačních a komunikačních dovedností premiéra, nebo zda se vládě skutečně podařilo zachránit mrtvé lidi. Jak zjistila naše redakce, druhá možnost je správná.

Naši investigativní novináři ihned po výstupu premiéra vyrazili ze svých křesel, aby přišli pravdě na kloub. Hned ze třech zdrojů se nám podařilo zjistit, že vláda, resp. jmenovitě Andrej Babiš, má schopnost vzkřísit mrtvé lidi a vrátit jim tak život. Jako Ježíš.

“Viděl jsem to na vlastní oči. Babiš přišel k mrtvému tělu a přiložil na něj ruce. Pak se zablesklo, z nebe vyšlehlo silné světlo a nebožtík ožil,” popisuje jeden z našich zdrojů průběh vzkříšení.

Druhý návrat Ježíše Krista

Jakmile se tato informace rozkřikla, začaly světové církve diskutovat o tom, zda může být současný český premiér ve skutečnosti Ježíš Kristus. Stále více věřících si to totiž o Andreji Babišovi myslí.

“Už od jeho vstupu do politiky ukazuje svůj charakter. Pan Babiš roky ukazuje, jaký je to mesiáš, který zatočil s korupcí, přidal důchodcům pětistovku. Jde mu skutečně o lidi! To, že dokáže vzkřísit mrtvé lidi je jen dalším důkazem, že jsme právě svědky druhého příchodu Ježíše Krista!” píše jedna z fanynek na Facebooku českého premiéra.

Toto všechno vysvětluje i skutečnost, že na sjezdech ANO se sice pije víno, ale na faktuře za catering je vždy jen voda.

Kalousek chce Babiše ukřižovat

K celé situaci se stihl vyjádřit i Babišův hlavní oponent, ničitel rozpočtů a údajné ztělesnění Satana – Miroslav Kalousek. Ten označil tvrzení, že by měl být Andrej Babiš ve skutečnosti Ježíšem Kristem za nesmyslné a navrhl, abychom tvrzení ověřili Babišovým ukřižováním.

“Ježíš po ukřižování vstal z mrtvých. Pokud vstane i Babiš, je to všechno pravda. Pokud ale nevstane, dokážeme, že je to celé nesmysl, a konečně se ho zbavíme,” píše Kalousek na svém Twitteru.

Jaký názor máte vy? Zhlížíte v premiérovi Ježíše Krista, nebo podle vás prostě jen neumí mluvit a plácá kraviny?

WILDDUCK2

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 324 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 2,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.