babisnebe
3.5.2020
Kategorie: Humor

Andrej Babiš vzkřísil tisíce mrtvých. Církve mluví o druhém návratu Ježíše Krista

Sdílejte článek:

AZ247

Andrej Babiš na tiskové konferenci mimo jiné prohlásil, že jeho vláda zachránila tisíce mrtvých. Ihned se začalo diskutovat, zda se jedná o výplod špatných artikulačních a komunikačních dovedností premiéra, nebo zda se vládě skutečně podařilo zachránit mrtvé lidi. Jak zjistila naše redakce, druhá možnost je správná.

Naši investigativní novináři ihned po výstupu premiéra vyrazili ze svých křesel, aby přišli pravdě na kloub. Hned ze třech zdrojů se nám podařilo zjistit, že vláda, resp. jmenovitě Andrej Babiš, má schopnost vzkřísit mrtvé lidi a vrátit jim tak život. Jako Ježíš.

“Viděl jsem to na vlastní oči. Babiš přišel k mrtvému tělu a přiložil na něj ruce. Pak se zablesklo, z nebe vyšlehlo silné světlo a nebožtík ožil,” popisuje jeden z našich zdrojů průběh vzkříšení.

Druhý návrat Ježíše Krista

Jakmile se tato informace rozkřikla, začaly světové církve diskutovat o tom, zda může být současný český premiér ve skutečnosti Ježíš Kristus. Stále více věřících si to totiž o Andreji Babišovi myslí.

“Už od jeho vstupu do politiky ukazuje svůj charakter. Pan Babiš roky ukazuje, jaký je to mesiáš, který zatočil s korupcí, přidal důchodcům pětistovku. Jde mu skutečně o lidi! To, že dokáže vzkřísit mrtvé lidi je jen dalším důkazem, že jsme právě svědky druhého příchodu Ježíše Krista!” píše jedna z fanynek na Facebooku českého premiéra.

Toto všechno vysvětluje i skutečnost, že na sjezdech ANO se sice pije víno, ale na faktuře za catering je vždy jen voda.

Kalousek chce Babiše ukřižovat

K celé situaci se stihl vyjádřit i Babišův hlavní oponent, ničitel rozpočtů a údajné ztělesnění Satana – Miroslav Kalousek. Ten označil tvrzení, že by měl být Andrej Babiš ve skutečnosti Ježíšem Kristem za nesmyslné a navrhl, abychom tvrzení ověřili Babišovým ukřižováním.

“Ježíš po ukřižování vstal z mrtvých. Pokud vstane i Babiš, je to všechno pravda. Pokud ale nevstane, dokážeme, že je to celé nesmysl, a konečně se ho zbavíme,” píše Kalousek na svém Twitteru.

Jaký názor máte vy? Zhlížíte v premiérovi Ježíše Krista, nebo podle vás prostě jen neumí mluvit a plácá kraviny?

WILDDUCK2

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 478 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 2,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.