BABIS2020
29.2.2020
Kategorie: Politika

Andrej Babiš není vlast

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Namyšlenost a sebestřednost předsedy vlády České republiky roste opravdu do výšin nebeských. Možná se dočkáme, že se jednou prohlásí za zástupce božího na této planetě, či pokud bude trošičku skromnější, tak pouze v Česku prozatím ovšem k tomu ještě nedospěl nebo mu to jeho mediální guru neporadil a tak sám sebe prezentuje jako vlast. Inu, říkal jsem si, že v jeho případě už mně toho moc nepřekvapí, ale opět jsem se zmýlil. Když jsem na vlastní uši slyšel ve zprávách jeho komentář, jak se svým typickým šklebem označuje dva poslance za vlastizrádce, bylo moje překvapení opravdu veliké. Stejně tak jako zděšení. Už to tu totiž jednou bylo. Ne v Česku ale kousíček na západ, když jistý pomatenec v Norimberku vykřikoval že partai ist …… , …… aber ist Deutschland, wie Deutschland …… ist. Za ty tečky si snadno dosadíte jednoho tajtrlíka s knírkem, který spolu s jiným tajtrlíkem s knírkem, ten byl z dalekého východu, rozpoutali v Evropě naprosté peklo.

Myslím si, že lidé – voliči, pokud tedy nejsou už opravdu otupělí, by měli být citliví na to, když někdo sám sebe staví do pozice státu a nejvyšší autority, na kterou nelze v žádném případě poukázat ani prstíkem.

Je přinejmenším podivné, s jakou intenzitou Andrej Babiš kolem sebe kope, nadává a uráží, když je přesvědčen o tom, že nic neudělal a že je nevinen. V mých představách, člověk, který je si jistý že je bez viny, nechá všechny pochybovače, ať si dělají co chtějí, protože ví, že stejně nic nenajdou. Pokud je bez viny. A jak se znám, já bych ve své poťouchlosti tyto škodiče vítal a častoval vztyčeným prostředníčkem.

To jsem ovšem já. Pan Babiš se ovšem staví do pozice jakéhosi státního pilíře, mocného…nejmocnějšího, na jehož bedrech celá země stojí, a tou váhou do těch beder celá vrostla, takže on sám se stal státem, vlastí, otčinou, kterou každý, kdo o jeho čistotě jako okvětí bílé lilie jen trošku pochybuje zrazuje.

To ale není přístup člověka, který si je sám sebou s svým konáním jistý. Tak jedná někdo, kdo má strach. Kdo se bojí, že pravda jednou vyjde najevo. A ona najevo vyjde. Dříve nebo později. Možná pozdě. To uvidíme.

V každém případě je nepřípustné dovolit podobné urážky na adresu těch, kdo si dovolují vyslovit pochybnosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 010 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,70 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)