KALOUSBABIS
18.11.2018
Kategorie: Humor

Andrej Babiš junior je ve skutečnosti syn Miroslava Kalouska

Sdílejte článek:

AZ247

Napovrch vyšlo další šokující odhalení okolo Andreje Babiše a jeho „syna“. Podle nových informací není Andrej Babiš junior vůbec synem českého premiéra, nýbrž bývalého ministra financí Miroslava Kalouska.

S informací přišli redaktoři novinářské divize Anofertu, podle kterých není Andrej Babiš junior se svým údajným otcem nijak pokrevně spojen. Skutečným otcem Babiše mladšího je údajně Miroslav Kalousek, který svého syna proti nevlastnímu otci poštval, aby jej sesadil z postu premiéra a k moci se opět dostal Bakala a Kalousek.

„Celé je to kámpaň a pódvod. Babiš mladší ve skutečnosti vůbec není synem Babiše staršího. Kalousek se musel v 70. letech vekrást do domu Babišových, a na záchodové prkýnko vložit několik kapek svého spermatu, ze kterého pak tehdejší manželka Andreje Babiše otěhotněla,“ tvrdí jeden z novinářů Anofertu.

Důkazů tohoto tvrzení je nespočet. Předně pak ten, že Andrej Babiš mladší vůbec není podobný svému otci, nýbrž nese spoustu znaků podobných s Miroslavem Kalouskem. Kdo by šel proti vlastnímu otci? Jedině svině. A kdo je v České republice největší svině, která může za úplně všechno? Kalousek!

Dalším důkazem je pak třeba to, že neexistují důkazy, že by tomu tak nebylo. To znamená, že tomu tak určitě je!

„I přes to, že Babiš mladší není není jeho synem, se o něj Andrej Babiš starší staral jako o vlastního. Vytáhl ho z průšvihu, když způsobil dopravní nehodu na dálnici D1, a zavřel ho na psychiatrické léčebně, aby se vyhnul trestnímu stíhání. Na oplátku chtěl jenom to, aby držel hubu a krok, ale malý Kalousek se v něm prostě nezapře!“ dodává nejmenovaný novinář Anofertu.

Mezitím už ale Kalousek zaplatil tisíce komparzistů, které doplnily další tisíce užitečných idiotů, a ti vyrazili na Václavské náměstí protestovat proti českému premiérovi a vládě ANO. Pan Babiš ale nikdy neodstoupí! Nikdy! Nikdy, nikdy, nikdy! NE!

ZDROJ: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 315 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 2,35 out of 5)
Loading...
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.